لرد

احسان

Active member
پاسخ : لرد

لطفاً هر مطلبی را که هر کسی ميگه باور نکنيد تا وقتی که صحتش ثابت بشه

---------------------------------------------------------------
چشم مصنوعی هم هست هرکسی برای اسبش خواست به من تل بزنه من براش کار ميزارم
در تنها بيماری که اگر يک چشم درگير بشه باعث ميشه که چشم ديگر هم درگير آن بيماری بشود فقط بيماری ERU هست و در ديگر بيماری های چشمی اين امکانش خيلی خيلی خيلی خيلی کم هست

احسان

Active member
پاسخ : لرد

در بيماری چشمی در صورت تاييد 100 درصد درمان ويترکتومی هست که فقط ميتوان با اين کار چشم در گير و چشم مخالف رو حفظ کرد

اين اسب رو من از يکی که منبع قابل اعتمادی هست گفت که روسی ها کورش کردن و الان فقط برای کشش استفاده ميشه

ولی يکی ديگر از دوستان ميگفت که اين اسب تو ايران هم پريده

حالا چرا اين چيزا واسه من مهم بود به اين دليل بود که من روی يک بيماری چشمی تو اسب کار ميکردم که اين اسب رو برای نمونه گيری به من معرفی کردن

علی واحدی

Active member
Wild Stallion گفت:
Lotfan har chiziro ke melat migand bavar nakonid ya dostaane savar kaare dighee

digehee man o baghiye dostaan ke mishnaasim yek morabi che chakhaanaie mikone ta ye asbo be shagerde khodehs befroosheee

hala injam hame chizi migand

---------------------------------------------------------------

cheshm masnoe ham hast harki khast braa asbesh be man tell bezane bara asbesh kaar mizaram
to har bimaari ham yek cheshm darggir beshe on ye cheshm dor dargir nemikone faghat to ERU in momkn hast
میشه لطفا یکم مطلبتونو بازتر کنید (چون یکم سوء تفاهم آوره) و لطف بفرمایید فارسی بنویسید.

احسان

Active member
baradar گفت:
میشه لطفا یکم مطلبتونو بازتر کنید (چون یکم سوء تفاهم آوره) و لطف بفرمایید فارسی بنویسید.

هيچی برادر جون بيخيالش شو :-*
سرتونين خونم اون موقع که اين مطالب را مينوشتم بالا بود :eek:

راستی ويرايش فارسی کردم ;D

علی واحدی

Active member
احسان گفت:
هيچی برادر جون بيخيالش شو :-*
سرتونين خونم اون موقع که اين مطالب را مينوشتم بالا بود :eek:

راستی ويرايش فارسی کردم ;D
مخلصیم دکتر جان. امیدوارم سالم و سلامت باشید و ما هم زیر سایتون. ارادتمند شما برادرتان.
اگه از من میشنوین یه فکری هم به حال این زیر سرتون نین (بالشت) (سرتونین)بکنید :-* :D :D :D :D :-*
چاکریم.

taymaz

New member
لرد:سیلمی وارداتی ازروسیه قد182 بسیار زیبا یک چشم نابینای کامل چشم دیگر10 %بینایی دارد . قابلیت انتقالِ ژن بالا کره های خوب باسرهای بزرگ محل نگهداری کردان کرج

hadi

New member
in harfa chiye

nemdionam in harfa chiye

cheshelord vaghti iran omad ye cheshmesh kor bod
alireza bakhtiyari avordesh iran
chand ta jamam bahash aval shod
bad on yeki cheshmesh kam kam binayisho az dast dad

سایه

Member
سانرایز تاپیک جداگانه داره؟ میشه ازش عکس بذارین؟ کار حرفه ایشو شروع کرده؟

بالا