معرفی اسب دره شوری

سلام لطفا این موضوع ای که باز کردم درمورد اسب دره شوری باشد وازافرادی که نژادهای خالص واصیل را می شناسند کاملا معرفی ومکان نگهداری از آنها راهم بفرمایند با عکس و مخصوصا از جناب مهندس علی اصفهانی جناب امیر حسین مدیریت انجمن جناب اسرافیل سرکار سونیا و تمامی افرادی که از اعضا اطلاعاتی دارند تادرشناسایی این نژاد واسب دره شوری منوی کامل ویک پارچه باشد قبل هرچیز کمال تشکر رادارم

sonia

Member
آقای امانت هم اطلاعات خوبی از خالص های این نژاد دارند البته ترجیح میدهند خارج از حاشیه فعالیت کنندبا عرض پوزش از ایشون که من بدون اجازشون معرفیشون کردم !!!

من ایشان را نمی شناسم آیا ایشان در انجمن فعالیت دارن ؟اگر که فعالیت دارن خواهش می کنم که اطلاعاتی داشته باشند اگر نیستند در انجمن به چه شکل می توان باایشان ارتباط بر قرار کرد؟

sonia

Member
من ایشان را نمی شناسم آیا ایشان در انجمن فعالیت دارن ؟اگر که فعالیت دارن خواهش می کنم که اطلاعاتی داشته باشند اگر نیستند در انجمن به چه شکل می توان باایشان ارتباط بر قرار کرد؟
من از ایشون قبلا درخواست کرده بودم عکس هایی از اسب های خالص امان الله خان در سایت قرار داده بشه تا بیشتر نسل جوان سایت با استیل واقعی دره شوری آشنا بشن
ایشون ترجیح دادند که بدون حاشیه به حفظ خط خونی باقی مانده پرداخت که وقتی خودم هم جو سایت و بازار خرید و فروش اسبهای دره شوری و دلال ها رو دیدم فهمیدم اینجوری کمک بیشتری به این اسب ها میکنیم تا اینکه معرفی بشن!!!

sonia

Member
مطالب راجع به این نژاد به طور پراکنده در پست های مختلف سایت هست ( اما بین حاشیه ها دنبال مطالب مفید گشتن خیلی سخته )
اگر ایشون فراغت داشته باشند مختصری هم اینجا توضیح بدهند

مطالب راجع به این نژاد به طور پراکنده در پست های مختلف سایت هست ( اما بین حاشیه ها دنبال مطالب مفید گشتن خیلی سخته )
اگر ایشون فراغت داشته باشند مختصری هم اینجا توضیح بدهند
اره مطالب زیاده اما قریب به 80 درصد فکر می کنم ایراد های داشته باشند خیلی دوست دارم حال که این منو باز شده داخل منو پر محتوا باشد که هر کس مراجعه کند اطلاعات خوبی داشته پیداکند آقا امانت در کجا زندگی می کنند ومر کز پرورش اسباشون کجاست آیا اطلاع دارید؟

sonia

Member
من حس میکنم ایشون مایل نبودند تو سایت زیاد وارد بحث ها بشن ( مخصوصا جاهایی که بحث ها به حاشیه میرفت اغلب سکوت میکردند تا اینکه جواب بعضی افراد رو بدند)

اگر اجازه بدید من ایشون رو بیشتر معرفی نمیکنم خودشان عضو سایت هستند اگر صلاح دیدند در این منو مطلب میذارند ( فقط دیدم اسم ایشون جا افتاده خواستم بدونید ایشون هم این نژاد رو میشناسند)

موفق باشید

متشکر م که معرفی کرددید بنده نمی شناختم لطفا جناب امانت التفاط فرمایید
من حس میکنم ایشون مایل نبودند تو سایت زیاد وارد بحث ها بشن ( مخصوصا جاهایی که بحث ها به حاشیه میرفت اغلب سکوت میکردند تا اینکه جواب بعضی افراد رو بدند)

اگر اجازه بدید من ایشون رو بیشتر معرفی نمیکنم خودشان عضو سایت هستند اگر صلاح دیدند در این منو مطلب میذارند ( فقط دیدم اسم ایشون جا افتاده خواستم بدونید ایشون هم این نژاد رو میشناسند)

موفق باشید

جناب آقای امانت خواهش می کنم برای بهتر شناختن این نژاد اسب هم بنده وهم دوستان دیگر اطلاعاتی بفرمایید از شما کمال تشکر را دارم

بالا