مربیان قزوین

کدوم مربی رو بیشتر میپسندید؟

• عطا اله خوانساری

رای: 0 0.0%
  • امید رحیمی

• علی کریمیان

• مسعود میزبان

• مهدی حاج کاظمی

• سید حسین بحرینی

• جواد ژاله

• مجموع رای دهندگان
    1

mahsima

Member
(اگر لیست نظر سنجیم کمبود داره بهتره بچه های قزوین به من کمک کنن من همهء مربیان قزوینو نمیشناسم)
دیدم در مورد مربیانی که از تهران به قزوین اومدن نظر سنجی شده گفتم بهتره در مورد مربیان قزوینی هم نظر سنجی بشه ؟
منتظر نظرات شما هستم.

masud51

Member
با سلام خدمت هم انجمنیها
فکر میکنم اسامی چند نفر دیگر هم باید به لیست مربیان قزوینی اضافه بشه مثل آقایان جلال میر رحیمی, جواد ژاله, سید حسین بحرینی.

khan-baba

Member
پاسخ : مربیان قزوین

دوست عزیز تاپیک خود را عوض کن و بگو سوارکاران قزوین =====خلاص

mahsima

Member
مرسی از کمکتون لطفا دوباره رای خود را ارسال کنید.
CrazyHorse گفت:
با سلام خدمت هم انجمنیها
فکر میکنم اسامی چند نفر دیگر هم باید به لیست مربیان قزوینی اضافه بشه مثل آقایان جلال میر رحیمی, جواد ژاله, سید حسین بحرینی.

mahsima

Member
khan-baba گفت:
دوست عزیز تاپیک خود را عوض کن و بگو سوارکاران قزوین =====خلاص
من اسم کسانی رو گذوشتم که به نوبه ای مربی گری کردن و بعضی ها اونا رو مربیه خودشون میدونن و چیز هایی از اونا یاد گرفتن.
وگرنه اکثرشون کارت مربی گری فکر نکنم داشته باشن.

Shabdeez

Member
توی این لیستی که من دیدم یک مربی بیشتر وجود نداره بقیه یا سوارکار پیشکسوت هستن که سوارکارهای دیگه یا بخاطر تجربه و یا بخاطر احترام ازشون راهنمایی میگیرن و گروه دیگه که صاحب باشگاه هستن وبنا بر اقتضای شغلیشون یه چیزایی که از سوارکاری بلدن در اختیار سوارکارهای مبتدی میزارن و به هیچ عنوانی نمیشه اسم اینها رو مربی گذاشت که اگه به اینها بخوای بگی مربی بهت پیشنهاد میکنم که اسم 20-30 نفر دیگه رو هم به لیستتون اضافه کنید

پس به نظر من این نظر سنجی باطله

Shabdeez

Member
♘ امیرحسین ♞ گفت:
خوب 20 نفرم شما پیشنهاد بده
من گفتم اگه به اینها بخوای بگی مربی وگرنه کاری نداره که یه کاغذ بر میداریم میریم لب در مانژ هر کی که وارد مانژ شد و بالای 6-7 سالم بود که سواری میکرد اسمشو رو کاغذ می نویسیم و بعد هم میام میزنیم رو سایت

masud51

Member
فکر میکنم لازم باشد جهت اطلاع بعرض برسانم که از لسیت نظر سنجی حداقل 5 نفر دارای مدرک مربی گری رسمی از فدراسیون سوارکاری می باشند.

khan-baba

Member
پاسخ : مربیان قزوین

به به بازم این مدیر کل انجمن اسب ایران نظر داد این آقا در هر موردی صاحبنظر هست بی شک بزرگان سوارکاری دنیا به اندازه ایشان اطلاعات ندارند جالب اینجاست ایشان از وضعیت کل سوارکاران ایران و اسبهای زنده و مرده کل ایران با خبر هستند  از تعداد و زمانهای فحلی مادیان های ایرانی گرفته تا ...

khan-baba

Member
پیش قاضی معلق بازی؟ یکی از این مربیان 10 ساله مدرک گرفته 3تای دیگه هم هستن هنوز مهر کارتشون خشک نشده
♘ امیرحسین ♞ گفت:
خوب 20 نفرم شما پیشنهاد بده
CrazyHorse گفت:
فکر میکنم لازم باشد جهت اطلاع بعرض برسانم که از لسیت نظر سنجی حداقل 5 نفر دارای مدرک مربی گری رسمی از فدراسیون سوارکاری می باشند.

masud51

Member
دوست عزیز انجمن جای اظهار نظر است. اگر مربیان قزوینی رو با مربیان پایتخت قیاس کنی بله گفته شما صحیح است ما هیچ مربی تو قزوین نداریم همانطور که اگر مربیان تهرانی را مثلا با مربیان اروپایی مقایسه کنی اونوقت توی پایتخت هم مربی نداریم. اما اصلا قرار نیست مربیان را به اینصورت قیاس کرد و تشخیص اینکه کسی مربی هست یا نیست را به فدراسیون که مسئول ذیصلاح این کار هست بسپارید.

Shabdeez

Member
اقا یا خانم محترم اینجا اصلا بحث قیاس کردن نیستش
بذارید یه مثال براتون بزنم: به نظر شما اگه یه نفر گواهینامه رانندگی بگیره ما میتونیم دیگه به اون بگیم راننده؟؟؟ خب صددرصد نه(قصد توهین ندارم اما مثل همین تعداد معدود از خانمها که فرق کلاچ و ترمز رو نمیدونن اما میشینن پشت فرمون)
البته بلعکس این قضیه هم ممکنه - حالا قرار نیستش که هر کس که مدرک مربی گری گرفت بیایم بگه بله این اقا مربی شده
همونطور که یه مهندس ساختمان وقتی که مدرکش رو می گیره هیچوقت نمیتونه در جا بیادو یه ساختمون برای ما احداث کنه

Shabdeez

Member
شاید خیلی از شما شخصی رو که به قاتل اسب یا اسب کش در قزوین معروفه رو بشناسید اتفاقا از بد روزگار این اقا هم مدرک مربی گری داره هم اسمش تو این لیست هستش اما خدا وکیلی توی قزوین غیر از 2-3 نفراز اطرافیانش کی حاضر اسبش رو بده به ایشون تا مربی گریشو بکنه
میخوام بدونم اصلا ایشون صلاحیت مربی گری داره یا حتی میشه به چنین کسی گفت مربی؟؟!؟؟؟؟؟؟!؟؟؟؟

khan-baba

Member
خدا وکیلی دوست عزیزمان شبدیز راست میگن شاید من با این حرف کلی واسه ی خودم دشمن بتراشم ولی حرف منطقی باید زده بشه هر موقع گواهینامه به خودی خود ماشین راه برد مدرک مربیگری هم اسب و شاگرد تربیت می کنه! ولی خودمون بعضی از این مربیان (نه همشونا!!!!) خجالت نمیکشن یه جا بشین بگن ما مربی هستیم؟

masud51

Member
دوست عزیز شبدیز
یا توجه به اینکه شما خود پیشنهاد نظر سنجی در مورد مربیان قزوینی را دادین (در تاپیک مربیان تهرانی - بنظرت بهتر نبود از مربیانی قزوینی هستن و زحمات زیادیم برای سواری قزوین کشیدن تو نظرسنجیت استفاده میکردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ - ) متوجه منظور نوشته شما نمیشوم اینگونه که اظهار میکنید ظاهرا شما اعتقاد دارید که هیچ مربی در قزوین نداریم که در اینصورت نظر سنجی هم معنی ندارد, و اگر مربی هم خارج از لسیت نظر سنجی هست که ما بی خبریم شما لطف کرده و ایشان را به ما معرفی کنید

masud51

Member
دوست عزیز خان بابا
خدا وکیلی من مخالف هستم چون کسی تا مدرک مربی گری نگرفته مربی نیست و قرار نیست روزی هم که مدرک گرفت خدای سوارکاری باشد. درضمن به تمام کسانی که گواهینامه رانندگی دارند و پشت فرمان مینشینند راننده میگویند اما اینکه چه کسی راننده ماهر و توانا هست و چه کسی راننده .... بماند. فکر میکنم بهترین روش تشخیص نتیجه و خروجی کار هریک باشد.

Shabdeez

Member
جناب crazyhorse حرف شما در مورد نوشته ی من درست اما اگه توجه کرده باشی همون اول گفتم که من توی این لیست فقط یک مربی میبینم و منظورمم توی تاپیک مربیان تهرانی 2نفر بود که اسم یکیشون اینجا هستش

پس لطفا احساس نکن که خیلی باهوشی

Shabdeez

Member
CRAZYHORSEجان در مورد جوابتم به خان بابا بهتره که طرفت رو مشخص کنی:
1)اگه به همه ی کسانی که میشینن پشت فرمون میشد بگیم راننده خوب ما الان به تعداد کسانی که در قزوین 1بار هم رو زین اسب نشستن باید بگیم مربی

2)اگر هم به کسانی که گواهینامه دارن بازم میشد بگیم راننده خوب اینجا همون قضیه ی مهندس ساختمان صدق میکنه که همون ابتدا خدمتتون عرض کردم

بالا