توحید (فکه * فهیمه) ن

همیشه مرغ همسایه غاز بوده که نتیجش این شده که امروز میبینی.

چیزای خوبی که تو خوزستان بودن و هستن سر همین حرفا از بین رفتن.

حداد و سمرقند هم دورانی تو خوزستان بودند ، همهٔ اسبهای عرب از خوزستان هستند . اتفاقا به نظر من حداد اسطوره خوزستان هست و آبروی خوزستان هست نه توحید ، راس میگی ، برو تو فاصله ۱ متری از توحید وایسا تا خاطراتت با سگهای دوبرمن گرفته تا شیتزوها جلو چشات رژه برن امیر حسین جان .

بزرگان دو تا پیراهن از ما بیشتر پاره کردن.تولیداتشون هم از ما بهتر بود.مثل ما تعصبی هم نبودن.

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
حداد و سمرقند هم دورانی تو خوزستان بودند ، همهٔ اسبهای عرب از خوزستان هستند . اتفاقا به نظر من حداد اسطوره خوزستان هست و آبروی خوزستان هست نه توحید ، راس میگی ، برو تو فاصله ۱ متری از توحید وایسا تا خاطراتت با سگهای دوبرمن گرفته تا شیتزوها جلو چشات رژه برن امیر حسین جان .

شما با این چیزا خاطره داری

من ندارم

در ضمن لحن صحبت کردنت در شان انجمن نیست.

شما با این چیزا خاطره داری

من ندارم

در ضمن لحن صحبت کردنت در شان انجمن نیست.

قصد من توهین نبود اگر هم اسمی از سگها بردم به این دلیل بود میدونم که اطلاعات زیادی در مورد سگها داری ، شرمنده اگر توهین آمیز بود لحن صحبتم

♘امیرحسین♞

اقا امیر حسین مگه ورزشی فقط کورس هستش ؟! استقامت هم ورزش حساب میشه اونم بهترین ورزش

استقامت خیلی مهم نیست

چون تمام چهارپایان تک سمی میتون داخلش شرکتت کنند.

و عربها بعلت ضربان بالا سخت توش موفق هستند

♘امیرحسین♞

قصد من توهین نبود اگر هم اسمی از سگها بردم به این دلیل بود میدونم که اطلاعات زیادی در مورد سگها داری ، شرمنده اگر توهین آمیز بود لحن صحبتم

من در زمینه چیزهایی دیگری هم اطلاعات دارم در حدی که حرفی برای گفتن داشته باشم.

ولی این فضا ایجاد شده برای بالا رفتن اطلاعات, نه توهین.

استقامت خیلی مهم نیست

مگه ضربانِ بالا باعث حذف شدن اسب از استقامت نمشیه؟ میشه کامل توضیح بدین ک با ضربان بالا یه اسب تو استقامت موفق میشه ؟
بعد ممکن توضیح بدید ک توی استقامت ، شتر هم میتونه شرکت کنه یا هر موجود دیگه؟

آهای طرفداران حداد ..... یه کره حداد نام ببرید که کمرش صاف باشه......حدادی محض جایی تو هیچ فعالیت ورزشی نداره....مگه اینکه با یه چیز قوی مثل انسیاتور یا ..... تداخل پیدا کنه......اینو من میگم که خودم کره مادیون از حداد داشتم..... اگه اسبی بره کورس و سالم برگرده مطمعن باشین شانسی نرفته و بیاد حساب و کتاب تو کارش بوده .... به دست اصیل و اصایل و دوران 1 دقت کنین میفهمین که کورس یه علمه که همه ندارن.... به دست نوشته مری خانم مراجعه کنین و ببینید که لاین زیبایی اسب از چه جای مسخره ای سرچشمه میگیره ..... اسب باید اسب باشه سواری بده .... ما که تعریف یافته رو زیر زین نشنیدیم ....108 امتیاز پازن 96 امتیاز دوران 124 امتیاز خالدین 124 امتیاز اصیل عبد و...... چیزی نیست که به سادگی ازش بشه گذشت.....

من در زمینه چیزهایی دیگری هم اطلاعات دارم در حدی که حرفی برای گفتن داشته باشم.

ولی این فضا ایجاد شده برای بالا رفتن اطلاعات, نه توهین.

اگر هم توهینی شده من قصدم این نبود و بی غرض بود اما توهین اصلی رو شما کردید .
با این فرض ک من فرد بی تربیت و بی نزاکتی باشم و توهین کنم ( بازم میگم برداشته شما اشتباه بود من توهین نکردم ) آیا در شانه شما ک مدیر انجمن هستین ، هست ک در جواب ، به من توهین کنید؟

♘امیرحسین♞

مگه ضربانِ بالا باعث حذف شدن اسب از استقامت نمشیه؟ میشه کامل توضیح بدین ک با ضربان بالا یه اسب تو استقامت موفق میشه ؟ بعد ممکن توضیح بدید ک توی استقامت ، شتر هم میتونه شرکت کنه یا هر موجود دیگه؟
ضربان عرب بالا هست چون داتا hot blooded هست و باعث حذف

شتر تک سمی نیست. قاطر, الاغ, استر, گورخر ...

♘امیرحسین♞

اگر هم توهینی شده من قصدم این نبود و بی غرض بود اما توهین اصلی رو شما کردید . با این فرض ک من فرد بی تربیت و بی نزاکتی باشم و توهین کنم ( بازم میگم برداشته شما اشتباه بود من توهین نکردم ) آیا در شانه شما ک مدیر انجمن هستین ، هست ک در جواب ، به من توهین کنید؟
کجا توهین دیدی؟

مرغ همسایه غاز توهینه؟ یا ضرب المثل؟

آهای طرفداران حداد ..... یه کره حداد نام ببرید که کمرش صاف باشه......حدادی محض جایی تو هیچ فعالیت ورزشی نداره....مگه اینکه با یه چیز قوی مثل انسیاتور یا ..... تداخل پیدا کنه......اینو من میگم که خودم کره مادیون از حداد داشتم..... اگه اسبی بره کورس و سالم برگرده مطمعن باشین شانسی نرفته و بیاد حساب و کتاب تو کارش بوده .... به دست اصیل و اصایل و دوران 1 دقت کنین میفهمین که کورس یه علمه که همه ندارن.... به دست نوشته مری خانم مراجعه کنین و ببینید که لاین زیبایی اسب از چه جای مسخره ای سرچشمه میگیره ..... اسب باید اسب باشه سواری بده .... ما که تعریف یافته رو زیر زین نشنیدیم ....108 امتیاز پازن 96 امتیاز دوران 124 امتیاز خالدین 124 امتیاز اصیل عبد و...... چیزی نیست که به سادگی ازش بشه گذشت..... خدا خیرت بده . اسب باید اسب باشه سواری بده

آهای طرفداران حداد ..... یه کره حداد نام ببرید که کمرش صاف باشه......حدادی محض جایی تو هیچ فعالیت ورزشی نداره....مگه اینکه با یه چیز قوی مثل انسیاتور یا ..... تداخل پیدا کنه......اینو من میگم که خودم کره مادیون از حداد داشتم..... اگه اسبی بره کورس و سالم برگرده مطمعن باشین شانسی نرفته و بیاد حساب و کتاب تو کارش بوده .... به دست اصیل و اصایل و دوران 1 دقت کنین میفهمین که کورس یه علمه که همه ندارن.... به دست نوشته مری خانم مراجعه کنین و ببینید که لاین زیبایی اسب از چه جای مسخره ای سرچشمه میگیره ..... اسب باید اسب باشه سواری بده .... ما که تعریف یافته رو زیر زین نشنیدیم ....108 امتیاز پازن 96 امتیاز دوران 124 امتیاز خالدین 124 امتیاز اصیل عبد و...... چیزی نیست که به سادگی ازش بشه گذشت.....
محسن از قابلیت های کورسی انسیاتور نمیشه گدشت و از افتخارات دوران و پازن و اصیل هم نمیشه رو برگردوند ولی این دلیل میشه که حداد بده چون کره توی کورس نداشته؟
مگه کاتبه تو بد بود؟ مگه کاتبه مادیان خودت که کره مستقیم حداد بود توی زیبایی چیزی کم داشت؟
چون هیچ مسابقه ای شرکتش ندادی منم بگم نه زیبا بود نه کورسی؟
من که دیدمش و ازش شنیدم میدونم چی بود و هست!
پس نمیتونم بگم نه کورسی بود نه زیبایی.

استقامت خیلی مهم نیست

بهناز مادر خور , صلویه مادر خیبر , عقیق مادر نی نی انسیاتور , اگه اینارو دیده باشید نظرتون بر میگرده

مگه ضربانِ بالا باعث حذف شدن اسب از استقامت نمشیه؟ میشه کامل توضیح بدین ک با ضربان بالا یه اسب تو استقامت موفق میشه ؟
بعد ممکن توضیح بدید ک توی استقامت ، شتر هم میتونه شرکت کنه یا هر موجود دیگه؟
استقامت؟؟؟ استقامتم شد مسابقه؟؟؟ تا کمر تو استقامت بودم الان حالم از استقامت به هم میخوره اسمشو نیار که من تا 90 کیلومتر کشوری fei رفتم ....تهش لجن زاری بیش نیست....بجز خرسان سردار همه یابو میاوردن ....یادم یه سال قهرمان استقامت یه قاطر بود.....مهرزاد جان شترم مگه سم داره؟؟؟(همه تک سمیها میتونن استقامت شرکت کنن).من بهت میگم چطوری ضربان اسبتو بنداز 1 ذره شیره تریاک بندازی ته حلقش همه چیز درسته.....مهرزاد جان سوال دیگه ای داری بپرس.....

گرگر (الشجاع*اذردخت)
الشجاع( فلک افلاک* قدم خیر)
اذردخت(ابن ممتازه*کاتبه)
از 4طرف خون سلیم پدر حداد رو داره از پر خونی ما نمیتونیم سواریش کنیم.انشاءاله تو کورس امسال یزد یاد حداد رو زنده میکنه.

8

بالا