گله مادیان های خجیر

عارف

Member
چند روز قبل برای دیدن رها و ترنم رفتم مرکز خجیر.بعضی از مادیان ها زایمان کرده بودند.از تولد و اضافه شدن کره ها به گنجینه کاسپین ها خیلی خوشحال شدم .چندتا عکس آماتوری گرفتم .امیدوارم دوستان خوششون بیاد

IMG_6880.jpgIMG_6881.jpgIMG_6884.jpgIMG_6888.jpgIMG_6890.jpg

چند روز قبل برای دیدن رها و ترنم رفتم مرکز خجیر.بعضی از مادیان ها زایمان کرده بودند.از تولد و اضافه شدن کره ها به گنجینه کاسپین ها خیلی خوشحال شدم .چندتا عکس آماتوری گرفتم .امیدوارم دوستان خوششون بیاد

مشاهده پیوست 42844مشاهده پیوست 42845مشاهده پیوست 42846مشاهده پیوست 42847مشاهده پیوست 42848
وضعیت تغذیشون خیلی خرابه.....

با این وجود هنوز هم خوبه بهتره قانع باشیم.
من که خیلی خوشحال شدم و به همه تبریک میگم.
به چی قانع باشیم؟؟؟به مدیریت ضعیف خجیر؟؟؟به وضع نا بسامان کاسپین؟؟؟ به کششهای بی برنامه و غیر اصولی این مادیانها؟؟؟به سیلمی هایی که تو اینجا دارن میمیرن و دیگه هم مثلشون نیست؟؟؟به تولید 4 تا کره کج و معوج؟؟؟؟با دیدن این عکسها جز تاسف خوردن کار دیگری نمیشه کرد.

به چی قانع باشیم؟؟؟به مدیریت ضعیف خجیر؟؟؟به وضع نا بسامان کاسپین؟؟؟ به کششهای بی برنامه و غیر اصولی این مادیانها؟؟؟به سیلمی هایی که تو اینجا دارن میمیرن و دیگه هم مثلشون نیست؟؟؟به تولید 4 تا کره کج و معوج؟؟؟؟با دیدن این عکسها جز تاسف خوردن کار دیگری نمیشه کرد.

حالا
شما یه جوری حرف میزنین که انگار آخر دنیاست.
بهتره که خوش بین باشیم.
هر اتفاقی که می افتد به نفع شماست.

حق دارین که شرایط فعلی رو درک نکنین ..... شما درک درستی از فضای کاسپین ندارین.... متاسفانه اکثر افراد مثل شما کاسپین رو تنها گذاشتن و قدر این سرمایه های ملی رو ندونستن....

بالا