پیش بینی جنس کره

احسان

Active member
پاسخ : پیش بینی جنس کره

دوستان زياد شلوغش نکنيد  ما خيلی هم با هم دوستيم  اينم عکس هر دو تا مان
بعد هم شما بد فکر هستيد که جای خالی رو اشتباه گرفتيد    جای خالی يا اين ......  ها  به اين معنی است که ادامه داستان  که خلاصه کردم
کسی هم نميتونه تحمل کنه لازم نکرده  بخوانه
بعد هم من هيچ ادعايی ندارم فقط اشتباهات يک نفر را اثبات کردم 
ديگهم هيچ حرفی با هيچ شخصی ندارم
خودتان ميدانيد  با فکر و عقل خود

اينطوری  ببينيد مسئله را  يک نفر  مياد يک اسب رو به شما نشان ميده  که  تاروبرد  هست  ولی  خودشان داغ عرب بش زدن  مياد ميشينه ميگه اين اسب من عربه نگاه کن شما  که اسب عرب را ميشناسيد  خونتان بجوش نمياد  تازه روی  حرف خودش هم پا فشاری کنه  و  بره يه اسب درشور هم بياره  بگه اينم مثل همين اسبست نگاه کن اينا هردو عرب هستند   شما احمقانه فکر ميکنيد که ميگيد اينا عرب نيستند

پیوست ها

• 21.JPG
    21.JPG
    25.7 کیلوبایت · بازدیدها: 18

Dr_Ghaffari

Active member
یاد یک خاطره افتادم . یک روز با دکتر اصغر دهقان در دانشکده دست به یقه شدیم و دعوای خیلی سختی در گرفت به گونه ای که با مشت توی دهان هم زدیم و حتی من شیشه بخش آبزیان را شکستم و دست یکی از دوستانمان دکتر فرهاد شهرکی به شدت مجروح شد تا دعوا خاتمه پیدا کرد و او را بردیم بخش جراحی و دستش را 6 تا بخیه زدیم . فردای آن روز صبح زود دوباره من و اصغر هم دیگر را دیدیم . من رفتم جلو و گفتم سلام صورتت که درد نداره ؟ گفت :" نه صورت تو چی ؟" بعد روبوسی کردیم .
وقتی داشتم فارغ التحصیل می شدم یک سر رسید دادم به تمام دوستان تا روز تولدشان برای من یاد داشت بگذارند و هر چه می خواهند بنویسند . اصغر نوشته بود :
" دوست عزیز دشمن گرامی ! کاش آن روز مشت محکمتری به هم می زدیم تا هم دوستیمان قوی تر می شد و هم فرهاد شهرکی بیچاره به آن روز نمی افتاد .
یادش به خیر جوان بودیم و نادان ! حالا هم خیال دوستان همسایتی راحت باشد دوستی ما قوی تر می شود . تازه هنوز با مشت به جان هم نیفتاده ایم .
حالا بگذریم . احسان جان من از شما خواهش می کنم آن مقاله را بگذارید . پیشاپیش از لطفتان ممنونم و مدیون شما خواهم شد .
در خصوص بحثهای پیش آمده هم من تسلیم ( کاش می دیدی الان دستهایم بالا است )!
من قبلا هم اعتراف کرده ام اگر بحث از تولید مثل باشد من از هرگونه اظهار نظری خود داری می کنم . این بار هم از دستم در رفته است شما ببخشید .
در رابطه با همکاران دانشگاه آزاد هم هیچ گاه چنین جسارتی نکرده ام . فقط به یکی از دوستان دانشگاه شیراز و دانشگاه آزاد کرج را پیشنهاد کرده ام که امکانات مناسب تری دارند . همین و همین .
" دو صد بار گویمت با مد و تشدید ببخشیدم ببخشیدم ببخشید !

احسان

Active member
اری دکتر جان ما هم مخلصيم
اين مشکلات چيزی نيست اينا همش بحث هست که يکم به هم گوشو کنايه توش هست واسه ابدار کردنش و ادويشو زياد کردن دوستان همسايتی هم زياد ناراحت نشيد بالاخره جوانی هست و جوانی
من هم از دکتر معذرت ميخوام اگه تند رفتم لپتو بيار جلو دکی جون :-*

انشا الّله در اصفهان جبران کنيم که هم به شما بگيم که ما اصفهاني ها ان طوری هم که ميگويند نيستند

DADAR

Member
حالا با چی میخوای جبران کنی احسان جان ؟ با ماچ آبدار یا مشت آبدار؟
;) ;D

skarimi52

New member
salam, khasteh nabashid man shahab karimi as userhaye jadid etoon hastam, as inke vagt mizarid va be man va doostan dige ettelaat midid besiar mamnoonam
as inke baazi as doostan kami ba tondi sohbat mikonan as shoma ozr khahi mikonam,
ye soal dashtam
khorak haye havi sodium ya calcium ro che tori bayad tahieh kard
chon masaleh taghzieh dar jens e janin sabet shodeh ast
merci va bye

OJANG

Member
skarimi52 گفت:
salam, khasteh nabashid man shahab karimi as userhaye jadid etoon hastam, as inke vagt mizarid va be man va doostan dige ettelaat midid besiar mamnoonam
as inke baazi as doostan kami ba tondi sohbat mikonan as shoma ozr khahi mikonam,
ye soal dashtam
khorak haye havi sodium ya calcium ro che tori bayad tahieh kard
chon masaleh taghzieh dar jens e janin sabet shodeh ast
merci va bye
برای تامین کلسیم خارج از بحث علوفه میتونین از سنگ آهک که کربنات کلسیم است استفاده کنین و برای تامین سدیم از نمک.

ابوذر

Member
از پودر كربنات كلسيم ميشه استفاده كرد؟در ضمن با توجه به بحث هاي بالا و طبع شعر دكتر عزيز ياد يه بيت زيبا افتادم.دلايل قوي بايد و معنوي_نه حجت به رگهاي گردن قوي:dodgy:

ابوذر

Member
در ضمن يادم رفت بگم.درست و اشتباهش باشه پاي بيسوادي بنده حقير.اما يه بنده خدايي در رابطه با اينكه در زمان خشكسالي و قحطي وجنگ(كه در مورد انسانها بود) جنس بيشتر فرزندان توليدي در اين مقاطع مونث ميشه كه نمونشم جنگ خودمونو مثال زد كه تعداد دخترا بيشتر از پسر ها شد.و ميگفت كه در طبيعت هم همين اتفاق مي افته چون در بدن موجود ماده تغيرات اسيدي بوجود مياد كه تغيير اسيدي واژن و رحم رو هم شامل ميشه و از اونجايي كه كروموزوم y ضعيف تر از كروموزوم x هست كشته ميشه و بيشتر y ها ازبين ميرنو...........

بالا