ملاقات با صابر

ایمان

Active member
سلام
درطی سفری که به کرمانشاه داشتم به دیدن کلای صابر رفتم وبامهمان نوازی صمیمانه وگرمی مواجه شدم واسب های بسیار عالی وخوبی رودرنژاد کردوعرب دیدم همچون
عرب:پاسارگاد-تیراژه-پارتیزان-خاطره-رهام -درکرمانشاه-و................
کرد:سارگل - سناتور-جادو-دماوند-سهراب وتعدای ازکره های خوب تولیدی سهراب و.............
بحرحال ازایشان -سردارمیرعلوی-میثم برومندوآقامیلادپاک سرشت -ممنون وسپاسگذارم
ایشالله این دوستی وهمبستگی دربین تمام مردم دنیا بیداد کند

به امیدآن روز

narges

Member
پاسخ : ملاقات با کلای صابر

خوشحالم که به کرمانشاه رفتید و بهتون خوش گذشته ولی جون هر چی اسب ه به صابر نگید (کلای)این تفلک فقط تا مشهد رفته

ایمان

Active member

نرگس خانم خوبه تامشهدشم رفته چطورشده که رفته؟؟؟ مگه وقت میکنه تفلک که زیارت هم بره

درباره کلمه ""کلای ""هم میگم که شوق وشورکربلا بگیرتش بره پابوس آقا

راستی اگه دوست ندارید بهش نگم کلای صابر ؟؟؟؟

نظرشماوخودش چیه؟؟؟

narges

Member

سپاس برای خاصم اگه یه بتواد بچد زیارت چد اگریش نتواد بچد که و شوکی تا نصفه شو بوش پی کلای و حاجی هر صابر گیان خومانه بوخشی ها ولی بی زحمت نوش کلای نیزانم ارا فر خوشم نیتید در ضمن من خوم 2 بار چیمس کربلا و دقیقا 19 فروردین امسال له کربلا هتمسو ولی له ای اصطلاح ه خوشم نیتید .همیش سپاس

ایمان

Active member

حداقل یه پایی میرفتی تو ذوقم دردش کمتربود نه جفت پا باشه چشم هرچی که شمامیگید

narges

Member

وای نه این چه حرفیه دادش گلم .من واقعا عذر میخوام اصلا قصد نداشتم به ذوق مهربونتون اسیب بزنم من و ببخش و هر چی دلت میخواد صداش کن شما هم برای من مثل صابر هستید فدای دل مهربون تموم اسب دوستان و شما

narges

Member
narges گفت:
سپاس برای خاصم اگه یه بتواد بچد زیارت چد اگریش نتواد بچد که و شوکی تا نصفه شو بوش پی کلای و حاجی هر صابر گیان خومانه بوخشی ها ولی بی زحمت نوش کلای نیزانم ارا فر خوشم نیتید در ضمن من خوم 2 بار چیمس کربلا و دقیقا 19 فروردین امسال له کربلا هتمسو ولی له ای اصطلاح ه خوشم نیتید .همیش سپاس
ترجمه که کسی فکر نکنه من چی به این دادش دل نزک گفتم که اینقدر ناراحت شده
سپاس دادش خوبم اگر این (صابر) بخواد بره زیرات که میره اگر هم نخواد بره اگه از صبح تا شب بهش کلای و حاجی هم بگید همون صابر جان خودمون هست ببخشید ها ولی لطفا نگید کلای نمی دونم چرا زیاد خوشم نمیاد و در ضمن من خودم 2 بار کربلا رفتم و دقیقا 19 فروردین امسال از کربلا برگشتم ولی از این اصطلاح خوشم نمیاد (کلای) باز هم سپاس

این ترجمه دقیق دقیق حرف من بود گمون نمی کنم انقدر تیز بوده باشه که تا این حد بخواید ناراحت شید

مشی ایمان گفت:
سلام
درطی سفری که به کرمانشاه داشتم به دیدن کلای صابر رفتم وبامهمان نوازی صمیمانه وگرمی مواجه شدم واسب های بسیار عالی وخوبی رودرنژاد کردوعرب دیدم همچون
عرب:پاسارگاد-تیراژه-پارتیزان-خاطره-رهام -درکرمانشاه-و................
کرد:سارگل - سناتور-جادو-دماوند-سهراب وتعدای ازکره های خوب تولیدی سهراب و.............
بحرحال ازایشان -سردارمیرعلوی-میثم برومندوآقامیلادپاک سرشت -ممنون وسپاسگذارم
ایشالله این دوستی وهمبستگی دربین تمام مردم دنیا بیداد کند

به امیدآن روز
خواهش میکنم ایمان جان وظیفه بود البته من که کاری نکردم هر وقت کرمانشاه اومدی سری به ما هم بزن
قدم تمامی بچه های انجمن رو چشم هر وقت کرمانشاه اومدن مارو قابل بدونن برای خدمت

مشی ایمان گفت:
نرگس خانم خوبه تامشهدشم رفته چطورشده که رفته؟؟؟ مگه وقت میکنه تفلک که زیارت هم بره

درباره کلمه ""کلای ""هم میگم که شوق وشورکربلا بگیرتش بره پابوس آقا

راستی اگه دوست ندارید بهش نگم کلای صابر ؟؟؟؟

نظرشماوخودش چیه؟؟؟
کلای مشی قم قمه حاجی سناتور و.... هر چی دوست دارین بگین از نظر من مشکلی نیست ولی از نظر خواهرم .....

بالا