پیران (نهران * عتیقه)

ایمان

Active member
نام:پیران
پدر:نهروان(سمرقند*پیراسته)
مادر:عتیقه(حداد*جادو)
رنگ:سیاه
تیره:عبیان شراک
جنس:نریان
متولد:1375
تولید:مری خانم
مالک:آقای جعفریزدی -کرمان
بچه های کرمان عکسش روبذارن

vatan

Member
عكس هاي بهتري از اين اسب بزاريد ببنيم.
چرا امير پور بهزاد اين اسب را معرفي نكردند؟؟
دست ها سالم هست يا حالت اسب توي اين عكس اتفاقي اينطوري شده؟؟
نهروان چند تا كره داده كسي ميدونه؟؟
اين كره نهروان زماني بوده كه پيش بابايي بوده يا خير؟؟
بايد يه كسي براي نهروان كاري بكنه يه سرمايه اي هست كه بلوكه شده!!!

این (et) یک سال و2 ماه پیش من سواری میکنه وطی این سال پیشرفت خیلی قابل قبولی داشته وهم پسرخیلی گلی است وچون پیران را خیلی دوست داره عکسشو گذاشت البته زیر سواری خودش هم چند عکس خوب ازش داره. ازاین طریق خواستم بهش بگم تا آخر عمر همینجور با علاقه سوار باش وبا اسب بمون واز این یار باوفا دست برندار.هم خواستم جوانترها هم مثه بقیه معتاد سایت(انجمن اسب ایران)بشه

این (et) یک سال و2 ماه پیش من سواری میکنه وطی این سال پیشرفت خیلی قابل قبولی داشته وهم پسرخیلی گلی است وچون پیران را خیلی دوست داره عکسشو گذاشت البته زیر سواری خودش هم چند عکس خوب ازش داره. ازاین طریق خواستم بهش بگم تا آخر عمر همینجور با علاقه سوار باش وبا اسب بمون واز این یار باوفا دست برندار.هم خواستم جوانترها هم مثه بقیه معتاد سایت(انجمن اسب ایران)بشه

اسمش چیه این آقا ؟
من میشناسمش امیر؟

ET

Member
4

مرسی :rolleyessmileyanim::rolleyessmileyanim::rolleyessmileyanim::rolleyessmileyanim::rolleyessmileyanim::rolleyessmileyanim::rolleyessmileyanim::rolleyessmileyanim::rolleyessmileyanim::rolleyessmileyanim::rolleyessmileyanim::rolleyessmileyanim:

اسمش چیه این آقا ؟
من میشناسمش امیر؟
محسن جان
(et) آقای امیر اعتضادی بهزادی است پسر خوب وسوارکاری اینده دار
ولی اسبی قره کهرزیبا که در تاپیک نتایج کلاس داوری دکتر بانگ گذاشته شده ارشیا مومن زاده است اونم سوارکار خوب است

بالا