مربیان قزوین

کدوم مربی رو بیشتر میپسندید؟

• عطا اله خوانساری

رای: 0 0.0%
  • امید رحیمی

• علی کریمیان

• مسعود میزبان

• مهدی حاج کاظمی

• سید حسین بحرینی

• جواد ژاله

• مجموع رای دهندگان
    1

masud51

Member
جناب شبدیز سلام
پیشنهاد میدم یکبار دیگر نوشته های قبلی خودت رو مرور کنی. فرا فکنی فایده ای ندارد اگر نفرات خاصی مد نظر شماست اسامی آنها را اعلام کنید.

بعضی از این افرادی که ذکر کردی خودشون نیاز به مربی دارن. البته قصدم جسارت نیست منظورم از نظر مباحث حرفه ایه . از نظر مباحث ابتدایی و نیمه حرفه ای بحثش جداست.

Shabdeez

Member
CrazyHorse علیک سلام
مطمئنن من خودم بهتر میدونم که چی نوشتم و چی فکر میکنم
پس اولا من به شما پیشنهاد میکنم که اگر مایلید بار دیگه نظرات من رو بخونید تا شاید این بار متوجه شوید
دوما بهتره که بجای اتهام زدن به من و دو سویه کردن بحث , نظر خودتونو بدید تا نه من بلکه اعضای دیگه ای هم که با من موافقن شاید احیانا جواب قانع کننده ای بشنویم

Shabdeez

Member
دلاور عزیز و خان بابا از این که میبینم نظرات مشابهی داریم واقعا خوشحالم و تشکر می کنم.

اما کاش پیشکسوتان و مسئولین سوارکاری ما انسانهای انتقاد پذیری بودند تا ما میتوانستیم این مباحث رو نه در سایت بلکه حضورا با ایشان مطرح میکردیم.

mahsima

Member
دلاور گفت:
بعضی از این افرادی که ذکر کردی خودشون نیاز به مربی دارن. البته قصدم جسارت نیست منظورم از نظر مباحث حرفه ایه . از نظر مباحث ابتدایی و نیمه حرفه ای بحثش جداست.
یه روز که باشگاه رخش بودم اون زمان آقای تیموری اونجا بود ایشون داشت یکی از خاطرات مسابقات خارج از کشورشو برای من و آقای رحیمی تعریف میکرد ایشون گفتن که اونجا از یه سواری که بسیار مقام میووردن و در کل سوار فوق العاده ای بودن و مربی هم بودن اتفاقن نام هم برد ولی من اسمش به خاطرم نمونده گفت در اون مسابقه از ایشونپرسیدن که پس شما دیگه تو سواری کامل کامل هستین و ایشون گفته که آدم هرچی تو سوارکاری بدونه بازم جای دونستن داره.
درست نیست اینطوری بگید حتی بهترین مربی ها هم نیاز به دونستن دارن.
همهء اسامیه نظر سنجی رو نمیدونم ولی اگر مربی گریه بعضی از اونا نبود خیلی ها پیشرفتی که الان داشتنو نداشتن یکیشون خود من .
هرکسی به نوبه ای مقداری معلومات داره که میتونه اونو با دیگران تقسیم کنه.
من از افراد نظر سنجی سه نفر رو به عنوان مربیه خودم میشناسم چه کارت مربیگری داشته باشن چه نه و اصلا سواری بلد باشن یا نه من به سه نفر مدیونم.
1.آقای علی کریمیان اولین مربیه من بود درسته ایرادای تو سواریم از اون اوایل تو من مونده ولی ایشون خیلی تو پیشرفت منو یاری کردن
2-مقدار کمی هم آقای عطا اله خوانساری اگر چه بعضی عقایدشون رو قبول ندارم ولی مدتی با من کار کردن
3-من آقای رحیمی رو خیلی قبول دارم و اونو مربیه رسمیه خودم میشناسم و نهایت قدردانی رو از ایشون دارم اگر ایشون نبود من الان خیلی از این پایین تر بودم.

masud51

Member
جناب شبدیز (خ.ب.ب) سلام
بنده هرگز قصد اتهام زدن به شما را نداشتم, حرف من اینه که از نفرات لیست بالا یکنفر کارت کمک مربی گری و 3 نفر دیگر کارت مربی گری دارند و مابقی قانونا اصلا مربی نیستند و در نهایت بغیر از نفرات لیست کس دیگری رو ندیدم تو قزوین مربی گری کنه.

Shabdeez

Member
جناب مدیر سایت(امیرحسین خان) منم مثل شما میخوام بدونم که منظور ایشون از(خ.ب.ب)چیه
اما اگه منظورشون اونی که من حدس میزنم باشه میخوام به ایشون بگم که کاملا همانند افکار دیگشون در اشتباهن

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
Shabdeez گفت:
جناب مدیر سایت(امیرحسین خان) منم مثل شما میخوام بدونم که منظور ایشون از(خ.ب.ب)چیه
اما اگه منظورشون اونی که من حدس میزنم باشه میخوام به ایشون بگم که کاملا همانند افکار دیگشون در اشتباهن
منم فکر میکنم میدونم منظور چیه

Shabdeez

Member
خانم ایناز این رو هم خدمت شما عرض کنم که زمانی اگر کسی از شما تنها چند Level بالاتر بود (حالا در هر رشته ای) و اطلاعات بیشتری هم داشت و اونا رو به شما انتقال داد دلیل این نمیشه که ایشون رو مربی یا استاد خودمون بدونیم.

مثلا یه بچه ای که چهارم ابتدایی درس میخونه گرچه به درسهای اول ابتدایی احاطه داره و میتونه به کسی که اول ابتدایی هست کمک کنه ولی هیچوقت نمیتونیم به اون بگیم معلم و بیاریمش و بزاریم به کلاس اولی ها درس بده.

Shabdeez

Member
پاسخ : مربیان قزوین

خدا رو شکر که دوستمون جناب خان بابا بعد از این غیبت چند روزه اعلام موجودیت کردند

از نظر ارتباط هم نمیدونم چون جفتمون با اسم مستعار هستیم شاید ایشون رو بشناسم شایدم نه؟

تو سواری هر روز چیز جدیدتری میشه یاد گرفت و با هر بار سواری تجربت بیشتر میشه. اما نمیشه به هر کسی گفت مربی.

پاسخ : مربیان قزوین

Shabdeez گفت:
دلاور عزیز و خان بابا از این که میبینم نظرات مشابهی داریم واقعا خوشحالم و تشکر می کنم.

اما کاش پیشکسوتان و مسئولین سوارکاری ما انسانهای انتقاد پذیری بودند تا ما میتوانستیم این مباحث رو نه در سایت بلکه حضورا با ایشان مطرح میکردیم.
Shabdeez سلام
هیئت سوارکاری از بدو شروع به کار روزهای دوشنبه هر هفته را بطور خاص جهت مراجعه و تبادل نظر با افراد اختصاص داد و این امر را به مسئولین تمام باشگاهها برای اطلاع به اعضا  ابلاغ کرده و علاوه بر آن تقریبا تمام روزهای هفته با توجه به اینکه دفتر هیئت محل کار آقای مهرتاش هست امکان مراجعه مستقیم به ایشان فراهم است و در صورت نیاز هرروزی را که شمامایل باشید مقرر بفرمایید تا هماهنگیهای لازم را شخصا انجام دهم .  باتشکر

z_mohas

New member
به نظر من آقای ژاله مربی خوبی هستند!تعجب می کنم که درصدشون از بقیه بالاتر نیست؟؟؟؟؟؟

سهرابه

New member
سلام من تازه عضو شدم و خوشحالم از این آقای مسعود میزبانی هم در اینجا حضور دارند و نظرات اعضای سایت را به مسئولین هیئت منتقل می کنند

mahsima

Member
zohreh گفت:
به نظر من آقای ژاله مربی خوبی هستند!تعجب می کنم که درصدشون از بقیه بالاتر نیست؟؟؟؟؟؟
شما هم کسی هستید که یه مربی با شما کار کرده وشما او را قبول دارید و شاید خیلی ها قبول ندارند حرف من همینه از افراد بالا هر کدام بلاخره شاگردانی داشته اند یا به آن ها چیز هایی آموختن منظور من مربی به اون لحاظ پیشرفته نیست.

z_mohas

New member
اولا شما از کجا می دونید من فقط با ريالای ژاله کلاس داشتم!دوما من چند جلسه ای که سر کلاس آقای حبیبی بودم، چه روی اسب چه پایین، تو مانژ، به نظرم آقای ژاله چون شاگرد ایشون هستند روش کارش خیلی شبیه به آقای حبیبی!

بالا