پرورش اسب عرب نطام مافی

qaravi

Member
واقعا متاسفم از اینکه یکی از بزرگترین تولید کننده اسبان عرب را نام نبردین :sadsmiley:
پرورش اسب نطام مافی یکی از بزرگترین پرورش دهندگان اسب عرب میباشد که همشون از تولیدات خود باشگاه هست
این باشگاه که در نزدیکی طالقان میباشد با دارای حدود 50 راس اسب عرب زیبایی منظره طالقان رو با گله ای بزرگ دوچندان کرده است
تولیدات این باشگاه همیشه توعرصه مسابقات اسبدوانی و زیبایی حرف های زیادی داشته و خواهد داشت اسبهای قهرمانی
همچون:بشیر(تولیدی این باشگاه بود)- چشمک-خشا-زیار-زماس-شیرخان - شلمنسار.....
و مادیانهای قهرمان اسبدوانی و زیبایی : امیرا - واویلا - بخارا - خوز - شیربانو - شاهو - فلک ناز و ....
و همچنین سیلمی به یاد ماندنی مبارک هم واسه نطام مافی بود و تمام تولیداتشان از این سیلمی بوده است
واقعا ناراحت شدم وقتی اسم این باشگاه بزرگ رو نام نبردین:sadsmiley:
به نطرم بهترین تولید کننده اسب عرب همین پرورش اسب نظام مافی است که با کادری بسیار شناخته شده به نام عاشور غراوی در تولید اسب عرب سهم بزرگی داشتن

سامان حسینی

Active member
اسمشون رو زیاد شنیدم تولیدات خوبی دارن. خوب این کارو شما انجام بدید تا کسانی مثله من که زیاد با این باشگاه اشنایی ندارن بشناسن

qaravi

Member
حتما دوست من
آخه من به این باشگاه زیاد میرم و همه چیزشونو از نزدیک دیدم و واقعا کیف میکنم که اسباشون توکوهها ولن و یه گله بزرگ رو تشکیل دادن

چرا مادیانهای خالص را با سیلمی های خالص ایرانی کشش نمیکنید ؟
از مرحوم نطام مافی عکس دارید بگذارید ؟

qaravi

Member
سلام
حتما در اولین فرصت عکساشو میزارم نکه چند هفته ای نرفتم باشگاه ازشون عکس خواهم گرفت

qaravi

Member
چرا مادیانهای خالص را با سیلمی های خالص ایرانی کشش نمیکنید ؟
از مرحوم نطام مافی عکس دارید بگذارید ؟
سوال بسیار خوبی فرمودین منم با شما موافقم ولی این باشگاه مهمترین هدفش شرکت در مسابقات اسبدوانی کشور و این مستلزم یک خط خونی قوی واسه این مسابقات است و جواب هم گرفتن و حالا در نبود مبارک قرار شده یه سیلمی خالص ایرونی با خط خونی قوی( اسمش رو نمیدونم) از اهواز بخرن

سوال بسیار خوبی فرمودین منم با شما موافقم ولی این باشگاه مهمترین هدفش شرکت در مسابقات اسبدوانی کشور و این مستلزم یک خط خونی قوی واسه این مسابقات است و جواب هم گرفتن و حالا در نبود مبارک قرار شده یه سیلمی خالص ایرونی با خط خونی قوی( اسمش رو نمیدونم) از اهواز بخرن

خبر خیلی خوبی است و انشاالاه در آینده اسب خالص ایرانی تاثیر گذار . امیدوارم در تولید اسب خالص ایرانی هم مانند دیگر تولیدات این مرکز موفق باشید .

qaravi

Member
سلام؛ در حال حاضر همشون خون خارجی ان؛ ولی مادیان های امیرا؛واویلا؛خوز؛ خالص ایرونی ان،

بالا