books on riding??????

karim

Member
HI, I wonder why nobody wants to share his\her books with others, that will help us read and learn more about horse and riding.
In the last issue of " DONYAI ASB", , in an interview with a man named mr mohammadi, a book is mentioned that goes by a title like this " the little book of riding""
any body has information about this book? anybody has it who can share it with others ??????
thanks a lot.

Dr_Ghaffari

Active member
امیر حسین جان سلام . شخصا استقبال می کنم اما باور بفرمایید بیش از 200 جلد کتاب در دست دوستان به امانت دارم ! کتابهایی که بسیار کمیاب هستند و حتی اگر بخواهم دوباره آنها را تهیه کنم یافت نمی شوند ! باید ابتدا فکری به حال این مطلب بشود . موضوع دیگر پراکندگی دوستان همسایتی است که امکان امانت دادن کتاب را به یکدیگر با مشکلاتی روبرو می کند و گاه هزینه های پست و واپست برابر با قیمت کتاب یا مجله می شود ! وانگهی باید یک داد و ستد کتاب بر قرار شود و اگر من کتابی برای دوستی ارسال می کنم کتاب دیگری از او دریافت کنم تا مطالعه نمایم . خدای نکرده به گونه ای نباشد که عده ای فقط مصرف کننده باشند ! می توانیم یک بانک کتاب از کتابهای دوستان در سایت داشته باشیم و شرایطی برای عضویت بوجود بیاوریم .
اما برای ترجمه و چاپ کتابها باید پیش قدم شد چرا که در این زمینه ضعف وجود دارد . اگر 25 عضو فعال پیش قدم باشند می توان هر نفر 5-10 صفحه کتاب ترجمه کند و در مجموع کتاب آماده چاپ می شود روی کتاب می توان فقط نوشت ترجمه اعضا انجمن اسب ایران و در صفحات نام فردی را که آن صفحات را ترجمه نموده ذکر نمود .
دادار عزیز هم می تواند زحمت تهیه تازه ترین کتابهای چاپ شده روز آمریکا و ارسال آن به تهران را بکشد و بخشی را نیز خود ترجمه نماید .به هر حال من آمادگی خود را برای هر گونه همکاری اعلام می نمایم .

karim

Member
I can translate from english to farsi. I think the problem is financing the publication and management.
about the books, I was thinking mostly of books in electronic format., pdf or so, that are easy to pass over, of we can upload them so someplace where everyone can get access and download and use.thanks

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
Dr_Ghaffari گفت:
کتابهایی که بسیار کمیاب هستند و حتی اگر بخواهم دوباره آنها را تهیه کنم یافت نمی شوند ! باید ابتدا فکری به حال این مطلب بشود .
باید یک داد و ستد کتاب بر قرار شود و اگر من کتابی برای دوستی ارسال می کنم کتاب دیگری از او دریافت کنم تا مطالعه نمایم . خدای نکرده به گونه ای نباشد که عده ای فقط مصرف کننده باشند
اگر 25 عضو فعال پیش قدم باشند می توان هر نفر 5-10 صفحه کتاب ترجمه کند و در مجموع کتاب آماده چاپ می شود روی کتاب می توان فقط نوشت ترجمه اعضا انجمن اسب ایران و در صفحات نام فردی را که آن صفحات را ترجمه نموده ذکر نمود .
درباره کتابهای کمیاب میتوان کپی تهیه کرد و در اختیار دوستان گذاشت
منظور من از داد و ستد همین بود, باید یک کتاب معرفی کنی تا یک کتاب دریافت کنی و دوستان در مرحله اول کتابهایی را که دارند معرفی کنند.
من درباره ترجمه هستم, دوستانی که مایل هستند برای ترجمه اعلام امادگی کنند, در پاسخ همین مطلب

♘امیرحسین♞

karim گفت:
I can translate from english to farsi. I think the problem is financing the publication and management.
about the books, I was thinking mostly of books in electronic format., pdf or so, that are easy to pass over, of we can upload them so someplace where everyone can get access and download and use.thanks
کریم جان! پی دی اف سراغ داری؟ منیع یا ماخذی برای کتابهای الکترونیک داری؟

karim

Member

I have scanned one book and I have only one pdf about horse and riding....
i can send them by email if u are interested.

♘امیرحسین♞

karim گفت:
I have scanned one book and I have only one pdf about horse and riding....
i can send them by email if u are interested.
حتما بفرست http://horse.ir/forum/index.php?topic=2542.0
بقیه اعضاء هم اگر چیزی دارند بفرستند

بالا