معاوضه و خرید کتاب

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
دوستان چطوره یک زنجیره کتاب درست کنیم؟ هر کدام از ما که کتابی درباره اسب دارد معرفی کند و در ازای گرفتن یک کتاب, یک کتاب بدهد
و پیشنهاد دیگر برای خرید کتاب و سی دی و مجله اموزشی است, من چنتا کتاب خوب از اینترنت پیدا کردم, یکی دوتا هم خریدم
باهم پول میگذاریم و کتابهارو میخریم و در رواقع کتابها میشه کتابخانه انجمن و یک کپی از کتاب میگیریم و کتاب اصلی بین اعضای اصلی و کپی بین بقیه اعضا مبادله میشود
چطوره؟

♘امیرحسین♞

امیرحسین قاسمی گفت:
دوستان چطوره یک زنجیره کتاب درست کنیم؟ هر کدام از ما که کتابی درباره اسب دارد معرفی کند و در ازای گرفتن یک کتاب, یک کتاب بدهد
و پیشنهاد دیگر برای خرید کتاب و سی دی و مجله اموزشی است, من چنتا کتاب خوب از اینترنت پیدا کردم, یکی دوتا هم خریدم
باهم پول میگذاریم و کتابهارو میخریم و در رواقع کتابها میشه کتابخانه انجمن و یک کپی از کتاب میگیریم و کتاب اصلی بین اعضای اصلی و کپی بین بقیه اعضا مبادله میشود
چطوره؟
ایده خوبی نیست؟

♘امیرحسین♞

نمایشگاه کتاب سر زدم و لیست کتابهای انگلیسی اسبی رو در آوردم، چند تا از کتابها خیلی خوب بودن
یکی هم گرفتم به اسم پرش مدرن که سیستم جدید آموزش پرش در آلمان رو آموزش میده, از دوستان کسی پایه هست باهم ترجمش کنیم؟

از دوستان کسی نمایشگاه رفته؟

Dr_Ghaffari

Active member
امیرحسین قاسمی گفت:
نمایشگاه کتاب سر زدم و لیست کتابهای انگلیسی اسبی رو در آوردم، چند تا از کتابها خیلی خوب بودن
یکی هم گرفتم به اسم پرش مدرن که سیستم جدید آموزش پرش در آلمان رو آموزش میده, از دوستان کسی پایه هست باهم ترجمش کنیم؟

از دوستان کسی نمایشگاه رفته؟
مختصري در مورد كتاب توضيح مي دهيد . تعداد صفحات سطح آموزش تعداد تصاوير و ... بويژه سال چاپ اول .

sadaf

Member
فکر کنم بهتره اونایی که کتاب بدرد بخور دارن کتاب رو اسکن کنن و به صورت فایل pdf بزارن رو سایت انجمن تا بقیه هم استفاده کنن البته وقت زیاد میبره ولی خیرش به همه برسه بد نیست ;) :-\

علی واحدی

Active member
چطوره؟

خیلی خوبه من موافقم.

سایه

Member
کتابخونه راه نیفتاد؟ قضیه معرفی کتاب به کجا رسید؟ در حال حاضر کتاب خوب و به روز راجع به اسب و آموزش سواری در ایران موجود هست؟ اگه معرفی کنین ممنون میشم

hashemlo

Member
تشكر از ايده بسيار خوبتان ابتدا از معرفي كتابهاي موجود شروع كنيم بهتر نيست ؟ بعد بريم سراغ كتابهاي كه در دنيا مورد اسنفاده قرار ميگيره و منابع اصلي ميباشد وپس از آن كتابهاي كه جديد چاپ ميشه را شناساي وترجمه

بالا