هندلر های ایرانی در لیست ایکاهو

مهرزاد تبریک میگم کارت خیلی خوب بود فقط یکم گوشات سنگینن انقد دادزدم بیای نشنیدی!!!!:coolsmiley02:ولی حیف کاش بقیه هم خودت میوردی.یه سوال هم ازحضورت دارم اگربتونی یچیز کلی جواب بدی هم به من لطف کردی هم بقیه که میخوان یاد بگیرن.چجوری باید با اسب کارکرد که بدنشو بکشه وهمینطور گردنشو بالا بگیره؟بقیه کارهارو بلدم فقط این قسمت سختش برام سواله
شرمنده کلی سر و صدا بود اونشب. سامان نمیدونم چطور جواب سوالتو بدم مثل اینه که به به نفر بگی فوتبال اینجوریه , اونجوریه بعد انتضار داشتع باشی توپ بش بدی مثل یه فوتبالیست پا به توپ بشه . این چیزا جز اموزش های عملی هست نه تئوری

معمولا با هویج همه شروع میکنن.بعد کم کم خودش یاد میگیره و عادت میکنه
اگه دقت کنی تو مسابقات کلاس 1ساله ها که تازه کارن اکثر هندلرها 1هویج دستشونه
ولی بزرگترها دیگه بلدن

معمولا با هویج همه شروع میکنن.بعد کم کم خودش یاد میگیره و عادت میکنه
اگه دقت کنی تو مسابقات کلاس 1ساله ها که تازه کارن اکثر هندلرها 1هویج دستشونه
ولی بزرگترها دیگه بلدن

استفاده از هویج واسه گردن کشیدن کلا مار اشتباهیه . شما باید به اسب یاد بدین اگر گردن کشید و خودش رو در کل خیلی خوب نمایش داد و اون چیزی که ازش خواستیم رو انجام داد در اونشورت تشویقی میگیره . اگر میبینید هندلر های با تجربه گاهاَ توی میدون از هویج استفاده میکنن دلیلش این هست که احتمالا برای تمرین اسب زمان کمی داشتن و نتونستن گردن کشیدن بدون تشویقی رو به اسب یاد بدن از طرفی اسبی که 7 یا 8 جلسه باهاش شو کار شده باشه دیگه میدونه هویج یه علامت واسه ثابت ایستادن هست و میخکوب میشه. دقت کرده باشین اسبهای وارداتی که زیر نظر بهترین مربی و هندلر های خارجی تمرین دیدند , برای دست خالی خیلی بهتر از دستی ک تشویقی داره گردن میکشند . نمونش لرد بی شاه که از نظر اموزش شو بهترین اسب وارد شدس و خیلی خوب باهاش کار شده

سامان حسینی

Active member
نمیشه اسب مثه مرد بیاد تو میدون حالا خودشو نکشه مگه داور به هندلر میخواد نمره بده؟؟؟والا من که گیج شدم مهرزاد اگه عملیه پس این بحثای تئوری چیه؟؟؟ حالا گردن کشیدن بازراحته چیکار کنیم بدنشو بکشه لابد مادیونم باید براش بیاریم؟؟؟من یه دستمو میگیرم زیر فک اسب یکی پشت سرش انچنان گردنی میکشه که!!!اگرداورا قبول کنن این برام راحت تره فقط میمونه این که پاهاشو دورازهم بذاره وبدنشو بکشه که خط الرسش خوب بشه اینو میتونید بگید باید چیکار کرد فقط یه چیزه کلی بگید کافیه ممنون

نمیشه اسب مثه مرد بیاد تو میدون حالا خودشو نکشه مگه داور به هندلر میخواد نمره بده؟؟؟والا من که گیج شدم مهرزاد اگه عملیه پس این بحثای تئوری چیه؟؟؟ حالا گردن کشیدن بازراحته چیکار کنیم بدنشو بکشه لابد مادیونم باید براش بیاریم؟؟؟من یه دستمو میگیرم زیر فک اسب یکی پشت سرش انچنان گردنی میکشه که!!!اگرداورا قبول کنن این برام راحت تره فقط میمونه این که پاهاشو دورازهم بذاره وبدنشو بکشه که خط الرسش خوب بشه اینو میتونید بگید باید چیکار کرد فقط یه چیزه کلی بگید کافیه ممنون

ببخشید میشه یکی واسه منم توضیح بده؟:blushsmiley:
از صفحه ی اول خوندم ولی چیزی متوجه نشدم.!

بالا