Spirit

SPIRIT

New member
سلام به تمام دوستان اسبی. من عضو جدید سایت هستم.سوارکاری را از باشگاه داماسب شیراز و زیر نظر آقای واحدی شروع کردم و بعد بخاطر درس و مشق نتوانستم ادامه دهم.حالا میخواهم دوباره شروع کنم ولی نمیدانم که با کدام مربی شروع کنم.آقای واحدی خیلی خوب بودند و هستند ولی شنیدهام که دیگرشاگرد نمیگیرند. مربی خانم هم داریم؟
لطفا راهنمایی کنید.

reihaneh

Member
سلام دوست عزیز ،به انجمن خوش اومدی
در مورد مربی خانم که پرسیدین تا جایی که اطلاع دارم الان فقط خانم زارع هستن که در حال حاضر هم در باشگاه محمدی(باشگاه محسن سابق) مربی گری میکنن.

parisa

Member
سلام
ورودتون را به سایت تبریک می گم امید وارم از این سایت اذت ببرید واطلاعاتی را که می خوایید بگیرید

آقاي قاسمي فعلا تو سايت نيستن بيان حتما جواب ميدن!!!!
يا خيلي غلط تايپ دارن يا يه اسم و فاميل عجيب غريب هست مال شخصي كه احتمال دادن شما ميشناسيش و سراغ گرفتن...!!

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
جناب آقای قاسمی لطفا هر چه سریعتر منظورتون از این پست را بگویید. ممنون میشم.
داشتم تاپیکای الکی رو سر و سامون میدادم. شمام یک بار عضو شدی
دفعه بعدی 2 سال بعد برای نقل قول واحدی اومدی.
خواستم ببینم وجود داری هنوز یا نه

SPIRIT

New member
داشتم تاپیکای الکی رو سر و سامون میدادم. شمام یک بار عضو شدی
دفعه بعدی 2 سال بعد برای نقل قول واحدی اومدی.
خواستم ببینم وجود داری هنوز یا نه

جناب قاسمی عزیز من 2 سال پیش نیومدم و اولین دفعه است که میام و لذت میبرم از این سایت خوب که جای تشکر از شمارو داره و در ضمن ما با جناب آقای واحدی نیا که شما به اشتباه ایشون رو واحدی خطاب کردید رفت و آمد خانوادگی که داریم (ولی ایشون منو به شاگردی قبول نکردند)هیچ که جناب آقای واحدی نیا توی استان فارس برای خودشون قطبی تشریف دارن که از ارسالها و راهنماییهاشون هم معلومه حالا چرا از نظر شما banned شدن جای تعجب داره چون من هر چی تاپیکها رو میگردم چیز خاصی پیدا نمیکنم که اینجوری شده باشه.

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
البته ایشان از اکانت شما هم وارد میشوند !
حواستون باشه ! خودتونم banned نشوید

بالا