کهیل

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
دو خون عرب و کرد البته در صد کرد بودنش 75%است
رنگ -کرنگ
محل استقرار اصفهان سیلمی زیبایی است کسی ازش عکس یا خبری دارد امسال فکر کنم جشنواره بود

♘امیرحسین♞

نام و نسب؟

*برای تهیه عکس پیام خصوصی یا تماس بگیرید

پیوست ها

• S1056238.jpg
    S1056238.jpg
    24.3 کیلوبایت · بازدیدها: 113
  • S1056244.jpg
    S1056244.jpg
    25.4 کیلوبایت · بازدیدها: 109
  • S1056261.jpg
    S1056261.jpg
    32.4 کیلوبایت · بازدیدها: 139

♘امیرحسین♞

امیر حسین جان هین همون سیلمی کهیل است که خودم در قسمت عرب کرد معرفیش کردم
کره=سیلمی اهو-عرب
مادیان=راز-عرب
درصدخون کردبودنش 75%استو عربش 25% و الان 8سال سن دارد از تولیدات حسین شکاری فکر کنم در رفسنجان است
الانم پیش مهدی نادری در اصفهانه

amin_mm26

Member
بله درسته این همون کهیل معروف و پدر خیبر میباشد
واقعا هم خودش و هم خیبر عرب کرد های زیبایی هستند:smilingsmiley:

akbar470

Member
بله درسته این همون کهیل معروف و پدر خیبر میباشد
واقعا هم خودش و هم خیبر عرب کرد های زیبایی هستند:smilingsmiley:
پدر این اسب آهوی عبدالحسین مجد هست و مادرش مادیانی به رنگ کرنگ به نام راز هست که راز کره کهیل معروف بوده که کهیل پدر خکرنگ شکاری معروف به خیبر هست.

علی اصفهانی

Active member
پدر این اسب آهوی عبدالحسین مجد هست و مادرش مادیانی به رنگ کرنگ به نام راز هست که راز کره کهیل معروف بوده که کهیل پدر خکرنگ شکاری معروف به خیبر هست.

آهوی مجد که از اسبهای محمد خان عامری بوده که بنا به تایید خانم قره گوزلو در اصل عرب هستند ولی به داغ و شناسنامه نرسیدند .

مادیان کرنگ بنام راز (کهیل/پرستو) تولید من بود .

کهیل کرد معروفی بوده که از اصفهان آمده که فیلمش را من دارم واقعا عالی بود . فقط 2تا کره داد یکی همین مادیان راز و یکی هم کرنگ شکاری که تولید کورس خان عامری بود .

پرستو هم مادیان مشکی کره شبدیز هلاکوخان کاشفی و مادیان عرب "خانوم"(یتیم/سیحون) بود که تولید دکترقاسمپور در تهران بوده و در یکسالگی اسحق خان عامری میارنش بم و در سیزده سالگیش من خریدمش و از کهیل کشیدم .

علی اصفهانی

Active member
به این ترتیت که من حساب کردم با فرض اینکه آهوی مجد عرب خالص (البته بدون داغ ) باشه و کهیل کرد خالص و شبدیز هلاکوخان کاشفی دره شوری خالص و خانوم عرب خالص

این اسب :

12/5 درصد دره شوری از شبدیز هلاکو خان
25 درصد کرد
62/5 درصد عرب میشه

بالا