سومین دوره زیبایی ecaho یزد

اون خانم یکی از هندلر های توانای میدان های زیبایی ایران سرکار خانم هیلدا بنجامین هستند !

بله،دیروز بالاخره لطف کردند و اسم ایشون رو اعلام کردند!!!
حالا یا حرفهای من به گوششون رسیده بود که دقیقا عین جمله شما رو از اون آقای اصفهانی هم شنیدیم همه،یا خودشون به این نتیجه رسیدند که بگویند:coolsmiley02:
(که البته شما هم فعلا مجهول الهویه هستید،حرفا براحتی به بیرون درز میکنه:ph34r-smiley:!!!)

ماشالله به اینهمه مهارت خانم بنجامین.

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
دوستانی که زیبایی یزد بودند.
نقد و بررسی کنید در زمینه برگزاری و کیفیت و (مهمان نوازی)

دوستانی که یزد بودند, در راه برگشت به خونه هستند. انشاله فردا مینویسند درباره عملکرد شما.
شما نباید خودت تعریف بکنی از خودت, صورت خوشی نداره

حتما خوشحال میشیم امیر جان خیلی از افراد دوست داشتن ببینند شما را؟؟؟؟ببین بهترین بود همه دوستان گفتند مهمان نوازی ما هم که همه میدونند نیازی به تعریف نداره...

مطمن باشید بهترین بود و همه موافق این حرکت بودند...

دوستانی که یزد بودند, در راه برگشت به خونه هستند. انشاله فردا مینویسند درباره عملکرد شما.
هر طور دوست داری امیر جان فکر کن...

ممنونم اما شرمنده ایم که نتونستیم بهترین را برگزار کنیم داوران از ما پولی نمیگرند سهراب جان امیدوارم سالهای بعد نواقص را بپوشانیم و به بهترین نحوه برگزار کنیم امیر جان خوشحال میشدیم حتما یزد تشریف می آوردید موفق و پیروز باشید....

ممنونم سینا جان موافق باشید...

sohrab

Active member
ببین بهترین بود همه دوستان گفتند مهمان نوازی ما هم که همه میدونند نیازی به تعریف نداره...

امیدواریم اجرای برنامه تان به خوبی تواضع و شکسته نفسی تان بوده باشد!

یاد یک مصاحبه تلویزیونی افتادم که از بخش خبری پخش شد در مورد عملکرد صدا و سیما. مصاحبه کننده از 8 نفر سوال کرد . هر 8 نفر کاملا تایید کردند و تعریف و تمجید! (البته یک نفر 80 درصد موافق بود!) .خوب همه ما میدونیم تلویزیون خیلی خوبه اصلا هم دروغ نمیگه. ولی یه نفر هم میگذاشتید اشتباهی نظر مخالف بده!

صرف برگزاری چنین برنامه هایی با هر کیفیت قابل تقدیره. به شما هم خسته نباشید میگم اگر فعالیتی در اجرای این برنامه داشتید

مطمن باشید بهترین بود و همه موافق این حرکت بودند...
ممنونم اما شرمنده ایم که نتونستیم بهترین را برگزار کنیم
ما که نفهمیدیم بالاخره بهترین بود یا نبود؟!

yazd_arabian_hrs

New member
حتما خوشحال میشیم امیر جان خیلی از افراد دوست داشتن ببینند شما را؟؟؟؟ببین بهترین بود همه دوستان گفتند مهمان نوازی ما هم که همه میدونند نیازی به تعریف نداره...

مهمان نوازیتون که عالی
جناب صنعتی شما و دربهانیها وخیلی های دیگه رو خوب تحویل گرفته بود خداییش
عکاس های آماتور از داخل میدان و حرفه ای ها اجازه ورود به میدان نداشتند و از پشت میله ها عکس میگرفتند .
اسپانسر هم که آقای شریف مالک لرد بی شاه بودند و 12 میلیون تومان محبت فرموده بودند علاوه بر 12 میلیونی که از 140 اسب هر کدام 80 تومان دریافت شده بود !
حالا شما بفرما 3 نا داور رده a ایکاهو و dc چقدر گرفتند ؟

صرف برگزاری چنین برنامه هایی با هر کیفیت قابل تقدیره. به شما هم خسته نباشید میگم اگر فعالیتی در اجرای این برنامه داشتید

آقای مشکی باف و حسین دربهانیها و 2 نفر دیگه هم جزء کلانتران میدان بودند !

خدایی هم از واکی تاکی خوب استفاده میکردند ! حتی توی فاصله 2 متری هم حفظ کلاس را میکردند و از این فرستنده ها استفاده مینموند ! گاهی هم فراموش میشد و از اون سر میدان داد میزدند و یادشون میرفت که ....!

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
داورها طبق قانون باید هزینه بلیط آمدن و برگشت و هزینه هتل رو دریافت کنند. و هزینه ای بابت داوری نباید دریافت کنند.

sina-es

Member
سلام.من تازه از یزد رسیدم خونه.میزبانی خوب بود اما نه در حدواندازه ی چنین مسابقاتی.
داور ها قضاوتهای خوبی داشتند.سیستم صدای مسابقات در حد ضعیف بود و موجبات خنده تماشاچیان را فراهم کرده بود.در کل بد نبود بچه های یزد خیلی زحمت کشیدن دست همشون درد نکنه.

کلا اهمیت زیادی به تماشاچیان داده نشده بود!!!

دست شما درد نکنه علیرضا جان .انشالا سال بعد بهتر از این برگزار میکنین.

روز دوم که خانومها بریون شدند تو اون آفتاب.
فقط یه سری سایه هایی شبیه اسب میدیدیم میان و میرن.
شب هم از شدت سردرد و چشمهای قرمز بیخوابی کشیدیم.
القصه اون روز به ما سخت گذشت،کیف دل آقایون که جای ما رو گرفتند

بی توجهی به وضعیت بانوان بیداد میکرد....

کلا اهمیت زیادی به تماشاچیان داده نشده بود!!!

exactly

mansouri

Member
سلام منم دیروز بر گشتم خونه مسابقه ی بدی نبود ولی از اونجایی که با تعریف از محاسن پیشرفتی حاصل نمی شه ما هم معایب میگیم که انشا الله سال دیگه بهتر بشه
1) امکانات چه برای اسب دارها چه اسبها وچه تماشا چیان ضعیف
2) فضای در اختیار زیاد بود ولی استفاده از فضا صفر مثلا اسبها در محل بدی نگه داری میشد یا گرم کن کنار محل قضاوت بود ......
3) هماهنگی در حد برگزاری اولین جشنواره اسب در ایران نبود : برای اینکه خیلی مسابقه ی زیبایی خارج از کشور دیده بودن مثلا داورها 1 ساعت بعد از شروع جشنواره میامدن تازه انگار 1 ساعت قبل مسابقه است

.
.
.
.
))یه سری نکات ریز که از اسم چنین جشنواره ای به دور بود
مثل اینکه حق یکی از کزه اسب هایی که مال اقای صنعتی بود دومی بود اما سومش(از سه اسب) کردن که بگن ما هم اره ولی اقای صنعتی وقت دریافت جایزه گفت اگه چهار تا هم بودن چهارم میشد
یا اسم یه سری مالک های خاص که تا گفته میشد همه نگاه به هم میکردن

داداش خوابی یا به خواب زدی؟؟؟؟؟
بچه ها بگید کیا

راستی هر کی دفتر چه داره نتایج رو بزنه

هر طور دوستان نظر میدن همونه...

سلام منم دیروز بر گشتم خونه مسابقه ی بدی نبود ولی از اونجایی که با تعریف از محاسن پیشرفتی حاصل نمی شه ما هم معایب میگیم که انشا الله سال دیگه بهتر بشه
1) امکانات چه برای اسب دارها چه اسبها وچه تماشا چیان ضعیف
2) فضای در اختیار زیاد بود ولی استفاده از فضا صفر مثلا اسبها در محل بدی نگه داری میشد یا گرم کن کنار محل قضاوت بود ......
3) هماهنگی در حد برگزاری اولین جشنواره اسب در ایران نبود : برای اینکه خیلی مسابقه ی زیبایی خارج از کشور دیده بودن مثلا داورها 1 ساعت بعد از شروع جشنواره میامدن تازه انگار 1 ساعت قبل مسابقه است

.
.
.
.
))یه سری نکات ریز که از اسم چنین جشنواره ای به دور بود
مثل اینکه حق یکی از کزه اسب هایی که مال اقای صنعتی بود دومی بود اما سومش(از سه اسب) کردن که بگن ما هم اره ولی اقای صنعتی وقت دریافت جایزه گفت اگه چهار تا هم بودن چهارم میشد
یا اسم یه سری مالک های خاص که تا گفته میشد همه نگاه به هم میکردن

یعنی کیا؟؟؟؟

شرمنده هستم فکر کنم عکاسان باید کارت داشته باشند در ضمن فقط میتونید این را از سر کلانتر مسابقه بخواهید ....

فکر کنم 60 راس از خارج از یزد بودند و 85 راس از داخل استان یزد اون موقع در حساب ریاضیات شما میشه 90%خیلی جالبه اون راه حلش را به میشه بدید ممنون میشم؟؟؟

فقط بدونین ما سومین دوره ایکاهو را برگزار کردیم اگر کمکی خواستید بگید در ضمن اولین استان بودیم که عضو ایکاهو شدیم این ها به دست فراموشی رفته فکر نکنم راه ندادن تو میدان اینقدر ناراحتی داشته باشه...

من از بچه های انجمن هم خیلی گلایه دارم ، لااقل نمیتونستید اونجا یه قرار ملاقات بزارین که حداقل ما شما رو ببینیم که وقتمون الکی هدر نرفته باشه .
من فقط تونستم آقای سلطانی عزیز رو ببینم که از ایشون تشکر میکنم .

در کل من مسابقه آبادان رو بهتر از این مسابقه دیدم خیلی هم بهتر مسابقه یزد بود اگه دفعه دیگه خواستید مسابقه ایی برگزار کنید از هیات آبادان کمک بگیرید .

بچه های آبادان فوق العاده بودند اما نمیدونم اینو از چندین نفر شنیدم که خودشون میگفتند خوبه من مخلص همه بچه های آبادان بودم و هستم همیشه همه جا یارو یا ور ما بودند...

حتما بزارید و دوستان بشمارند ببینند چند راس مال یزد بوده خوشحال میشیم...:biggrin:

داداش خوابی یا به خواب زدی؟؟؟؟؟
بچه ها بگید کیا

واقا بگید بدونمیم باور کن نمیدونم؟؟؟؟

جالبه جواب سوالات را نمیدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

میشه عرض کنی کی؟؟؟؟ولی خیلی ناراحتی که داخل میدون نیستی ؟؟؟؟

در ضمن اینها را میتونستید به جناب مهندس عرض کنید؟؟؟

موفق و پیروز باشید ارادتمند شما....

هر چی عوض داره گله نداره...

فربود

Active member
سلام به همه دوستان به خصوص یزدی ها
خوب از کجای این مسابقات براتون بگم ؟؟؟؟؟؟؟:smile::smile:
از مهمان نوازی ؟؟؟؟ وای وای نگم بهتره
از نحوه برگزاری که دیگه نگو ....
از نحوه برخورد با خبرنگاران و عکاسان که واویلا ...
بهتره بگم که این مسایقه ، مسابقه اسب های عرب یزد بود تا اسب های ایران
90% شرکت کننده ها از یزد بودند (دفترچه مسابقات رو اسکن خواهم کرد تا خودتون مشاهده کنید)
قابل توجه آقای مشکی باف که این همه بچه ها رو دعوت کرد (مخصوصا من بیچاره و آقای بهزاد پیرزادی که من از بوشهر و ایشون از شوشتر این همه راه رو اومدیم یزد )

وقتی که اومدیم و خودمون رو معرفی کردیم من به بهزاد گفتم الان ما رو تحویل میگیرن و حسابی ازمون پذیرایی میشه :mellowsmiley: . خوب رفتیم پیش آقای صنعتی و گفتم من خبرنگار انجمن هستم و میخوام عکس بگیرم . ایشون اینقدر ما رو تحویل گرفت ....:sadsmiley:
در کل از مهمان نوازیتون تشکر میکنم واقعا رو دست ما جنوبی ها برای مهمان نوازی زدین ...

اینو به اون دوستانی بگم که نیومدن:
< همون بهتر که نیومدین >

من از بچه های انجمن هم خیلی گلایه دارم ، لااقل نمیتونستید اونجا یه قرار ملاقات بزارین که حداقل ما شما رو ببینیم که وقتمون الکی هدر نرفته باشه .
من فقط تونستم آقای سلطانی عزیز رو ببینم که از ایشون تشکر میکنم .

در کل من مسابقه آبادان رو بهتر از این مسابقه دیدم خیلی هم بهتر مسابقه یزد بود اگه دفعه دیگه خواستید مسابقه ایی برگزار کنید از هیات آبادان کمک بگیرید .

شرمنده هستم فکر کنم عکاسان باید کارت داشته باشند در ضمن فقط میتونید این را از سر کلانتر مسابقه بخواهید ....
شرمنده هستی ؟؟؟؟
علی آقا قبل از مسابقه هی میگفتی بیاین بیاین ، این بود ؟؟؟؟

راستی هر کی دفتر چه داره نتایج رو بزنه
دفترچه رو من دارم تا امشب براتون میزارم رو انجمن

میدونستم ایشون هستن خداییش هم هندلریش هم سوارکاریش زبان زده
چند بار تو استقامت مقام اول رو گرفته
ایمان قبول دارم هندلر خوبیه ولی شما تو مسابقه استقامت شیراز نبودی من بودم ایشون به دلیل سوارکاری خوب از اسب افتاد و پایش شکست :happysmiley:

فقط بدونین ما سومین دوره ایکاهو را برگزار کردیم اگر کمکی خواستید بگید در ضمن اولین استان بودیم که عضو ایکاهو شدیم این ها به دست فراموشی رفته فکر نکنم راه ندادن تو میدان اینقدر ناراحتی داشته باشه...
من از اینکه نتونستم تو میدون بیام ناراحت نیستم . ولی پارتی بازیها مثل همیشه به قوت خود باقی بود و بعضیها برای برادرشون کارت vip گرفتن و وارد میدون کردن.

جالبه جواب سوالات را نمیدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
علی آقای گل گلاب من زیاد دوست ندارم به حواشی بپردازم ولی اینقدر به من و بعضی از دوستان بد گذشت که گفتم بد نیست یه چیزی بنویسیم . خواهشمندم دیگه این مطلب رو ادامه نده .
دوست شما رخش خزان - بوشهر

فربود

Active member
این هم دفترچه

پیوست ها

• 7.jpg
    7.jpg
    98.6 کیلوبایت · بازدیدها: 43
  • 9.jpg
    9.jpg
    79.5 کیلوبایت · بازدیدها: 31
  • 1.jpg
    1.jpg
    120.8 کیلوبایت · بازدیدها: 32
  • 2.jpg
    2.jpg
    83.7 کیلوبایت · بازدیدها: 32
  • 3.jpg
    3.jpg
    83.1 کیلوبایت · بازدیدها: 28
  • 4.jpg
    4.jpg
    78 کیلوبایت · بازدیدها: 30
  • 5.jpg
    5.jpg
    81.6 کیلوبایت · بازدیدها: 27
  • 6.jpg
    6.jpg
    84.5 کیلوبایت · بازدیدها: 27
  • 10.jpg
    10.jpg
    79.6 کیلوبایت · بازدیدها: 23
  • 11.jpg
    11.jpg
    103 کیلوبایت · بازدیدها: 33

vatan

Member
اما اندر حکايت جشنواره ايکاهو در يزد:(البته اسم اصلي آن جشنواره آقاي شريف=جشنواره لرد و کرار و سرن کثير بود)
شب چهارشنبه بود که دوستان ما زنگ زدند گفتند مياي بريم يزد من گفتم روز خالص تموم شده و فردا خون وارداتي هست ولي دوستان هي اسرار که بيا فردا صبح با ماشين بريم ما هم گفتيم خوب ميريم ببنيم چه خبر هست:
سعي ميکنم هم خوبي و هم بدي هاي جشنواره را بگم.
اول اينکه ما ميدونستم جشنواره اشکذر هست ولي نميدونستيم اشکذر قبل از يزد هست يا بعد از يزد خلاصه بعد از اين که از اشکذر رد شديم رفتيم توي شهر يزد بعد که پرسيديم که اشکذر کجاست گفتند 30 کيلومتر زياد اومدي!! و بايد برگردي خوب خلاصه برگشتيم و ديديم که يه تابلو کوچيک زده اشکذر در حالي که خيلي راحت ميشد با زدن يه تابلو يا بنر از جشنواره جلوگيري کرد از سردرگمي مهمانان که اين يکي از نکات ضعف بود.
خلاصه رسيديم به محل جشنواره وديدم که توي محوطه آزاد هست و جشنواره ورودي نداره و يکي از مزاياي اين جشنواره بود ولي وقتي خواستيم دفترچه اسبهاي شرکت کننده را بگيريم قيمت دفترچه که مزين به تبليغات لرد شاه بود قيمتش 2000 تومان بود که علت را جويا شديم گفتند چون وروديه نداشته قيمتش روي دفترچه اسبهاي شرکت کننده هست.
از لحاظ بستر و خاک کف زمين چون خود يزد تمام خاکش رملي هست و ماسه اي خوب بود و يه مزيت البته اين مزيت از طرف کسي نبود.:dodgy:
جايگاه تماشگران براي خانم ها که تماما در نور و گرما بود ولي آقايان بد نبود.و سايه باني بود.
گوينده مسابقات آقاي فيروزيان بود از اصفهان (ايشون داماد آتقي جنتيان هست يکي از دلالان اسب در اصفهان)که چپ و راست از آقاي شريف تشکر ميکرد از آقاي کيان زاد مسئول اصلاح نژاد دام هاي بزرگ(همش کشک هست اصلا باور نکنيد:wacsmiley::smile:)
همچنين از سيلمي لجند که يه کره داده در تبريز و همچنين از آقاي مجيد جنتيان(برادر خانمشون) که در شجاعت و سواري بي نظير هست:wacsmiley::dodgy:گناهي نداره سوارکار تا حالا نديده!!!)
ايشون همچنين شروع کرد از تحقيقات خودش در رابطه با تيره ها بگه(نميدونم چرا هر کي مجري ميشه محقق هم ميشه مثل اون آقاي کت قرمز يادتون هست ديگه:dodgy:)
همچنين جملاتي از سردار محتشم در رابطه با انتخاب سيلمي(در ضمن اصلا تفاوت سيلمي با نريون را نميدونست و ميگفت که مالکان نبايد براي انتخاب سيلمي به خود سيلمي نگاه کنند(منظورش نريون بود)و هر سيلمي نميتونه سيلمي خوبي باشه!!:dodgy:البته شايد اگه من هم مجري بشم به جاي نريون ميگم ماديون:dodgy:
از مجري که بگذريم بريم سراغ اسبها:
اکثر اسبها کره هاي برفين بودند يادم هست توي يه گروه فکر کنم از 8 تا ماديون 7 تاش کره برفين بود اگه اشتباه نکنم.
هيچ ماديوني و کره اي به غير از يکي از ماديونها اون روز دم اصلا نگرفت و من مونده بودم که نکنه جشنواره ترکمن هست!!!
اينقدر حالم بد شده بود از اين اسبهاي زيبا!!! که به خودم قول دادم براي هيچ وقت ديگه اي توي جشنواره زيبايي اسب عرب اصلا نرم. حتي اگه در اصفهان باشه چه برسه به شهرهاي ديگه.
نحوه داوري را من نميدونم خوب بود يا بد بود چون من کاري اصلا به عرب ندارم!!!
ولي تازه فهميدم مزاياي داور خارجي چي هست!!!!
يکيش اون هست که چون داور خارجي هست و حاليش نيست ميشه خيلي از رتبه ها را جابجا کرد!!!
به هر حال آقاي شريف هزينه مسابقه را داده بود و کره لرد حتما بايد اول ميشد!!!
توي يه کروه آيندگان(اين ديگه چه صيغه اي هست:wacsmiley:) يادم هست که کره برفين از همه سر بود ولي شد دوم و کره لرد شد اول در ضمن 3 تا کره توي اون گروه بود که هر سه جايزه گرفتند:wacsmiley:
توي گروههاي 10 اسبه 5 تا اسب جايزه ميگرفتند.!!!
خلاصه اينقدر اسب پرخون توي جشنواره ديديم که گفتم حيف هست که جمعه اينجا باشم:wacsmiley: و همون شب برگشتيم اومديم خونه و خدا را شکر کردم که جمعه يزد نبودم.
البته عصر همون روز با آقاي بيک تماس گرفتيم و با ايشون رفتيم يه سر اصطبل ايشون و اسبهاي و کره ها و ماديان هاي خالص ايراني ايشون را ديديم.
که خيلي خوب بود و واقعا ايشون زحمت ميکشندو با ايشون صحبت کرديم و هم پازن و هم major (سيلمي مصري) ايشون را ديديم و گفتند که فقط ماديانهاي خون وارداتي را با major ميکشند.
و بنده به ايشون پيشنهاد دادم که خود خالص بازها دور هم جمع بشند و براي خودشون يه گروهي بشند که ايشون گفتند که اين کار در حال انجام هست و قرار هست که خالص بازها براي خودشون جلسه داشته باشند و غيره که اين حرف خيلي خوشحالم کرد.
در ضمن به ايشون نريان دوران و لوري و حاکم خان را پيشنهاد دادم که به عنوان سيلمي هاي آينده استفاده کنند که ايشون هم استقبال کردند و کلا مصاحبت خوبي با ايشون بود.
ادامه دارد..............

خلاصه اگه بخواهم مقایسه کنم بین جشنواره اسبواره اسپهان در اصفهان و یزد بدون شک میگم که اسبواره اسپهان در سطح A ایکاهو برگزار شد و شاید هم بیشتر!!!:dodgy:
البته بنده زیاد مسابقات زیبایی نرفتم که بخواهم مثلا بین مسابقه تهران یا یزد یا شیراز یا خوزستان قضاوت کنم.
ولی بنده بین دو جشنواره زیبایی در اصفهان و کاسپین در رشت و عرب در یزد کمترین نمره را به یزد میدهم.!!!
نکنه قابل عرض دیگه استقبال تماشگران از مسابقه بود که خیلی برام تعجب آور بود که چرا یزد که خودش را یکی از استانهای پیشرو در تولید اسب میداند روز پنچ شنبه استقبال اصلا در حد یزد نبود.
البته دوستانی که در روز چهارشنبه و روز خالص ایرانی ها بودند میگفتند که هم اسبها خیلی بهتر بودند هم سطح مسابقه و هم استقبال تماشگران.
در حالی که خودم فکر میکردم تمام یزدی ها به کره های مبارک و برفین و لجند و وصف و غیره بیشتر بها بدهند.
اینکه از یزدی ها چه انتظاری هست برای استقبال از خون وارداتی ها مثل تلقی خودم بودم نسبت به استقبال اصفهانی ها از روز برگزاری اسب کرد در اسبواره اسپهان که تمام اصفهانی ها داشتند از دیوار میپریدند برای ورود به محل برگزاری(البته چون ورودیه و بلیط گرون هست برای اصفهانی ها!!!)
یکی از تماشگران که اونجا بود گفت چرا یزدی ها نرفتند یه کامیون افغانی از سر فلکه بیارند به عنوان تشویق چی!!!:dodgy:
اکثر تماشاچی ها نیز از کرمان و به خصوص شهر سیرجان بودند.(البته تعجب نداره!!! اسپانسر آقای شریف از سیرجان بوده جام هم که جام لرد بوده کره های لرد هم که از سیرجان و من نمیدونم که چرا تو سیرجان برگزار نشد!!!)
بیل بردهای بزرگی از لرد و کرار و سرن کثیر نصب بود بالای سر جایگاه اختصاصی و گوینده هم دائم از وارد کننده تشکر میکرد(نمیدونم اگه تولید کننده لرد اونجا بود چیکار میکردند!!! شما میدونید؟؟:dodgy:)
در ضمن گوینده اعلام کرد سابق اسبی برای پرش به ایران آورده شده بود که اخته بود(البته گوینده از واژه سترون استفاده کرد:dodgy:) که حیف شد اون سیلمی پرش نتونستیم ازش کره بگیریم ولی لرد عقیم نیست و این باعث افتخار هست!!!
عدم استقبال تماشگران یه مطلب دیگه را برام اثبات کرد و اون اینکه تفاوت هست بین اسب داشتن و عشقباز بودن و اسبدار بودن!!!!
اکثر یزدی ها اسب دارند ولی به نظر من خیلی تفاوت هست بین اسبداری یزدی ها با اصفهانی ها و کرمانی ها.
یه نکته دیگه اینکه در صحبت با مهندس بیک ایشون گفت که از وقتی که اسب های عرب مصری داره وارد میشه علاقه و رقبت به اسبهای خالص خودمون هم بیشتر شده و تازه خیلی ها تونستند مقایسه کنند که برام جالب بود.

behzad

Member
سلام به همه دوستان
من هم دل پری داشتم که واستون بگم ولی خوب بچه ها همه چیزو گفتن،فقط یه جمله میگم اونم اینه که
یزدیها اگه دفعه دیگه خواستین جشنواره زیبایی برگزار کنین و از کسی دعوت کردین حتما تحویلش بگیرین نه اینکه بلای ما رو سرش بیارین.:smile::smile::smile:

واقعا هیچکس مهمون نوازی جنوبیها رو نداره

من به جای همه همشهریهام (برگزار کننده های جشنواره زیبایی) شرمنده ی اعضای انجمن شدم که در شهر ما بهشون بد گذشت و بجای همه اونها از شما عزیزان عذرخواهی میکنم.و واقعا هم نمیدونم چطور از خجالت افرادی که این مسافت طولانی رو تشریف آوردن و با دست خالی و دل پر برگشتند ،در بیام.اما اگر قبل از زیبایی قرار ملاقات میگذاشتید(همونطور که تو تاپیک جذب اعضای تاثیر گزار عرض کردم بهتره اعضا دیداری با هم داشته باشند.اما کسی برنامه ای نریخت و هماهنگ نکرد)، یقینا خانواده من نمیگذاشتند به تمام دوستان بد بگذره و خیلی متاسفم که این اتفاق نیفتاد.
اما انصافا اینقدر نگید یزدیها!مگر آقای بیک و خیلی از یزدیهای دیگه( که شاید باهاشون برخورد نداشتید) برخورد بدی با شما داشتند؟!...(وقتی جمع میبندید به ما هم برمیخوره ها:blushsmiley:!)

بسیار هم متاسفم برای کسانی که نتوانستند از عهده اجرای یک مسابقه ،که بماند،از عهده پذیرایی از مهمانهایی که دعوت کردند ،اونطور که شایسته بود،بر بیایند.

و باز هم شرمنده ام که نتونستم برای مهمانهای عزیزی(که البته آقای مشکی باف دعوت کرده بودند و کلی هم اصرار در اصرار که تشریف بیارید یزد!) که قدم رنجه فرمودند و بخاطر عشق اسبی سختی راه رو تحمل کردند،کاری انجام بدم...

امیدوارم دوستان به بزرگی خودشون،کوتاهی و کم کاری برخی از یزدیها رو ببخشند...

ممنون میشم اینقدر به ما لطف دارید اما اینو بدونید از ما خواستند برای مسابقات تهران هم همین تیم بره اونجا حالا نمیدونم چه جوری میخواهید شما برداشت کنید اما خودمون خیلی خوب میدونیم چه جوری برگزاری کردیم غیر از 7 الی 8 نفر امید وارم موفق باشید...

sohrab

Active member
ممنون میشم اینقدر به ما لطف دارید اما اینو بدونید از ما خواستند برای مسابقات تهران هم همین تیم بره اونجا حالا نمیدونم چه جوری میخواهید شما برداشت کنید اما خودمون خیلی خوب میدونیم چه جوری برگزاری کردیم غیر از 7 الی 8 نفر امید وارم موفق باشید...

آقای مشکی باف شب اول اطمینان دادید 100 درصد شرکت کنندگان رضایت کامل داشته باشند. الان از 63 درصد هم که گذشت:tonguesmiley:
مهم اینه که شما راضی باشید که خدا را شکر هستید بسیار!