Lucinda Green's Equestrian Challenge

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
Tack up, it's time to ride!
Create the perfect horse to be your partner in play, practice and competition. You will form strong bonds with your horse as you feed, groom and train to perfect your skills. The more you train with your horse, the better it will perform as you win your way to prestigious international events comprising Show Jumping, Dressage and Cross Country.
home.jpg

World-Renowned Lucinda Green will guide you through your journey
http://www.equestrianchallenge.com/
Considered one of the world's greatest riders, Lucinda Green is an eventing Legend. At, 19, Lucinda won her first Badminton Horse Trials, going on to win the prestigious event a record six times on six different horses. She represented Great Britain in three Olympic Games, winning team silver at the 1984 Olympics. She excelled in team and individual events, winning the 1982 World Championship title, and remains involved in the sport as a TV commentator, journalist, and Chairwoman of Great Britain's Selection Committee. Lucinda now spends much of her time teaching Cross Country skills for the new generation of riders.
screen3.jpg

screen1.jpg

screen5.jpg

screen8.jpg

BUY:http://www.redmileentertainment.com/games/equestrian-challenge/

سلام مننم این بازی رو دارم.
اگه اقای قاسمی اجازه بدن بزارمش داخله انجمن برا دنلود اگه بشه.
ولی کرکش باید از تو سایت بازیه در بیارید ولی سعی میکنم کرکشو بزارم همین جا.

به به. به به. آقا به به. زود بذارین من حداقل بشینم بازی کنم سواری و که باید بیخیال بشم که. بازیش حداقل بهم برسه

:( ا

خوب حداقل بذارین با بازیش آدم دلخوش باشه. اینجا هم من باید به در بسته بخورم آخه :(

سواری باشه حالا توی برق آفتاب و گرما باشه

اقای مهرداد عامری از مربی ها و پرشکارهای خوووب اصفهان :)
علی کریمی شاگرد آقای عامری و چه پسر خوبی :)
آقای رحمتی هم از مربی ها و یکی دیگه از پرشکارهای خوب اینجا هستن.

علی اقا دوسته منه که مرداد رومیشناسم.
علی مرداد خواهر مهرداد خیلی بچه های بامعرفتی هستن.

دقیقا :)

بهترین دوستای من هم هستن و تا همین چند وقت پیش هم همباشگاهی بودیم. خیلی گلن :) چه روزایی داشتیم. چقدر خوش می گذشت. الان اشک می ریزم گوله گوله :'(

من آقای سحر ;D

بله. الهی موفق باشن. هم المیرا و هم علی و بقیه بچه ها. جدا زحمت می کشن. هم خودشون هر روز تمرین می کردن کلی و هم مربیشون که واقعا با دلسوزی واسشون وقت می ذاره و الان هم ان شاء ا... که نتیجه زحمت هاشون و به بهترین شکل بگیرن.

بالا