کاربر رستگار

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
کاربران

رستگار
shaho
Hesam mehrabani

یک نفر هستند
که با نامهای کاربری گوناگون سعی در تخریب داشتند.
اینجا به همه خوش امد میگیم. و اجازه داده میشه هرچی میاد تو ذهنش بریزه بیرون...

از کاربران اگر کسی ایشان را میشناسه نام واقعی ایشون را بگه تا همه بدانند ایشون کی هستند.

جناب قاسمی بنده عرفان مرتضی پور هستم و اینایی که شما نوشتی هیچ ربطی به هم ندارن حسام مهربانی یه شخص دیگس کاربر رستگارم یکی دیگه شما شاهو هم که میگید اصلا هیچ ربطی به اینا نداره شمام به جای تهمت زدن به دیگران و همه رو با هم یکی کردن میشه تو ضیح بدید چه طور تشخیص دادید یکی هستن!!!!!!!!!!!!!!!

جناب هامشلو ودیگر دوستان بیجاری هم همه اشخاص نامبرده رو میشناسن و میدونن که هیچ کدوم یکی نیستن هر کدوم شخص حقیقی هستن

شاهو که کلا اعجوبه ایست!
کاش همه دوستان با اسم واقعی میومدن معرفی میکردن خودشون و سوابقشون

♘امیرحسین♞

جناب قاسمی بنده عرفان مرتضی پور هستم و اینایی که شما نوشتی هیچ ربطی به هم ندارن حسام مهربانی یه شخص دیگس کاربر رستگارم یکی دیگه شما شاهو هم که میگید اصلا هیچ ربطی به اینا نداره شمام به جای تهمت زدن به دیگران و همه رو با هم یکی کردن میشه تو ضیح بدید چه طور تشخیص دادید یکی هستن!!!!!!!!!!!!!!!

شما چطوری تشخیص دادی به هم ربطی ندارن ؟!

ببخشید جناب اقای قاسمی من ازاین 2 نظر قبلی هیچ اطلاعی ندارم نمیدونم کی رمز عبور من رو جعل کرده و نوشته میشه بگید چطوری میشه رمز عبور تغییر بدم میشه راهنماییم کنید ممنونم

♘امیرحسین♞

ببخشید جناب اقای قاسمی من ازاین 2 نظر قبلی هیچ اطلاعی ندارم نمیدونم کی رمز عبور من رو جعل کرده و نوشته میشه بگید چطوری میشه رمز عبور تغییر بدم میشه راهنماییم کنید ممنونم

!!
فراموشی رمز عبور رو بزنید میاد به ایمیلی که داخل نام کاربری شماست

hashemlo

Member
جناب مرتضي پور محض اطلاع شما . نام كاربري با ip شخص متفاوت است نام كاربري هر كسي ميتونه براي خودش چندين نام كاربري ايجاد كنه ولي ip هر كاربري ثابت و نميتونه تغيير بده مدير سايت هركاربري كه وارد سايت بشه با يك ip مشخص وارد سايت ميشه و حتي ميشه تشخيص داد محل فيزيكي آن را من چون كارشناس دادگستري هستم پرونده اي در اين رابطه داشتم كامل در جريان اين موضوع هستم و ضمنا مدير بودن بسيار كار پر مسئوليتي ميباشد وبايد تمام نوشته ها را چك كند

بالا