لنز چشم

سعیده

Member
داشتن لنز چشم (کاشته شده ) یا قابل برداشتن! در تکان های شدید سوارکاری ممکن است آسیبی وارد کند؟
عینک چطور؟

mahsa

Member
لنز مشکلی نداره من همیشه از لنز استفاده میکردم در مورد عینک هم از عینکهای مخصوص ورزش استفاده کن

بهار

Member
اتفاقا من هم همین مشکل رو دارم. من به سوارکاری علاقه دارم و دوست دارم یاد بگیرم اما چون همیشه باید عینک بزنم فکر می کنم نمی تونم هیچ وقت این کار را بکنم.
کد:
لنز مشکلی نداره من همیشه از لنز استفاده میکردم در مورد عینک هم از عینکهای مخصوص ورزش استفاده کن
حالا این عینک مخصوص ورزش چیه؟ می تونه درجه چشم رو داشته باشه؟

mahsa

Member
لطفا در مورد عینک مخصوص ورزش توضیح بیشتر بدهید

اتفاقا من هم همین مشکل رو دارم. من به سوارکاری علاقه دارم و دوست دارم یاد بگیرم اما چون همیشه باید عینک بزنم فکر می کنم نمی تونم هیچ وقت این کار را بکنم.
کد:
حالا این عینک مخصوص ورزش چیه؟ می تونه درجه چشم رو داشته باشه؟

بله درجه چشم داره جنسش نمیدونم ولی طوری ساخته میشه که در اثر ضربه نشکنه در ضمن از کش هم برای نگهداریش استفاده میشه
عینک فروشی میسازه:rolleyessmileyanim:

به نظرم لنز موقع سواری خطرناک باشه از این نظر که گرد و خاک مانژ به داخل چشم نفوذ میکنه و باعث آلودگی لنز میشه متعاقبا،ممکنه باعث عفونت بشه.باز هم از دکتر راهنمایی بیشتری بگیرید و قبل از عمل به نسخه های غیر استاندارد خود و اطرافیان،به عواقبش بیشتر فکر کنید

بالا