الشجاع (فلک الفلاک * قدم خیر) ن

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
نام: الشجاع
جنسيت: نریان
رنگ: کرنگ
سال تولد: 1994
شماره داغ :94-289-03
نام مادر: قدم خیر
نام پدر: فلک الافلاک
تيره: حمدانی سمری(آل صباح)

ابوذر

Member
ماشاا... خداييش اين اسب زيبا نيست؟چرا مرغ همسايه هميشه واسه ما غازه؟اين سيلمي ميتونه پايه خوبي براي اصلاح نژاد اسباي اصيلمون باشه البته با مادياني كه سر رو اصلاح كنه

asafari

Member
ما شالاه واقعا خوشگله خدا برات حفظش کنه .همینک توی استقامتم اول شده یک دلیل دیگه بر اصالتشه.نمیدونم این دوستمون چطور این سیلمی استثنایی خالص ایرانی را با دو خونهای لهستانیی مقایسه میکنه دوست عزیز بعد از ازمایشهای mtn dnaخطهای مادری لهستانی مشخص شد که 5 خط مادری به مادیانهای قدیمی و محلی اکراین و لهستان اصلشان باز میگردد و تیره حمدانی الصباح هم اگر 200 سال پیش به ایران اورده شده باشه تازه مثل تیره های خالص مصری که 150 سال قبل به مصر برده شدند توسط عباس پاشا و حالا مصری حساب میشوند این تیره هم بعد دویست سال امیختن با دیگر تیره های ایرانی الان خالص ایرانی حساب میشود و اخه چه ربطی به وارداتیهای امروزی یا لهستانیها می تواند داشته با شد این کجا و ان کجا.

سلام.من از دوستان یک سئوال دارم البته همه ی دوستان خوزستان منو ببخشن.....اگه خدایی نکرده..خدایی نکرده..خدایی نکرده..در جنگ ایران وعراق خوزستان رو عراق گرفته بود الان اسبهای خوزستان خون خارجی بودند؟؟؟؟؟؟؟و یا عرب عراقی بودند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام.من از دوستان یک سئوال دارم البته همه ی دوستان خوزستان منو ببخشن.....اگه خدایی نکرده..خدایی نکرده..خدایی نکرده..در جنگ ایران وعراق خوزستان رو عراق گرفته بود الان اسبهای خوزستان خون خارجی بودند؟؟؟؟؟؟؟و یا عرب عراقی بودند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوست عزیز خوزستان,خوزستان میمونه همیشه.
اصالت خوزستان تعیین میکنه که نام اسب اصیل ایران ,عرب خوزستان هست نه مکان جغرافیایی خوزستان.

آقای مولایی سوال شیطنت آمیزیه.

ابوذر

Member
8سال جنگيديم و بهترين جوونهامونو داديم و اگه لازم باشه بازهم خواهيم جنگيد هم براي خوزستان هم براي آذر بايجان هم براي كردستان هم براي......لازم به ذكر است كه استان خوزستان از پايتخت هاي قديمي ايران است و در مقاطعي اعراب از كشورهاي همسايه به اين استان مهاجرت كردند.

داداش گلم من فکر میکنم اسب ایرانی همیشه اسب ایرانی هست و میماند چه توی ایران باشه چه خدایی نکرده عراق یا هر کشور دیگه . در ضمن سوال شما تا این جا نشان داده است که خدا رو شکر چقدر عرق ملی در انجمن با لاست ( خوزستانیها چه بختیاری هستید چه عرب دوستون داریم ). اما من فکر میکنم منظور شما از طرح این سوال این بوده است که جد حداد عظیم و جمیل که از حمدانی های شیخ حاجات از شیخ کویت "شیخ مبارک صباح" به "شیخ خزعل" و سپس به جد شیخ حاجات مرحوم "شیخ فرحان" هدیه داده شد و سپس به فرزند ارشدش مرحوم "شیخ بندر" و بعد از او به مرحوم " شیخ حاجات" رسیده است همان اسب ایرانی است چون در آن زمان کویت عضوی از خاک کشور عزیزم ایران سرفراز بوده است درسته ؟

داداش گلم من فکر میکنم اسب ایرانی همیشه اسب ایرانی هست و میماند چه توی ایران باشه چه خدایی نکرده عراق یا هر کشور دیگه . در ضمن سوال شما تا این جا نشان داده است که خدا رو شکر چقدر عرق ملی در انجمن با لاست ( خوزستانیها چه بختیاری هستید چه عرب دوستون داریم ). اما من فکر میکنم منظور شما از طرح این سوال این بوده است که جد حداد عظیم و جمیل که از حمدانی های شیخ حاجات از شیخ کویت "شیخ مبارک صباح" به "شیخ خزعل" و سپس به جد شیخ حاجات مرحوم "شیخ فرحان" هدیه داده شد و سپس به فرزند ارشدش مرحوم "شیخ بندر" و بعد از او به مرحوم " شیخ حاجات" رسیده است همان اسب ایرانی است چون در آن زمان کویت عضوی از خاک کشور عزیزم ایران سرفراز بوده است درسته ؟
سلام.ودرود به همه ی دوستان عزیز......بله شما زود به جواب مد نظر بنده رسیدی واین که قدیم بین النهرین مال ایران بوده که شامل کویت و عربستان وبحرین وقطر و.....................بوده.البته بنده خیلی از تاریخ حالیم نیست که دوستان میبخشند......فکر کنم اقای اصفهانی واقای قاسمی بهتر بدونن.

asafari

Member
ماشالاه مثل قالی کرمون میمونه هر چی میگذره خوشگلتر و بهتر می شه.

سلام جناب مولایی ماشاالله ماشاالله به این اسب زیبایتان من که خیلی دوستش دارم ویکبارم افتخارنسیبم شد از نزدیک دیدمش والبته دستیم با اجازتون به پیشونیش کشیدم انشالله همیشه سالم با شه لطفا چنتا عکس از الشجاع هم در حال دویدن هست بزارین که دان کنم متشکرم
فتبارک الله احسن الخالقین

به به زیباست ماشالله ماشالله اینم ابهت خالص ایرونی
خوشمان آمد سپاس فراوان از جناب مولایی عزیز
نماینده به حق و خلف تیره حمدانی و اسب اصیل خالص ایرونی

بالا