معرفی یک مربی مجرب،ترجیحا خانم،در یزد؟؟؟

نفس جان خوهر خوبم من کسی رو توی یزد نمیشناسم ولی میتونی با آقای وکیل السادات یک همفکری بکنی.البته فکر میکنم.

ممنونم از شما برادر گرامی.
خواستم نظر همه را بدانم و یک نتیجه خوب بگیرم.چون اینطور که فهمیدم انتخاب مربی در یادگیری و سرعت آن و نحوه آن و ... تاثیر بسزا دارد و باید انتخاب خوبی داشت برای رسیدن به اهداف عالی.
از آقای وکیل السادات شماره یا آدرسی دارید؟البته میتوانم بروم باشگاه و سوال کنم، اما نقد را هیچکس به نسیه نمیدهد!!!:cool:

مربی چه رشته ای:confused:

شما در هر رشته ای اگر کسی رو میشناسید معرفی کنید(که بعید میدونم مثلا در رشته پرش مربی خانم در یزد بشود پیدا کرد)
البته من مبتدی ام و فعلا نیاز به آموزش اولیه سوارکاری دارم و دنبال کسی هستم که از پایه طبق اصول منو پیش ببره و بعد از گذشت چند جلسه به انتخاب رشته فکر خواهم کرد;)

علی واحدی

Active member
شما در هر رشته ای اگر کسی رو میشناسید معرفی کنید(که بعید میدونم مثلا در رشته پرش مربی خانم در یزد بشود پیدا کرد)
البته من مبتدی ام و فعلا نیاز به آموزش اولیه سوارکاری دارم و دنبال کسی هستم که از پایه طبق اصول منو پیش ببره و بعد از گذشت چند جلسه به انتخاب رشته فکر خواهم کرد;)
خواهر عزیزم متاسفانه شماره آقای وکیل العسادات رونداشتم ولی تمام بچه های یزدی اسبی این آقا رو میشناسن و میتونین از اونها بگیرید. خیلی کمکتان خواهند کرد.برادر شما برادر.

M.H.B

Member
فکر میکنم محل نگهداری اسبهای ایشون در اشکذر بالاتر از مسجد ریگ باشه.