پای کره

behzad

Member
سلام دوستان
به نظر شما بهترین راهکار برای درمان چیست؟

پیوست ها

• DSC05693.JPG
    DSC05693.JPG
    363.5 کیلوبایت · بازدیدها: 9
  • DSC05692.JPG
    DSC05692.JPG
    425.5 کیلوبایت · بازدیدها: 14
  • DSC05695.JPG
    DSC05695.JPG
    394.3 کیلوبایت · بازدیدها: 11
من متاسفانه مچ به پایین پای راست رو نمی بینم؟:blinksmiley:
ولی شایدبهترین راهکار آزاد کردن اون در پادوک برای بقیه عمر باشه آیا سانحه ای براش اتفاق افتاده یا در هنگام تولد پای خود را ازدست داده است؟

آخرین ویرایش:

فربود

Active member
بهزاد حدس میزنم طناب دور پای کره رفته که اینطوری شده . درسته ؟
من قبلا اسبم همینطور شد به طوری که سم پای راستش افتاد و مکافاتی داشتم با اون بی زبون . بهزاد اگه طوری باشه که بتونی از بوت استفاده کنی بد نیست ولی این چیزی که من میبینم نمیشه استفاده کرد . مادیونم هم بالاخره بعد از چند ماه درمان و صرف هزینه تلف شد متاسفانه
کره رو هم بهتره راحتش کنن
این اسب شوشتره ؟

در هنگام تولد پای خود را ازدست داده است؟[/quote]

میشه لطفا" از لحاظ علمی توضیح بدید که چطور این اتفاق می افته؟

فروغ;میشه لطفا" از لحاظ علمی توضیح بدید که چطور این اتفاق می افته؟[/QUOTE گفت:
توضیح علمیش رو باید دامپزشک ویا مالکش بده ,
ولی به احتمال زیاد یک سانحه بعداز تولد باعث قطع شدن پا شده وبه دلیل وزن زیادی که روی پای چپ ازهمون موقع بوده/
دفرمگی وافتادگی ورشد بخلق چپ رو هم تشدید کرده:hmmsmiley02:

ولی میشه براش پروتز ساخت همون طور که امیر حسین پرسید؟باید ببینی برات ارزش داره یا خیر؟:blinksmiley:

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
نریونه یا مادیون؟
هزینه و دردسر نگهداری این اسب بیشتر از منفعتش هست. و بنظر من باید برای پایان زجرش و عدم نتیجه اقتصادی باید خلاص بشه.

چرا فکر می کنی که زجر می کشه وقتی از اول تولد خودشرو این طور دیده؟

صاحبش ممکنه.:blinksmiley:

توضیح علمیش رو باید دامپزشک ویا مالکش بده ,
ولی به احتمال زیاد یک سانحه بعداز تولد باعث قطع شدن پا شده وبه دلیل وزن زیادی که روی پای چپ ازهمون موقع بوده/
دفرمگی وافتادگی ورشد بخلق چپ رو هم تشدید کرده:hmmsmiley02:

ولی میشه براش پروتز ساخت همون طور که امیر حسین پرسید؟باید ببینی برات ارزش داره یا خیر؟:blinksmiley:

ممنون آخه شما در سوالتون فرمودید " هنگام تولد " من می خواستم ببینم از لحاظ علم دامپزشکی چطور پای اسب زمان تولدش می تونه به این روز بیفته، وگرنه بعد از تولد به قول شما سوانح زیادی می تونه عاملش باشه.

آخرین ویرایش:

behzad

Member
سلام دوستان
پاسخ سئوال امیر حسین : مادیونه کره ساروخ و خیریه
پاسخ سئوال فروغ خانم : تا چند روز بعد از تولد پای کره تا حد بخلق حالت غضروفی مانند داشت و بعد از حدود 1 هفته افتاد.