پریناز

mahsima

Member
مادر پدرش رو دقیق نمی دونم اما فکر کنم پوریا و سحر ناز باشند.
این مادیون زمانی بهترین مادیون قزوین بوده الان هم خوبه ولی رودستش آرمیناز بلند شده البته این نظر منه .
7 سالشه و اسب آقای رحیمیه.

پیوست ها

• Photo-0021.jpg
    Photo-0021.jpg
    93 کیلوبایت · بازدیدها: 7
  • Photo-0037.jpg
    Photo-0037.jpg
    73.3 کیلوبایت · بازدیدها: 7
  • Photo-0051.jpg
    Photo-0051.jpg
    74 کیلوبایت · بازدیدها: 8
  • Photo-0014.jpg
    Photo-0014.jpg
    74.8 کیلوبایت · بازدیدها: 8

OJANG

Member
آفرین به تو ایناز
واقعا عشق بازی خدا کنه که به این روند ادامه بدی و شاهد موفقیت هات در عرصه کشوری و همینطور پله پله بالا تر باشیم.

alborz

New member
آفرین به تو ایناز
واقعا عشق بازی خدا کنه که به این روند ادامه بدی و شاهد موفقیت هات در عرصه کشوری و همینطور پله پله بالا تر باشیم.

Shabdeez

Member
شما که اینقدر ادعا و طرفدار دارید پس چرا جرات شرکت در مسابقات قزوین رو ندارید؟؟

mahsima

Member
Shabdeez گفت:
شما که اینقدر ادعا و طرفدار دارید پس چرا جرات شرکت در مسابقات قزوین رو ندارید؟؟
من هیچ وقت هیچ ادعایی نکردم من هنوز خیلی مبتدی هم و جایی برا ادعا ندارم.
من دو ساله در قزوین شرکت نکردم آخرین بار مسابقه قهرمان استان قزوین فکر میکنم سال 86 بود که صبح قبل از راند دوم مسابقه موقع بار زدن اسب لگد خوردم و یه ماه بیمارستان بودم بعد از اونم 6 ماه بستری بودم عید 87 کمی کار کردم و تهران دو مسابقه پریدم که دیگه بعد از اون مشغول درس خوندن برا کنکورمو دور از سواری شدم.
اگر خدا بخواد مسابقه این هفته خدمت میرسم ولی اینم دارم به زور اطرافیان میام چون نه اسبم آمادس نه خودم هیچ ادعایی هم نکردم.

سنا

Active member
ایشون هیچ ادعایی نکردن
اگر هم میبینید این روزا شرکت نمیکنن چون مهم ترین چیز واسه یه دختر تو زندگیش کنکوره
در ضمن خود شما جناب Shabdeez تا حالا نشده بد شانسی بیارید قبل از مسابقه؟
من فکر میکنم اینجور حرف زدن و لحن صحبت که:شما که اینقدر ادعا و طرفدار دارید پس چرا جرات شرکت در مسابقات قزوین رو ندارید؟؟ واقعا غیر قابل توجیه
امیدوارم این چیزها و کلمه هایی مثل ادعا/جرات و... زودتر از ورزش ما پاک بشه که واقعا جای تاسف داره

Shabdeez

Member
سنا گفت:
ایشون هیچ ادعایی نکردن
اگر هم میبینید این روزا شرکت نمیکنن چون مهم ترین چیز واسه یه دختر تو زندگیش کنکوره
در ضمن خود شما جناب Shabdeez تا حالا نشده بد شانسی بیارید قبل از مسابقه؟
من فکر میکنم اینجور حرف زدن و لحن صحبت که:شما که اینقدر ادعا و طرفدار دارید پس چرا جرات شرکت در مسابقات قزوین رو ندارید؟؟ واقعا غیر قابل توجیه
امیدوارم این چیزها و کلمه هایی مثل ادعا/جرات و... زودتر از ورزش ما پاک بشه که واقعا جای تاسف داره
اولا که به شما تبریک میگم که وکالت خانم ایناز رو قبول کردید دوما هم که این یه حرفی بود بین من و ایشون ومیخواستم بدونم که حرفهایی که در مورد ایشون و سواریشون میزنن درسته یا نه و بنابراین به این نتیجه میرسیم که اگه شما تو کار دیگران دخالت نکنید خیلی بهتره.

sohrab

Active member
Shabdeez گفت:
این یه حرفی بود بین من و ایشون ومیخواستم بدونم که حرفهایی که در مورد ایشون و سواریشون میزنن درسته یا نه و بنابراین به این نتیجه میرسیم که اگه شما تو کار دیگران دخالت نکنید خیلی بهتره.

جناب شبدیز! در صورتی که صحبت شخصی با کسی دارید از سرویس هایی مثل پیغام خصوصی، YAHOO CHAT یا E-mail استفاده کنید.
اینجا فروم است و همه میتونن در مورد مطلبی که در آن می نویسید اظهار نظر کنند.

ادامه بحث خارج از موضوع تاپیک (پریناز) منجر به حذف ارسال خواهد شد.

سنا گفت:
منم امیدوارم. اینجور افراد وقتی از خودشون چیزی نمی بینند شروع میکنند به تخریب دیگران ودخالت تو کار اونا.

بالا