سومین دوره زیبایی ecaho یزد

علی اصفهانی

Active member
سومين جشنواره ecaho رده c international در يزد در تاريخ 15 و16 و17 ارديبهشت برگذار ميشود

مهمان ويژه دكتر نايگل رييس كل waho

داريم با نايگل مذاكره ميكنيم كه اگه ميشه داوري كنه

اسبهاي وارداتي با كره مباركها مسابقه ميدهند

همه اسبها بايد از اداره تبارنامه پاسپورت بگيرند

سلام مهندس سهیل خان
اینکه دکتر نایگل داور مسابقه ای باشه که کره های مبارک که تولید خود دکتر نایگل بوده
با اسبهای دیگه رقابت میکنن آیا خوب میشه ؟
خلاف مقررات داوری که نبود ؟ بود ؟

vatan

Member
مکان دقیق محل برگزاری را بنویسید؟
اسامی داورها را هم اگه میشه بنویسید؟
خالص های ایرانی را کی داوری میکنه؟؟

فربود

Active member
بهتره یه قرار ملاقات تو یزد بزاریم تا بچه های انجمن که اونجا هستند همدیگه رو ببینند .
نظرتون چیه ؟
من که انشاالله هستم :happysmiley:

کسی از بچه های انجمن یزدمیاد ؟؟

104 اسب شرکت کرده اند 33 اسب خون ایرانی و71 اسب هم کره های مبارک و 6 اسب هم خون خارجی شرکت کرده اند خوشحال میشیم تشریف بیارید...

امیر جان شما تشریف میارید؟؟؟حتما تا فردا لیست میزارم...

غیر از کره های مبارک کره های دیگری هم هستند...

تعداد اسب های تغییر کرد 110 راس اسب...

چشم به زودی مینویسم....هنوز اسامی به دستم نرسیده....

چرا الان که نوشتم باور میکنید....

دیگه هم اگر سوالی هست در خدمتم....

Farib

Member
سلام .
میشه یه سری اطلاعات به من بدین ؟
چه اسبایی میتونن شرکت کنن ؟ من یه ممادیون دارم که رده c پر کرده و یکی که رده B پر کرده و یکی که قهرمانی ملی داره . کدوم رو میتونم بیارم ؟
اسامی داور هارو هم بگین ؟ و اسامی اسبهای ثبت نام کرده . تا حالا اسب خارجی ثبت نام کرده یا ما قراره بیایم با خودمون مسابقه بدیم ؟

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
سلام .
میشه یه سری اطلاعات به من بدین ؟
چه اسبایی میتونن شرکت کنن ؟ من یه ممادیون دارم که رده c پر کرده و یکی که رده b پر کرده و یکی که قهرمانی ملی داره . کدوم رو میتونم بیارم ؟
اسامی داور هارو هم بگین ؟ و اسامی اسبهای ثبت نام کرده . تا حالا اسب خارجی ثبت نام کرده یا ما قراره بیایم با خودمون مسابقه بدیم ؟
برادر مگه نمیدونی اینا رازه ؟!

نه اصلا هم رازی در کار نیست مهلت ثبت نام تا 1 اردیبهشت می باشدبله اسب خارجی هم ثبت نام کرده اند تمام اسب هایی که عرض کردید هم میتونند شرکت کنند و برای اولین بار در ایران 3 داور a جهانی داوری میکنند.

فربود

Active member
نه اصلا هم رازی در کار نیست مهلت ثبت نام تا 1 اردیبهشت می باشدبله اسب خارجی هم ثبت نام کرده اند تمام اسب هایی که عرض کردید هم میتونند شرکت کنند و برای اولین بار در ایران 3 داور a جهانی داوری میکنند.
آقای مشکی باف اطلاعات بیشتری ندارید ؟ پوستری در این مورد چاپ نشده ؟
بابا اطلاعات بیشتری رو بزارین

بالا