30 سال عمر و هزینه و هیچ !

تهیه این نریان ها به عهده تو من هم مادیان در اختیارت میگذارم دست به دست هم تولید میکنیم![/quote]
سهراب جان مسئله اینه که بقول امیرحسین حرفامون قشنگه وفقط حرف میزنیم ولی وقت عمل که میرسه همه سوت میزنیم
خود شما هم اگه یکی پیدا بشه و بهت یا علی بگه سوت میزنی و بالاخره یه جایی میزنی جاده خاکی

sohrab

Active member
تهیه این نریان ها به عهده تو من هم مادیان در اختیارت میگذارم دست به دست هم تولید میکنیم!
سهراب جان مسئله اینه که بقول امیرحسین حرفامون قشنگه وفقط حرف میزنیم ولی وقت عمل که میرسه همه سوت میزنیم
خود شما هم اگه یکی پیدا بشه و بهت یا علی بگه سوت میزنی و بالاخره یه جایی میزنی جاده خاکی[/quote]

برادر جمله من را کامل نخوندی. گفته بودم:

"مشکل اینه که هر کس حرف خودش را می زنه بدون توجه به اینکه بقیه چی گفتن! من عرض کردم اگر ابزار تولید ما مادیان های عرب ایرانی و نریان های آشغالی وارداتی باشد با هزار سال اصلاح نژاد هم به چنین اسبی نمیرسیم.فریبرز جان دلیل منطقی میخوای ؟ تهیه این نریان ها به عهده تو من هم مادیان در اختیارت میگذارم دست به دست هم تولید میکنیم! "

یعنی اینکه با این مواد اولیه تولید اون محصول ممکن نیست . چه دست در دست هم بدیم. چه دست و پای هم را بشکنیم

اگر یا علی گفتن یه پروژه ای مثل این باشه سوت زدن نداره! واضحه که شدنی نیست.

بالا