دوران1 (انسیاتور * بنت دوران) ن

hilda

Member
دوران 1 خیلی زیباست!!خیلی دوستش دارم
بار اول تو مجله ی دنیای اسب دیدمش!!4 سال پیش!همون موقع عکسشو زده بودم به دیوار اتاقم :dodgy:
هم سن هم هستیم !!! تو مجله نوشته بود متولد 1370 هست :dodgy:
هنوزم عالیه!خیلی دوستش دارم
امیر حسین خوب مواظبش باش :dodgy:

سلام سهند جان من به برادرم گفتم كه باهاتون تماس بگيره( بابت همون كره از دوران كه توي تاپيك اسم گذاري اسب براي انتخاب اسمش عكسشو گذاشته بودم).
شما الان تهران هستين يا كرمانشاه ؟ در ضمن هزينه كشش حال حاضر دوران چقدره ؟
واقعا دوران اسب عاليه مباركت باشه من سواريشو ديدم ماشاله حرف نداره يه بار كورسشو با يه ماشين ديدم فكر كنم خودتم سوارش بودي از جاده بالاي باشگاه نعل طلا.

michael

New member
واقعا زیبایی به این میگن. ادم خطوط بدن این اسب رو میتوونه ساعتها نگاه کنه.روح خانم شاد.

shahabk

Member
جناب امیرحسین خان یک خواهش ازتون دارم اگر ممکن هست عکس کره های تولید شده دوران1 رو بزارید چون خیلی مهم هست تادوستان قبل از شروع فصل کشش بتونن انتخاب کنن من هم یکیشون هستم.ممنون

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
کره و نوه تو اصفهان, کرمانشاه, شوشتر, اهواز و تهران موجود است.

سر و صدا روش زیاد درست کردن, تو یزد دو نفر هستند که حال نکردن دوران اونجا باشه چون اگر کشش زیادی میشد سال بعدی کسی از سیلمیشون نمیکشید ! حتی به من هم اخطار دادن اگر بفرستیش, ممکنه زنده برنگرده, البته انتظار بیشتری هم نیست ازشون, خداروشکر زنده برگشت تو راه برگشت زیبایی کرمان هم شرکت کرد.
به زبون یک نفر که یار ! همیشگی خانم بوده میگن خانم گفته دوران بیاد کورس, بدوه. ولی کره هاشو داغ نمیزنم (به کتاب مراجعه کنید و کره های داغ شده موجود در کتاب و داغ شده توسط خانم رو ملاحظه کنید)(دست از سر مرده هم برنمیداره این رفیق شفیق)

از قبل هم که یک نفر دیگه (نه خود خورد نه کس دهد, گنده کند به سگ دهد) که تو کرمانشاهه داستان درست کرده.

و یکسری که دوران رو چون تو کرمانشاه بوده کرد ! میدونن

همه به کنار این اسب در کتاب اول آمده و اسب پایه بحساب میاد و در بم dna شده توسط مری خانم, اگر ایرادی وارد بشه پس .... به کل کتاب و کل اسب عرب از اول تا امروزش.

با تمام این داستان سرایی ها که از قبل میدونستم و خیلیای دیگه میدونستن, و داستانها کماکان ادامه داره دوران1 تا آخرین روز عمرش با افتخار پیش من نگهداری میشه و ازش کره میگیرم(با توجه به توانایی کره دهی سیاه دارم روی کشش با مادیانهای که هیچ ربطی به خط خونی حداد و سمرقند ندارند کار میکنم و در سالهای آینده یک راه حل اساسی برای رنگ سیاه (کره های سگ دست سمرقند)و قدرتمند جهت کورس و زیبائی و سواری با تیپ اسب اصیل ایران ارائه خواهم داد که هیچ ربطی به حداد و سمرقند نداشته باشد)
اونهایی که باید کره بگیرن ازش میگیرن و در نوبت کشش هستند

بقیه هم طبق معمول سمرقندارو بزنن به سمرقند سگ دست تولید کنن, حدادارو بزنن به حدادا ملکه کارون بسازن !

در آینده نزدیک هم دو سیلمی خالص دیگر از بهترین خط خونی دور از حداد و سمرقند به مجموعه اضافه خواهد شد. و موضوع مرکز سیلمی با با چند برابر شدن تعداد سیلمی ها (آخال-یموت-خالص ایرانی-مصری)ادامه خواهد داشت.

shahabk

Member
کره و نوه تو اصفهان, کرمانشاه, شوشتر, اهواز و تهران موجود است.

سر و صدا روش زیاد درست کردن, تو یزد دو نفر هستند که حال نکردن دوران اونجا باشه چون اگر کشش زیادی میشد سال بعدی کسی از سیلمیشون نمیکشید ! حتی به من هم اخطار دادن اگر بفرستیش, ممکنه زنده برنگرده, البته انتظار بیشتری هم نیست ازشون, خداروشکر زنده برگشت تو راه برگشت زیبایی کرمان هم شرکت کرد.
به زبون یک نفر که یار ! همیشگی خانم بوده میگن خانم گفته دوران بیاد کورس, بدوه. ولی کره هاشو داغ نمیزنم (به کتاب مراجعه کنید و کره های داغ شده موجود در کتاب و داغ شده توسط خانم رو ملاحظه کنید)(دست از سر مرده هم برنمیداره این رفیق شفیق)

از قبل هم که یک نفر دیگه (نه خود خورد نه کس دهد, گنده کند به سگ دهد) که تو کرمانشاهه داستان درست کرده.

و یکسری که دوران رو چون تو کرمانشاه بوده کرد ! میدونن

با تمام این داستان سرایی ها که از قبل میدونستم و خیلیای دیگه میدونستن, و داستانها کماکان ادامه داره دوران1 تا آخرین روز عمرش با افتخار پیش من نگهداری میشه و ازش کره میگیرم(با توجه به توانایی کره دهی سیاه دارم روی کشش با مادیانهای که هیچ ربطی به خط خونی حداد و سمرقند ندارند کار میکنم و در سالهای آینده یک راه حل اساسی برای رنگ سیاه (کره های سگ دست سمرقند)و قدرتمند جهت کورس و زیبائی و سواری با تیپ اسب اصیل ایران ارائه خواهم داد که هیچ ربطی به حداد و سمرقند نداشته باشد)
اونهایی که باید کره بگیرن ازش میگیرن و در نوبت کشش هستند

بقیه هم طبق معمول سمرقندارو بزنن به سمرقند سگ دست تولید کنن, حدادارو بزنن به حدادا ملکه کارون بسازن !

در آینده نزدیک هم دو سیلمی خالص دیگر از بهترین خط خونی دور از حداد و سمرقند به مجموعه اضافه خواهد شد. و موضوع مرکز سیلمی با با چند برابر شدن تعداد سیلمی ها (آخال-یموت-خالص ایرانی-مصری)ادامه خواهد داشت.

ممنون امیر حسین جان من هم با شما موافقم

بالا