معرفی مربیان

احسان

Active member
از ترينر های اسب در تهران اگر ممکنه نام ببريد کدام از همه بهترند البته آقای جمشيد خانی را می شناسم

DADAR

Member
hey my friend ;1
you can call any of these numbers and ask for more information about the different riding instructor in shiraz.
09177122905 Mr.nowroozi
or
Mr.Zonoobi 09171124660
or
Mr. Vahedineya 09171118827

hhh

New member
سلام مهسا و نغمه جان.....
من با آقای بهرامی تو باشگاه شهدا کار کردم .....الان مدیر اونجا هستن....راستش قصد توهین ندارم ایشون سوارکار خوبی هستن ولی مربی خوبی نیستن.....من با استاد رضایی بودم که واقعا عالی بودن ولی دیگه تو این باشگاه نیستن و رفتن نوروز آباد....
الانم با آقای جمشید حاج کندی هستم....مثل آقای رضایی خوبه و حتی قانون مند تر از ایشون هستن.....
من الانم کار آقای بهرامی رو می بینم....مربیای خیلی بهتریم هستن....

mahsima

Member
من آقای رحیمی رو خیلی قبول دارم و اسب هایی که تربیت کرده رو خیلی قبول دارم اسبهای ما انگار دوست دارند که بپرن و من فقط زمانی که اون مربی گری من و می کنه راحت و قشنگ سواری می کنم هر چند که به دید خیلی ها ایشون زیاد توانا نیستن ولی من مربی گری ایشون رو قبول دارم.و خیلی دوسشون دارم و پیشرفتم رو تو سواری با این امکانات کم مدیون ایشونم.

mahsima

Member
کدوم آقای وجدانی منظورته؟ من با آقای عزت اله وجدانی کار کردم به نظر من خیلی خوبه ...

Shabdeez

Member
به نظر من استاد مهدی جمیشید خانی از بهترینهای ایران هستند و ایشان یکی از تنها کسانی هستند که در حال ادامه دادن راه استاد بزرگ سوارکاری ایران استاد مرحوم جناب سرهنگ نشاطی هستند
و خوشا به حال تمام کسانی که افتخار شاگردی استاد جمشید خانی حتی برای یکبار در عمرشان نصیبشان شده

.........salam be hamegi
man tou bashgah Ariasb kar mikonam ke nazdike bashgahe Chitgare,
etefaghan aghaye Hadavando didam,khoob va ba jediat kar mikonand.

galactic

New member
مربی بنده جناب آقای تیموررضاخانلوهستندرباره ی ایشان هرچی بگم کم گفتم تنهاغم ایشان آموزش هرچه بهترسوارکاری به سوارکاران است اگردوستان مایل بودن درباره ی ایشان توضیحات بیش تری راهم می دهم
:smilingsmiley:

مربی من آقای هانی حاجیلو هستن.ایشون خیلی دلسوزن و مدت زیادی وسط مانژ درحال آموزش دادن و گرفتن ایراد شاگردا هستن.اینقدر وقت میزارن که احساس میکنی تو کلاس خصوصی هستی.

بالا