2 برابر شدن قیمت جو!

سامان حسینی

Active member
من سوارکاریم خوبه اگه من سوارکارنباشم کی باشه
اقای بخردی یه مادیان کرد عرب داشت خیلی خوشگل بود ولی من که اصلا خوشم نیومد خیلی اذیت میکرد اصلا هم تودست نبود اسب باید تودست باشه

s.parizimanesh

Active member
ربطی به کرد نداره اسب کرد خوب داریم تو دست خیلی عالی مثل سهراب به تاپیکش سری بزن ضرر نمیکنی.

liza

Member
رخش جان من زیاد تاپیکهای سایت رو مطالعه کردم اما جواب دقیقی نگرفتم!به من گفتن حدودا با 3 میلیون میشه یه اسب خوب واسه پرش خرید.البته نمیدونم تا چه حد درسته.راستی اصلا کجا باید برم دنبال خریدش؟
کمکم کنید ممنون میشم

توصیه من اینه که فعلا فکر خرید اسب رو فراموش کن.
اول چند باشگاه سواری پیدا کن و با اسبها از نزدبک آشنا شو.
بعد نسبت به علاقه ت ,آموزش های لازم رو بگیر و بانگهداری اسب و سختی های اون آشنا شو.
وسپس با کمک مربی ت و توصبه های او بهتربن اسبی رو که با سلیقه , علاقه وامکاناتت سازگار است جویا شو.

فربود

Active member
رخش جان من زیاد تاپیکهای سایت رو مطالعه کردم اما جواب دقیقی نگرفتم!به من گفتن حدودا با 3 میلیون میشه یه اسب خوب واسه پرش خرید.البته نمیدونم تا چه حد درسته.راستی اصلا کجا باید برم دنبال خریدش؟
کمکم کنید ممنون میشم
اگه تو فکر خرید هستید . من اسب های محلی شیراز رو پیشنهاد میکنم تو اطراف شیراز (کلوار - ارسنجان ) من دوست خوب دارم که در این زمینه میتونه کمکت کنه و یه اسب خوب برات بخره خودم هم قبلا از اونجا اسب خریدم و خیلی خوب دراومده و راضی بودم .
البته نه برای پرش تو این زمینه تجربه ایی ندارم . برای سواری آزاد خوبه

Soheil Sanati

Active member
اگه تو فکر خرید هستید . من اسب های محلی شیراز رو پیشنهاد میکنم تو اطراف شیراز (کلوار - ارسنجان ) من دوست خوب دارم که در این زمینه میتونه کمکت کنه و یه اسب خوب برات بخره خودم هم قبلا از اونجا اسب خریدم و خیلی خوب دراومده و راضی بودم .
البته نه برای پرش تو این زمینه تجربه ایی ندارم . برای سواری آزاد خوبه

یزد میای؟

s.parizimanesh

Active member
دوستا ن عزیز
قیمت جو در شهر ما هر کیلو410 تومان
سبوس 310 تومان
کاه هر سه کیلو یا یک من 700 تومان
اینها همه به جهنم یونجه خشک هر سه کیلو یا یک من 1700 نومان که از سه چهر ماه پیش 100 تومان گرانتر شده
که یک خاور تقریبآ دو ملیون و خورده ای میشه
البته اینها همه از تصدقی سر یارانه ها میباشد
و پانسیون هر باشگاه هر چقدر بوده 50 هزار تومان گرانتر شده.
و فکر کنم در بدترین باشگاه کمتراز 250 هزار تومان نباشه.

سامان حسینی

Active member
دوستا ن عزیز
قیمت جو در شهر ما هر کیلو410 تومان
سبوس 310 تومان
کاه هر سه کیلو یا یک من 700 تومان
اینها همه به جهنم یونجه خشک هر سه کیلو یا یک من 1700 نومان که از سه چهر ماه پیش 100 تومان گرانتر شده
که یک خاور تقریبآ دو ملیون و خورده ای میشه
البته اینها همه از تصدقی سر یارانه ها میباشد
و پانسیون هر باشگاه هر چقدر بوده 50 هزار تومان گرانتر شده.
و فکر کنم در بدترین باشگاه کمتراز 250 هزار تومان نباشه.

اگه خشکسالی در استانهای مهم ادامه پیداکنه بیش ازاین حرفا میشه تازه اگه بخوان جو وارد نکنن که دیگه هیچی!!!

liza

Member
میگن دولت رو دولت میاد نکبت رو نکبت
واقعا راست گفتن .گرونی کم بود خشکسالی هم بهش اضافه شده