گیو (الشجاع * زیتون) ن

مقام اول نریانهای ۲سال زیبایی اصفهان
چمپیون نریانهای خرد سال زیبایی اصفهان

رقابت زیبایی بین گیو وگیبوربیگ بود که با امتیاز یکسان ۱۱۸ وامتیاز یکسان تیپ در نهایت گیو با امتیاز بیشتر در ایتم حرکت توانست گیبور را پشت سر بگذارد.

با آرزوي موفقيت روز افزون براي خانواده بردبار كه توليداتشون روز به روز بهتر و بهتر ميشه و گامي اسايس در توليد برتر برداشته اند
كاش روزي برسه كه همه توليدات ما چنين باشن و همه توليدكنندگان اين چنين توليد كنند

ashkann.m

Member
من تازه داشتم فکر می کردم متوجه شدم که این اسب زیبا که مبارک صاحبش باشه هر جای ایران رفته یک شده و در اهواز و اصفهان چمپیون نریان های 1تا3شده آقای بردبار واقعا از شما ممنونیم که این اسب زیبا رو تولید کردین امیدوارم همیشه و همه جا نامتان روی زبان ها باشد

KAMAND

New member
رقابتی که بین گیو . گیبور بیک اصفهان بود بعد از مساوی شدن امتیازاتشون دوباره به میدان امدن و در نهایت در امتیاز حرکت با اختلاف نیم امتیاز گیو برنده شد.برای هر 2 کره اینده خوبی پیش رو هست.

چند سالش هست؟؟؟واقعا زیباست یکی از زیباترین اسب های ایران و افتخار ما ایرانی ها هست.....:smilingsmiley:......اینشاالله تولیدات زیبایی داشته باشه......

گیو و گیبور زیبا ترین نریانهای این رده و حتی ردهای بالاتر هستند فقط باید ازشون درست استفاده کرد

شنیده ایم چند کشش داشته است از جمله مادیان اقای نقیبی و مروارید اقای بیرگانی در اهواز

شنیده ایم چند کشش داشته است از جمله مادیان اقای نقیبی و مروارید اقای بیرگانی در اهواز

تو این سن برای یک نریان زود نیست که کشش کنه؟؟! ... چندتا سیلمی رو دیدیم که بخاطر کشش توی سنهای پایین دچار مشکل شدن یکم آناتومیشون مشکل پیدا کرده مثل گودی کمر ....

بالا