کشش از سیلمی های خالص دره شوری

sonia

Member

[h=5][/h]

اطلاعیه شماره 1 کشش از سیلمی خالص دره شوری :

در جهت ترویج خون خالص دره شوری و احیای نژاد دره شوری ( که تاکید میشود پس از یک نسل کشش اینکار انجام نخواهد شد و نیاز به پیگیری و سالها کشش متوالی از تولیدات خالص میباشد)

سیلمی خالص دره شوری تولید جناب امیر امان الله خان سترگ دره شوری آماده استفاده در شهرستان لارستان (استان فارس) میباشد.

هماهنگی و کارهای مربوطه از طریق عوامل همین پیج صورت گرفته و در جهت حمایت تخفیف های ویژه ای در نظر خواهیم گرفت.

به متقاضیان اول تا پانزدهم تخفیف ویژه تعلق خواهد گرفت .

این اولین معرفی برای کشش از سیلمی خالص تولید جناب دره شوری میباشد،
و معرفی های بعدی از همین طریق اعلام خواهد شد.

در صورت مشاهده تبلیغات دیگر به عنوان سیلمی تولید جناب دره شوری با همین مرجع مطابقت دهید.
این پیج تنها مکان اطلاع رسانی از طریق اینترنت با هماهنگی جناب دره شوری میباشد.

شماره هماهنگی .......... آقای شهرآشوب

((( چون گذاشتن شماره تلفن در سایت خلاف قوانین هست دوستداران اسب دره شوری میتوانند با مراجعه به پیج فیسبوک در لینک زیر برای کشش شماره هماهنگی را بگیرند

https://www.facebook.com/4731147594...207520000.1441723049./833761496742689/?type=1 )))

پیوست ها

• IMG-20150723-WA0092.jpg
    IMG-20150723-WA0092.jpg
    82.5 کیلوبایت · بازدیدها: 11

sonia

Member
عکس های سیلمی دره شوری در لار

Dareshouri stallion
سیلمی دره شوری - شهرستان لارستان استان فارس

پیوست ها

• IMG-20150905-WA0005.jpg
    IMG-20150905-WA0005.jpg
    201.8 کیلوبایت · بازدیدها: 6
  • dareshouri horse (15).jpg
    dareshouri horse (15).jpg
    728.9 کیلوبایت · بازدیدها: 10
  • dareshouri horse1 (2).jpg
    dareshouri horse1 (2).jpg
    71 کیلوبایت · بازدیدها: 6

sonia

Member
این سیلمه مورد تایید فدراسیون هست ؟ میکروچیپ داره؟

اگر مطالب پیج را دنبال میکردید خوب بود

ما فدراسیون را قبول نداریم و به هیچ عنوان مدارک ارائه شده از فدراسیون اعتباری نداره

گرچه این سیلمی هم میکروچیپ داره هم برای نمونه گیری جهاد شرکت کرده و بخاطر شرکت در مسابقات استقامت مدارک شناسایی داره

ولی اینها ملاک نیست

تاکید ما روی شجره مشخص اون تولید کننده اش و نشان مخصوص دره شوری هست که داره

اگر مطالب صفحه اسبهای پایه دره شوری را در خصوص شناسنامه ها و داغ های زده شده توسط فدراسیون بخونید متوجه میشید فدراسیون برای نژاد دره شوری چیکار کرده !
از قدیم چطور داغ زده و حالا هم که میکروچیپ مرسوم شده چطور میکروچیپ ....

بنده مطالب را وقتی گفتید مطالعه کردم من در حال احداث باشگاهی هستم از مطالبتان خوشم آمد چگونه می توانم با شما ارتباط بر قرار کنم خواهان مشورت با شما و امان الله خان هستم؟؟

sonia

Member
بنده مطالب را وقتی گفتید مطالعه کردم من در حال احداث باشگاهی هستم از مطالبتان خوشم آمد چگونه می توانم با شما ارتباط بر قرار کنم خواهان مشورت با شما و امان الله خان هستم؟؟

سلام
واقعا باعث افتخار هست که وقت گذاشتید و مطالعه کردید ازتون تشکر میکنم
وعذر خواهی بابت اینکه من دیر به سایت میام و جواب میدم
اگر بتوانید برای پیج فیسبوک پیغام بگذارید آنها شما را راهنمایی میشوید
و اگر از تلیغات مطالب ما شماره آقای شهرآشوب هم دیدید با ایشون تماس گرفتید ایشون هم از افراد کمک دهنده به جناب سترگ دره شوری در حفظ این نژاد هستند
چون گذاشتن شماره تلفن در سایت مخالف قوانین سایت بود نتوانستیم اینجا شماره را بگذاریم

sonia

Member
در فیسبوک یک شماره برای شما فرستاده شده که در صورت تماس با آن میتوانید از نریان های دره شوری اطلاعات بیشتری کسب کنید
بخاطر جلوگیری از سو استفاده نام نریان های تولید جناب دره شوری را ذکر نمیکنیم و در سایت و مکان های عمومی معرفی نمیشوند مگر اینکه مثل همین اسب که معرفی شده برای کشش از آن برنامه ریزی شده باشه
تا کسی نتونه بعدا صرفا با دونستن نام آنها ادعای داشتن کره از آنها داشته باشه

sonia

Member
1 سوال آیا این کره های تولیدی خودتون(دیبا) دره شوری اصل هست اصلا سالار 1 وکره هاش رو قبول دارین یا نه؟

اسبهایی که مال خودمون بوده الان فروخته شده یا هست همه در بخش عرب دره شوری معرفی شدند، که فکر کنم دیگه از مکانش واضح باشه که خون عرب هم دارند
و با توجه به شجره هاشون بقیه اسبهای مرتبط هم مشخص هست که چی هشتند
درنا ، دلاور ، دریا ، حنا ، طلا ، دنا ، دیبا و..... طلاقوش هم بود که خیلی سال پیش فروخته شد و هنوز هم زنده هست و چند مادیان دیگه (کره های سالار1 و درنا) که فرصت نشده معرفی بشن

ممنون از توضیحاتتون وکمکی که به بنده کردید حتما با آقای شهرآشوب تماس خواهم گرفت انشا ا... از این به بعد همکاری خوبی با هم خواهیم داشت

بالا