کلینیک یا موسسه مرتبط با اسب

با عرض سلام خدمت تمام اسب دوستان فارس
میخواستم بدونم که آیا در استان فارس جایی برای استخدام، فعالیت و پژوهش در مورد اسب وجود دارد.
بنده مدتها در استانهای کرمان و کمی شیراز و هم اکنون در کیش به سوارکاری مشغولم و حدود ده سال است که به دلیل تحصیل و بعد از آن سربازی دور از شیراز بوده ام و فکر کنم آخرین پستم در این سایت مربوط به یک سال پیش باشد که در آن زمان هنوز کلوپ استان فارس در این سایت نبود. انشاله تا چند ماه دیگه سربازی تمومه و قصد فعالیت در استان فارس را دارم. بنده پزشکم و قصد فعالیت در حیطه اسب را دارم ولی متاسفانه تا بحال جایی برای این امر پیدا نکرده ام.
اگر دوستان عزیز موسسه یا کلینیکی در این مورد در شیراز یا هر یک از شهرستانهای فارس سراغ دارند، از راهنماییشان متشکر خواهم شد.

Dr_Ghaffari

Active member
سلام دکتر جان من دامپزشک هستم . در فارس کلینیک ویژه ای برای اسب وجود ندارد . عمده معاینات دامپزشکی توسط دکتر طباطبایی و گاهی توسط حقیر انجام می شود که عموما هیچ گونه حق ویزیتی نیز دریافت نمی کنیم . و در صورت نیار به امکانات و تجهیزات ویژه ار کلینیک دانشکده دامپزشکی شیراز یاری می گیریم . در باکس شما تلفن همراه را پیغام خصوصی کرده ام در صورت نیاز تماس بگیرید در خدمتتان خواهم بود .

بالا