چه مظلومانه مادرم را شهید کردند...

mr485

New member
با سلام
نفس خانم من تازه توی آرشیوتون متوجه شدم ه مادرتون شهید شدن
نزد خدا زنده اند و روزی میخورند امیدارم خدا به شما صبر نایت نماید
میخاهم در مورد شهادت مادرتان بیشتر بدانم چگونه میتوانم با شما صحبت نم ازطریق میل میشود؟
لطفا پاسخ بدین منتظر هستم ایمیل بنده هم

mr485

New member
گفتم: چقدر احساس تنهایی می‌کنم
گفتی: فانی قریب
:: من که نزدیکم (بقره/186)

گفتم: تو همیشه نزدیکی؛ من دورم... کاش می‌شد بهت نزدیک شم
گفتی: و اذکر ربک فی نفسک تضرعا و خیفه و دون الجهر من القول بالغدو و الأصال
:: هر صبح و عصر، پروردگارت رو پیش خودت، با خوف و تضرع، و با صدای آهسته یاد کن (اعراف/205)

گفتم: این هم توفیق می‌خواهد!
گفتی: ألا تحبون ان یغفرالله لکم
:: دوست ندارید خدا ببخشدتون؟! (نور/22)

گفتم: معلومه که دوست دارم منو ببخشی
گفتی: و استغفروا ربکم ثم توبوا الیه
:: پس از خدا بخواید ببخشدتون و بعد توبه کنید (هود/90)

گفتم: با این همه گناه... آخه چیکار می‌تونم بکنم؟
گفتی: الم یعلموا ان الله هو یقبل التوبة عن عباده
:: مگه نمی‌دونید خداست که توبه رو از بنده‌هاش قبول می‌کنه؟! (توبه/104)

گفتم: دیگه روی توبه ندارم
گفتی: الله العزیز العلیم غافر الذنب و قابل التوب
:: (ولی) خدا عزیزه و دانا، او آمرزنده‌ی گناه هست و پذیرنده‌ی توبه (غافر2-3

گفتم: با این همه گناه، برای کدوم گناهم توبه کنم؟
گفتی: ان الله یغفر الذنوب جمیعا
:: خدا همه‌ی گناه‌ها رو می‌بخشه (زمر/53)

گفتم: یعنی بازم بیام؟ بازم منو می‌بخشی؟
گفتی: و من یغفر الذنوب الا الله
:: به جز خدا کیه که گناهان رو ببخشه؟ (آل عمران/135)

گفتم: نمی‌دونم چرا همیشه در مقابل این کلامت کم میارم! آتیشم می‌زنه؛ ذوبم می‌کنه؛ عاشق می‌شم!... توبه می‌کنم
گفتی: ان الله یحب التوابین و یحب المتطهرین
:: خدا هم توبه‌کننده‌ها و هم اونایی که پاک هستند رو دوست داره (بقره/222)

ناخواسته گفتم: الهی و ربی من لی غیرک
گفتی: الیس الله بکاف عبده
:: خدا برای بنده‌اش کافی نیست؟ (زمر/36)

گفتم: در برابر این همه مهربونیت چیکار می‌تونم بکنم؟
گفتی: یا ایها الذین آمنوا اذکروا الله ذکرا کثیرا و سبحوه بکرة و اصیلا هو الذی یصلی علیکم و ملائکته لیخرجکم من الظلمت الی النور و کان بالمؤمنین رحیما
:: ای مؤمنین! خدا رو زیاد یاد کنید و صبح و شب تسبیحش کنید. او کسی هست که خودش و فرشته‌هاش بر شما درود و رحمت می‌فرستن تا شما رو از تاریکی‌ها به سوی روشنایی بیرون بیارن . خدا نسبت به مؤمنین مهربونه (احزاب/41-43)

با سلام
متشکرم از لطف شما.
ایمیلم چند روزیست که باز نمیشه،نمیدونم اشکال از کجاست.هر سوالی در ارتباط با شهادت مادرم داشتید بنده در پیغام خصوصی در خدمت هستم.

و ممنونم بابت ارسال بسیار زیبا و تسلی بخشتون که با استفاده از آیات قرانی هستش.
در پناه حق

mr485

New member
با سلام مجدد
خواهش میکنم
ببخششید من تازه واردم نمیدنم کجا میتونم پیام خصوصی بذارم لطفا راهنمایی کنین

در نودمین روز شهادت مظلومانه کارکنان بی دفاع شعبه خیام زاهدان که در 10 خرداد ماه امسال در میان شعله های آتش کینه و بغض دشمنان اتحاد مسلمین و عوامل مزدور استکبار جنایتکار جهانی ، مظلومانه شهید شدند ، مراسم یادبود و تجلیل از خانواده معظم ایشان با حضور مدیرعامل محترم موسسه ، فرماندهان و مقامات استان ، رئیس بازرسی بنیاد تعاون بسیج ، معاون امورشعب موسسه و کارکنان استان سیستان و بلوچستان در سالن استاندارد زاهدان برگزار شد .
در این مراسم که در میان شور و حزن خاصی برگزار شد ، دکتر شفیع زاده با گرامیداشت یاد شهیدان ، فلسفه خدمت در موسسه را در استمرار مجاهدت رزمندگان و شهدای صدر انقلاب و دفاع مقدس در جهت رفع مشکلات و نیازهای مردم امری مقدس دانستند و شهادت در این راه را آرمان و آرزوی همۀ اعضاء خانواده مهر برشمردند .
ایشان اظهار داشتند؛ هر چند که این حادثه ،یک جنایت شرم آور وفاجعه ای باورنکردنی و اقدام خیانت باری برای مسببین و سردمداران کافر و بی دین آنان و برای ما فقدان این شهیدان ارزشمند مصیبتی جبران ناپذیر است، ولی ازسوی دیگربا ملاحظه جلوه های روحی و ویژگیهای معنوی این شهداء کاملاً مشخص است که قرار گرفتن این 6 نفر در این معرکه ،یک اتفاق ساده نبوده وپرواضح است که اینان گلچین شده اند و با بصیرت وروح شهادت طلبی به استقبال مرگی اینچنین رفتند. همچنین با تجلیل و تکریم خانواده این شهدا ، تصریح کردند که روحیات خانواده های این عزیزان حاکی از این واقعیت است که این شهیدان در دامان پاک چه مادران و تحت تربیت چه پدران مومن ، معتقد و انقلابی بزرگ شده اندوقطعا مرگی کمتر از شهادت زیبنده این عزیزان نبود.
این مراسم پس از بخش فیلمی از شهدا ، متن تجلیل نامه خانواده شهدا قرائت شد و سپس بهمراه هدیه ای به هر یک از خانواده ها تقدیم شد .
در ادامه مدیرعامل موسسه درجلسۀ اختصاصی با خانواده شهدا و استماع نظرات وخواسته های آنان،تاکید کردند که بحمدا... مسببین اصلی دستگیرشده اند و چند کمیته از مراجع مختلف درحال بررسی ابعاد مختلف حادثه هستند و ما هم در کنار شما هستیم و خود راصاحب حق وطالب قصاص مسببین وتنبیه مقصرین دراین جنایت میدانیم وتااحقاق کامل حقوق شماایستاده ایم ونمی گذاریم خون پاک این شهیدان پایمال گردد .
در این سفر مدیرعامل طی جلساتی با استاندار سیستان و بلوچستان ، فرماندار زاهدان و فرماندهان سپاه پیگیری آخرین اقدامات صورت گرفته در ارتباط با این فاجعه شدند و سپس با حضور در گلزار شهدای زاهدان ، مزار شهیدان موسسه را زیارت کردند .
shahid_1165.jpg

منبع وب سایت موسسه مالی و اعتباری مهر http://www.mehr-fci.ir

mr485

New member
سلام
ممنون به من هم اطلاع دادید
من هم صمیمانه از خداوند منان ترفیع درجات این شهیدان پاک رو خواستارم
امیدوارم به حق محمد و آل محمد(ص) شهادت که زیباترین عشق بازی با معشوقی بی نظیر چون خداست قسمت من هم بشود

roham

Member
نفس عزیز
به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض مینمایم.
دوستان
برای شادی روح شهدا الفاتحه مع الصلوات.

نفس جان واقعا متاسف شدم
من رو هم درغمت شریک بدون
خدا صبرت بده و از خدا برای مادر عزیزت طلب مغفرت دارم

سلام نفس جان...
چند وقت ديگه اولين سالگرد شهادت مادرتون ميرسه و من تسليت ميگم اين غم بزرگ رو كه هيچ وقت از يادها نخواهد رفت و هيچوقت درد آن در دل شما درمان نخواهد شد...!!
و مطمئن باش اگر در اين دنيا ظالمان به سزاي اعمال خود نرسند در جهنمي كه برپا خواهد شد به بدترين شكل مجازات خواهند شد...روزي كه مادر شما (فاطمه) در كنار مادر دو عالم (فاطمه زهرا) همراه با ساير شهدا به شفاعت همه انسان ها مشغولند...!!

roham

Member
Tasleat be nafase azez

nafase azez
emroz mosadef ast ba salroze shahadate vagean mazlomaneye madare grameatan . Beden vasele tasleate mara pazera bashed . Az kodavande rahem talabe magferat baraye en shahede bozorgvar va sabre jamel baraye shoma va kanevadeye mohtarametan kastaram.
Rohash shad...........rahash por rahro

behzad

Member
سلام دوستان
من هم به نوبه خودم سالگرد شهادت این بانوی عزیز رو به نفس عزیز و خانوداه محترمشون تسلیت عرض میکنم.از خداوند منان خواستارم روحش با بزرگ زنان شهیده عالم محشور گردد.

خدایش بیامرزد

نفس عزیز.سالروز شهادت مادر گرامیتون رو تسلیت میگم.خیلی سخته واقعا.ما رو هم شریک بدونین توی غمتون.

بالا