گله

mahsima

Member
متاسفانه بعضی از مسئولین رشته سواری قزوین تعدادی از سوارکاران فعال رو که در طی چند سال اخیر مسابقاتی رفتند و مقامهایی کسب کردند رو نادیده میگیرند من خودم پس از دوسال دوری از پرش تازه دوباره شروع کردم و توقعی ندارم ولی نو نهالانی در باشگاه اسپریس هستند که مقام هایی در تهران و خرمدره کسب کردند و در حال حاظر باشگاه اسپریس 5 اسب پرش خوب با شش هفت تا سوار در رده های مختلف داره و باشگاه فعالیه اما در متنی که در روزنامهء ولایت قزوین نوشته شده بود باشگاه های فعال قزوین سه باشگاه ژاله و البرز و سروش یاد شده بود و اسمی از اسپریس برده نشده بود فکر نمیکنید که این موضوع دیده نشدن ممکنه باعث دلسردیه این دو نونهال با استعداد و فعال باشه ؟
از مسئولین خواهشمندم که به کسانی که برای استان مقامی کسب میکنند بیشتر به بدن.
این یک گلهء دوستانه بود لطفا کسی به دل نگیره من نمیخوام بحث کنم ولی اعضای باشگاه اسپریس از این مسئله دلگیر شدند.

re_qods

Member
سلام خسته نباشيد. شما دو راه داريد كه يكي به روابط عمومي هيات اطلاع بديد و يكي ديگه مستقيما يه سردبير روزنامه ولايت اطلاع بديد.تا اونجايي كه من مي دونم اگر دليل داشته باشيد حنما اصلاحيه رو چاپ مي كنند.اگر مي خوايد من شماره هاي روزنامه رو در خدمتتون قرار بدم.من آشنا هم دارم مي تونم بهشون اعلام كنم.ممنون ;D

متاسفانه بعضی از مسئولین رشته سواری قزوین تعدادی از سوارکاران فعال رو که در طی چند سال اخیر مسابقاتی رفتند و مقامهایی کسب کردند رو نادیده میگیرند من خودم پس از دوسال دوری از پرش تازه دوباره شروع کردم و توقعی ندارم ولی نو نهالانی در باشگاه اسپریس هستند که مقام هایی در تهران و خرمدره کسب کردند و در حال حاظر باشگاه اسپریس 5 اسب پرش خوب با شش هفت تا سوار در رده های مختلف داره و باشگاه فعالیه اما در متنی که در روزنامهء ولایت قزوین نوشته شده بود باشگاه های فعال قزوین سه باشگاه ژاله و البرز و سروش یاد شده بود و اسمی از اسپریس برده نشده بود فکر نمیکنید که این موضوع دیده نشدن ممکنه باعث دلسردیه این دو نونهال با استعداد و فعال باشه ؟
از مسئولین خواهشمندم که به کسانی که برای استان مقامی کسب میکنند بیشتر به بدن.
این یک گلهء دوستانه بود لطفا کسی به دل نگیره من نمیخوام بحث کنم ولی اعضای باشگاه اسپریس از این مسئله دلگیر شدند.
در مورد اینکه در روزنامه ولایت از باشگاه اسپریس نلم برده نشده (که قطعا از روی عمد نبوده) حق با شماست و از این طریق پوزش می طلبیم.
و قدردان زحمات تمام سوارکاران که برای پیشرفت سوارکاری شهر و استان خود زحمت میکشند،بخصوص نونهالان عزیز هستیم و به تمام آنها خسته نباشید میگوییم.

بالا