میکروچیپ اسبهای دره شوری

سامان حسینی

Active member
دوستان اخیرا فدراسیون داره اسبهای مختلف ازنژادهای مختلف رو میکروچیپ میکنه با این عنوان که اگر ازمایش دی ان ای اسبها بالای 60درصد دره شوری را تصدیق کنه اسب دره شوری میشه جالبه ما نفهمیدیم کی نمونه دره شوری رو گرفت یا ساختن!!!عده ای ساده اندیش وبی اطلاع هم باور کردن وخیلیا باپرداخت350000تومن رویای دره شوری شدن اسباشونو دارن وجالب تر که هیچکدام از دره شوری دارها اسباشونو میکروچیپ نکردن.گفتم که فریب فدراسیون رو نخورید واگر من دارم اشتباه میکنم اگر کسی اطلاع داره کمک کنه لطفا. به هرحال امسال بودجه محدود شده کسریش باید ازجایی تامین بشه

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
هیچکدام از اسبدارهایی که دره شوری دارن میکروچیپ نکردن ولی خیلی ازاسبدارها اسباشونو به اسم دره شوری میکروچیپ کردن که تعدادشون هم کم نیست

فرقی بین این دو گروه وجود نداره, هر دو فکر میکنن اسباشون دره شوره و اگر اونام نیان تو بازی مثل عربای بی داغ خوزستان تا ابد بیداغ میمونن

سامان حسینی

Active member
فرقی بین این دو گروه وجود نداره, هر دو فکر میکنن اسباشون دره شوره و اگر اونام نیان تو بازی مثل عربای بی داغ خوزستان تا ابد بیداغ میمونن
از این بازی ها قبلا هم بوده وضربشو زده داغهایی که زدن با نام d الان خیلی اسب کرد وعرب هست که داغ خوردن متاسفانه قبلا هراسبی رو داغ کی اچ نمیزدن داغ دی میزدن.تازمانی که پایه وجود نداشته باشه میکروچیپ کردن بی معنیه انشالا که دراینده کارهای اصولی صورت بگیره همه میکروچیپ میکنن.مثال مع الفارغ هست داغ عرب با دره شوری چون اونموقع که عربهارو داغ میزدن بلودتایپ انجام شده بود نمونه عرب هم شناخته شده بود این کاربین المللی بود نه کسری بودجه فدراسیون!

بله طبق معمول در گیری بین این دو اُرگان تمومی نداره هیچ کدومم کار اساسی انجام نمیدن

بالا