چند سال دارین و چند ساله که تو کار اسبین

ramazoon

New member
اشتباه کردی با همون قاطر تحصیلات رو ادامه میدادی دستت خیلی جلو بود با اینکه درس نخوندی پیشنهاد خیلی خوبی دادی

mahsa

Member
منم که قبلا گفتم ولی باز هم میگم 21 سالمه 4سال سواری میکنم 1ماه ی هم هست وارد دنیای اسبداری شدم البته فعلا یک نریان دوخون پرشی:rolleyessmileyanim:

s.parizimanesh

Active member
در ضمن بنده 50 ساله که تو کاره اسبم 58 سال هم سن دارم البته شروعش با خانواده اسب بوده از 8 تا 18 با قاطر بابام میرفتم مدرسمون بعدش که کنکور قبول شدم بابام برام یه ایژ خرید بعد فروختمش 2 تا مادیون دو تا نریون خریدم از اون موقع درسمو ول کردمو اسیر اسب شدم .....
اشتباه کردی اگه همون قاطر را ادامه میدادی حد اقل الان تمام استقامت ها را ترکونده بودی.
در ضمن چطور اسبای و از کجا خریدی که با ایژ معامله کردن به ما هم ادرس بده یه ده تا ایژ سراغ دارم میشه ارزون خرید.:winksmiley02:

سامان حسینی

Active member
اشتباه کردی اگه همون قاطر را ادامه میدادی حد اقل الان تمام استقامت ها را ترکونده بودی.
در ضمن چطور اسبای و از کجا خریدی که با ایژ معامله کردن به ما هم ادرس بده یه ده تا ایژ سراغ دارم میشه ارزون خرید.:winksmiley02:

اون موقع که ایشون موتور داشتند اسب مثل امروز ارزش نداشت وکم ترکسی حاضر بوده اسب نگهداری کنه!نسنجیده نظرندهیم!!!

عربی

Member
سلام رفیق عزیزم 40 50 سال پیش یه ژیان میدادی 5 تا اسب توپ بهت میدادن الان باید پرادو باباتو بدی تا یک اسب خوب بخری آفرین به سامان حسینی راستی شما با سامان حسینی پارازیت نسبتی دارید؟

عربی

Member
بارکلا شاعر هم میگه بسی گفته ام میگویم باره... دو خون خوب واسه پرش ولی اول درستو بخون مثل من نشی

عربی

Member
رمضان جان تو که 13 ساله هستی هنوز جوونی اشتباه منو نکن با همون موتور تند شهابت برو دنبال درس بارکلا پسر گل

عربی

Member
چرا میده من اطلاع دقیق دارم علی از بچگی عاشق موتور تریل بود ولی مهندس بزرگ هیچوقت واسش نخرید اینه که شاید یکی از اسباشو عوض کنه

ramazoon

New member
من میدونم علی سیفی عاشق موتور هست قرار بود با یکی از درهشوری هاش معامله بزنه بعد از اینکه یک ماه سوار موتور من شدو موتور منو خراب کرد معامله رو بهم زد گفت با این قیمت فقط میتونی مادیان عرب بخری درهشوری الان گرون شده معرفیت میکنم به مهندس اصفهانی اون با همه چیز معاماله میکنه یه جورایی منو دست انداخت منم میخواستم با خریدن یه اسب ادم بزرگی بشم این نیز بگذرد

امید زمانی

Active member
من میدونم علی سیفی عاشق موتور هست قرار بود با یکی از درهشوری هاش معامله بزنه بعد از اینکه یک ماه سوار موتور من شدو موتور منو خراب کرد معامله رو بهم زد گفت با این قیمت فقط میتونی مادیان عرب بخری درهشوری الان گرون شده معرفیت میکنم به مهندس اصفهانی اون با همه چیز معاماله میکنه یه جورایی منو دست انداخت منم میخواستم با خریدن یه اسب ادم بزرگی بشم این نیز بگذرد
البته که شما خیلی خوب و صادقانه قضیه رو تعریف کردید!! یه مقدار شخصیت ایشون نابود شد:dodgy::biggrin:

s.parizimanesh

Active member
اون موقع که ایشون موتور داشتند اسب مثل امروز ارزش نداشت وکم ترکسی حاضر بوده اسب نگهداری کنه!نسنجیده نظرندهیم!!!
جالبه پس شما ایشان را میشناسید در ضمن فکر نکن که ما تازه واردیم یک زمانی داداشم با سی هزار تومان یک مادیان دره شور مشکی که ابستن بود خرید همه میگفتند دیوانه شدی اینقدر پول بابت اسب دادی که باید یکسره خرجش کنی.
اون وقت فکر کنم شما هنوز نبودی یا خیلی بچه بودی
گرانترین معامله اسبی که اون وقت شده بود همین بود.حالا ما یه چیزی گفتیم که بخندید.

s.parizimanesh

Active member
سلام رفیق عزیزم 40 50 سال پیش یه ژیان میدادی 5 تا اسب توپ بهت میدادن الان باید پرادو باباتو بدی تا یک اسب خوب بخری آفرین به سامان حسینی راستی شما با سامان حسینی پارازیت نسبتی دارید؟
40 50 سال پیش شما چند سال داشتی که این موضوع را یادته در ضمن الان چند سال داری.
خوشحالم که کلاس اسب رفته بالا.

ramazoon

New member
الان تواین گرونی اسب تنها کسی که خیلی به پیشرفت جوانان علاقمند است وحاضره اسباشو با موتور معامله کنه به شرط اینکه بدونه طرف دلال نیست اقای جعفری یزدی هست خداوند طول عمرش بدهد امثال این بزرگوار کم گیر میاد چند تا دیگه مثل ایشون بود صنعت اسب متحول میشد

عربی

Member
قربان فرمودم 58 سال شما توجه نفرمودین هالا نظرتون چیه با حذف یارانه ها قیمت اسب بالاتر میره؟

بالا