زیبا سوار ترین

به نظر شما بین سواران قزوین کدامیک زیبا تر سوار می شن؟

• علی کریمیان

رای: 0 0.0%
  • حسین بحرینی

• سید عطا خوانساری

• مجموع رای دهندگان
    6

re_qods

Member
به نظر شما زیبا سورا ترین سوار قزوین کیه؟لطفا اسامی رو با ذکر علت ارسال کنید .ممنون :eek:

به نظرم این سوال چند بعدی هستش،چون از جهات زیادی باید بررسی بشه و اگر اصول خاصی به کار برده نشه سلیقه ای میشه.
شما اگر بفرمایید از چه جهاتی و معیار بذارید دوستان قزوینی بهتر نظر میدن.
البته ببخشید که تو این بحث شرکت کردم

re_qods

Member
توی سن پایینا به نظر من شیرین باباحسینی و توی بزرگسالان از سواری آقایان ژاله-حاج کاظمی-خوانساری خیلی لذت می برم.

re_qods

Member
خانم بابا حسینی به علت اینکه در تمامی مسابقات کشوری اگر شرکت بکنند مقام دار هستند و اگر در فیلم پخش زنده یکی از مسابقات کشوری نگاه کنیم می بینیم که مجری گفت:سواری زیبای خانم باباحسینی رو مشاهده کردیم که برای کسی دیگه جملاتی این چنین رو بیان نکرد.آقایان ژاله و حاج کاظمی رو به این خاطر میگم که شاگردانی این چنین دارن که به این زیبایی در مسابقات مقام دار هستند و از شاگردان ارشد آقای حبیبی هستند که ویژگی شاگردان ایشون زیبا سواری می باشد.
قهرمان گفت:
شما در بالا خواستید که با علت باشه پس دلیلتون رو هم به خاطر انتخاب این عزیزان بفرمایید

re_qods

Member
پاسخ : به نظر شما بین سواران قزوین کدامیک زیبا تر سوار می شن؟

آقای میزبان واقعا سواری فوق العاده ای دارند که من از ارادتمندان ایشون هستم.
قهرمان گفت:
آقای مسعود میزبان از قلم افتادن

re_qods

Member
پاسخ : به نظر شما بین سواران قزوین کدامیک زیبا تر سوار می شن؟

حالا جناب قهرمان از بالایی به یه نفر رای بده.

پاسخ : زیبا سوار ترین

boragh گفت:
خانم بابا حسینی به علت اینکه در تمامی مسابقات کشوری اگر شرکت بکنند مقام دار هستند و اگر در فیلم پخش زنده یکی از مسابقات کشوری نگاه کنیم می بینیم که مجری گفت:سواری زیبای خانم باباحسینی رو مشاهده کردیم که برای کسی دیگه جملاتی این چنین رو بیان نکرد.آقایان ژاله و حاج کاظمی رو به این خاطر میگم که شاگردانی این چنین دارن که به این زیبایی در مسابقات مقام دار هستند و از شاگردان ارشد آقای حبیبی هستند که ویژگی شاگردان ایشون زیبا سواری می باشد.
بنده قبول دارم که خانم بابا حسینی در سن خودشون سواری خوبی میکنن وآقای حبیبی هم که با تحویل سوارکاری مثل شراگیم به جامعه سوارکاری کشور جای حرف و سخنی در شایستگیشون نمیمونه ولی اینجا جا داره که نکته یا نکاتی رو ذکر کنم
1.اولا که شما دلیل شخصیتون رو برای تایید خانم بابا حسینی بفرمایید و بفرمایید چه نقطه قوتی در سواری ایشان مشاهده میکنیدنه فقط به اظهارات یک گوینده اکتفا کنید
2.شاید به غیر از روزهای کلاس آقای حبیبی زحمت تیر چیدن برای خانم بابا حسینی به گردن آن دو عزیز(ژاله و حاج کاظمی) بوده ولی واقعا اگر خانم بابا حسینی به این مرحله رسیدن به خاطر این عزیزان بوده و این وسط آقای حبیبی چه کار کردن؟
3. موضوع این تاپیک همانطور که خودتون برای اون در نظر گرفتید زیبا سوارترین سوارکار قزوین هست نه بهترین مربی قزوین پس دلیلتون برای آقایان ژاله و حاج کاظمی دلیل درستی نیست پس دلائل درست ذکر کنید!

reihaneh

Member
گرچه عکس هم به تنهایی کافی نیست ولی اگر صلاح دونستین میتونید عکسایی از سواری هر کدوم از این افراد بزارین تا هم خودتون بهتر دلایلتون رو بگید و هم بقیه دوستان بتونن تو بحث شرکت کنن

re_qods

Member
من هر روز توی تمرینات این بزرگواران شرکت میکنم و می بینم که آقایان ژاله و حاج کاظمی زحمات زیادی رو برای این خانم میکشن و خود این دوبزرگوار و بنده هفته ای دوبار پیش شراگیم سواری می کنیم و ایرادات کارمون رو تا حدی برطرف میکنیم و آقای حاج کاظمی نیز فعلا با هر اسبی در مسابقات درساژ شرکت می کنند بین 1 تا3 هستند و پرامتیاز ترین سوار قزوین محسوب میشوند. دیگه خود من هر روز توی باشگاه ژاله دارم ریز بررسی میکنم. هیچ تعصبی هم به هم باشگاهی هام ندارم چون خودم به شخصه سواری آقای میزبان رو خیلی بیشتر قبول دارم.