؟(غفار& شاندیز)

سامان حسینی

Active member
یه مادیان میشناسم کره غفاروشاندیز که فکرکنم داغ نشده متولد67یا68هست
پدرم میگه خیلی قشنگبود وفروخته شده اصفهان.نمیدونم الان زندست یانه
اقاایمان دراین دوسال که ذکرشد اسمها باچه حروفی شروع میشن؟

ایمان

Active member
تقریبا تمام اسبها از سال 73 که با حرف الف شروع میشه نامگذاری شدن قبل 73 تقریبا درهم بوده و کمتر رعایت شده طبق حروف الفبا نامگذاری بکنن
پیدا کردنش سخته !!

سامان حسینی

Active member
اگه زنده باشه که احتمالازندس چون جاش خیلی خوبه میشه خیلی ارزون خریدش چون مالکش فکرنکنم اسبی باشه تازه داغ هم نداره ولی درتاییدشدنش شکی نیست تازه از خواهرتنیش یعنی جهانگرد خیلی خوشگل تره

اولا آقا سامان کره خط گشتاسب می خری . دنبالش می گردی و بعد در مسابقه بزرگ چند سال پیش یکی که خودش را دکتر معرفی می کرد یکی از کره های سرهنگ را داشت که گفت در اشکاوند باغ دارد و مادیانش داغ ندارد و چون دیگر ثبت قطع شده بود نشد در مسابقه شرکت کند و حذف است .نه داغ و نه میکروچیپ می کنند .بگرد دنبال یه چیزه دیگه.

سامان حسینی

Active member
مگه خط گشتاسب چه مشکلی داره؟؟؟ اتفاقا جزبهترین خط خونیاس. شما منظورمنو اشتباه متوجه شدید من گفتم باوجود خالصهای زیبا وقوی وخون وارداتیهای زیباترازگشتاسب من باشم نمیکشم. ولی بااین خطخونی خوب میشه کرهاشو ازوارداتیهای خوب کشید یا ازخالصهای خوب وبه خالص نزدیک شد فقط بااین تفاوت که یک نسل عقب میفتی ولی شاید بهتر بشن کرهها فقط به وقت نیازاست.
مثلاشما اگه مادیانی رو ازیابر بکشید کره ی زیباتری تولید میکنه دروقت کم تر ولی اگر همون مادیان رو ازگشتاسب بکشید شاید کره به خوبیه کره یابر نشه ولی میشه صبر کرد وکره که بزرگ شد ازیابر کشید وکره ای بهتر تولید کرد درنسل دوم
من قصد بی احترامی به شما واسبتون رونداشتم فقط نظرم رو گفتم اگه ناراحت شدید ازشما معذرت میخوام شاید نتونستم منظورم رو درست بگم ولی مطمین باشید من منظور بدی نداشتم

یابر برای هدف من وهم از نظر خون حداد و هم از نظر اینکه تیره خمسه نیست و هم خلوص ایرانیش کمتر است دوربود.من انشاالله با کشش دختر زیبای قدم خیر با خالص خلوص را می برم بالای 94 درصد.

سامان حسینی

Active member
یابر برای هدف من وهم از نظر خون حداد و هم از نظر اینکه تیره خمسه نیست و هم خلوص ایرانیش کمتر است دوربود.من انشاالله با کشش دختر زیبای قدم خیر با خالص خلوص را می برم بالای 94 درصد.
این جوری که کره94 تومسابقه زیبایی حرفی وا3 گفتن نداره وسه نسل بعد میشه بالای99 ومیتونه توخالصها شرکت کنه.

در خارج بالای 90 درصد را وئارد می کنند ولی اینجا به خاطر اینکه جای بحث نگذارد فعلا اجازه داده نمی شود.

بالا