کهیل(خانه خراب*گلی) 92

نام.کهیل
پدر.خانه خراب
مادر.گلی(رخش*کوه نور)
متولد.92/1
رنگ.کرنگ
تولیدکننده. حاجی بابایی
مالک .حاجی بابایی
محل نگهداری.اصفهان جاده دولت اباد

اقای خسروی خانه خراب از اون اسبایه که من خودم دوستش دارم با صاحبش ارتباط ندارم ولی کانال میزنم چشم. چندتا اسب کرد واقعی تو اصفهان هست که باید به کل ایران معرفی بشند 1.خانه خراب2.جابک3.کوهستان4.کره قیماق5.کره خانه خراب6.دلاور7.مادیان کره طوطی
(مشکی)(سفید) (نیله) (مشکی) (مشکی) (سفید) (مشکی)
سعیم مکنم معرفی بشند

akbar470

Member
کدام کره قیماق منظورتان هست؟؟

دلاور کدام اسب هست ملکش رنگش و غیره؟؟

چابک هنوز زنده هست؟؟ کشش باهاش انجام میشه؟؟

کره قیماقی که پیش رسول خدابخشه(رنگش مشکی .اگه انسیاتور درنظرتونه اون احتیاجی به معرفی نداره .ماشاالاه.....
دلاور اسب سفید اقای قربانی از کرمانشاه اوردش بسیار سواری قشنگی داره بهرام اباد اصفهانه بعد از تحقیقاتم راجب شجرش عکسش میگذارم10سالی هست اصفهانه وقف تعزیه شده کره های خوبی داده
چابک.. سفید .داغدار. بسیار سواری زیبا.دولت اباد اصفهان .ولی مالک باهاش کشش نمیکنه

akbar470

Member
کره قیماقی که پیش رسول خدابخشه(رنگش مشکی .اگه انسیاتور درنظرتونه اون احتیاجی به معرفی نداره .ماشاالاه.....
دلاور اسب سفید اقای قربانی از کرمانشاه اوردش بسیار سواری قشنگی داره بهرام اباد اصفهانه بعد از تحقیقاتم راجب شجرش عکسش میگذارم10سالی هست اصفهانه وقف تعزیه شده کره های خوبی داده
چابک.. سفید .داغدار. بسیار سواری زیبا.دولت اباد اصفهان .ولی مالک باهاش کشش نمیکنه
همون کره قیماق که سیاه سه قلم سفید که الان پیش کره خانه خراب هست منظور شماست؟؟

اگه اون باشه زیاد به دلم نچسبید!!

از اون کره ماده قیماق که به رنگ کهر هست و دست رضای لره بود و حاجی بابایی باهاش شریک بود خبری دارید؟؟ شما که با حاجی رفیقی یه سوالی بکن.

همون کره سه قلم سفید.این اسب مریضی زیادی کشید هنوز هم بی صاحبه هر روز پیش یکیه. من تعزیه خوراسگونش دیدم خوب بود.
مادیون کهر پیش محمود زینلی نعلبنده البته امانت انجاست با بن طوطی کشش شد نگرفته تا 20 خریداری شد اقا رضا نداده

بالا