نژاد این مادیان ؟؟؟

Soheil Sanati

Active member
من هم در مورد اینکه چه کار کنی که بتونی کره خوب پرورش بدی میتونم کمکت کنم.توی عکسا مادیانت کنار تپه ای از اهک بود .این خیلی خطر ناکه

ایمان

Active member
مادیان خوبیه
دم گیریش و بدنش خیلی شبیه کرده
با عرب نکش
با یه کرد درجه یک یا دره شور خیلی خوب و دم گیر بکشی بهتره
بازم میل خودته که میخوای چی تولید کنی و با چی بکشی

s.parizimanesh

Active member
به نظر من هم باعرب نکش یا اگه میکشی بایک عرب پرخون سرودمگیر خوب بکش تا یک کره عرب کرد و توی این مایع تولید کنی
شورش هم سیرجانه با این طور مادیانها کره های خوبی تولید کرده کرد هم هست کره طوفان.

emad

Member
سورنای عزیز به خروش لرستان هم دسترسی داری .میتونه یه یادگاری خوب بهت بده

سهیل عزیز سلام.... من خیلی خروش رو دوست دارم ... ولی میدونی من به این معتقدم برای داشتن کره خوب از همچین اسب های بای اسبی در اندازه ی اونا داشت .. .. و خروش یک اسبی زیبایست .. و من نباید به فکر تولید اسب زیبا برم .. چون هیچ فایدهای برای من نداره .. من باید به فکر اسبی خوب و پر قدرت برای سواری باشم ...
سیلمی رو انتخاب کنم که کره هاشو دیده باشم ... و مادیون های هم تیپ اسبم.. و ببینم تونسته خودش و ثابت کنه یا نه.. مثلا تونسته فاکتور های خوبش رو به کره بده یا نه...

من هم در مورد اینکه چه کار کنی که بتونی کره خوب پرورش بدی میتونم کمکت کنم.توی عکسا مادیانت کنار تپه ای از اهک بود .این خیلی خطر ناکه

سهیل .. بودن آهک چه جور باعث خطر میشه ... از آهک میشه برای ضد عفونی استفاده کرد یا نه ...؟؟؟
برای ته اصطبل یا آخور؟؟؟

با اون اسبی که دوستش داری بکش

حتما همین کار رو خواهم کرد... ولی پرسیدن از دوستان و راهنمایی شما ها من و به اون اسب نزدیک میکنه :winksmiley02:

emad

Member
مادیان خوبیه
دم گیریش و بدنش خیلی شبیه کرده
با عرب نکش
با یه کرد درجه یک یا دره شور خیلی خوب و دم گیر بکشی بهتره
بازم میل خودته که میخوای چی تولید کنی و با چی بکشی

ممنونم ایمان عزیز.... داییم هم میگه با کرد خوب بکش .. ولی خودم اینجور عقیده ای رو ندارم
ولی بازم رو این گزینه ها بیشتر فکر میکنم ..

به نظر من هم باعرب نکش یا اگه میکشی بایک عرب پرخون سرودمگیر خوب بکش تا یک کره عرب کرد و توی این مایع تولید کنی
شورش هم سیرجانه با این طور مادیانها کره های خوبی تولید کرده کرد هم هست کره طوفان.

ممنونم پرواز عزیز.... یه سوالم قبلا کرده بودی.. پدر کره رو قبلا معرفی کرده بودم ... اسمش زانتیا است ... تو دواب کرد عکسش هست...

امیر جان میشه برای هر کدوم از این اسبی های که گفتی سیلمی رو معرفی کنید ... از دوستای دیگه هم میخوام که در جواب دادن به سوال ها کمک کنند....
1-به فکر اسب زیبا که نیستی
2-سیلمی عرب خوب یا درشوری خوب
3- چون بعضی افراد براشون مهمه اسبشان کره فلال اسب باشه
4- سیلمی های کرد یا اسبهای سرودم گیری که کرههای سرودم گیر داشته باشند
5-سیلمی ترکمن.تربرد.دوخون خوب اگه دوست داری- روی این فکر کن..

بالا