مسابقه پرش 29/5/1389

reihaneh

Member
این مسابقه هم در سه رده ،اسب و سوار مبتدی، جوانان و بزرگسالان برگزار شد که نفرات برتر رده بزرگسالان به ترتیب زیر بودند:
نفر اول آقای سجاد خانی با اسب آرزو
نفر دوم خانم ناهید بانی با اسب ماکو
نفر سوم آقای علی فولادفر با اسب دنیا

reihaneh

Member
از نکات جالب حاشیه این مسابقه خراب شدن لوله آب و آبپاش ها بود که باعث شد ماموران آتش نشانی زحمت آبپاشی مانژ رو به عهده بگیرن:confused:

پیوست ها

• IMG_2291.JPG
    IMG_2291.JPG
    296.2 کیلوبایت · بازدیدها: 6
  • IMG_2293.JPG
    IMG_2293.JPG
    285.4 کیلوبایت · بازدیدها: 5
  • IMG_2292.JPG
    IMG_2292.JPG
    216.5 کیلوبایت · بازدیدها: 6
چرا اطلاعات غلط میدین؟؟؟

در رده بزرگسالان مجتبی پورشمسی از گراش به ترتیب عناوین اول و دوم را به خود اختصاص داد و سجاد خانی از شیراز سوم شد.در رده نوجوانان نیز علیرضا زارع از شیراز اول شد. ایوب فتوحی و مرتضی پورشمسی هر دو از گراش به ترتیب بر سکوی دوم و سوم این رقابتها ایستادند.

علی فولاد فر هم حذف شد فکر کنم به خاطر اینکه زمین خورد!!:ph34r-smiley::ph34r-smiley::ph34r-smiley::ph34r-smiley:

reihaneh

Member
چرا اطلاعات غلط میدین؟؟؟

در رده بزرگسالان مجتبی پورشمسی از گراش به ترتیب عناوین اول و دوم را به خود اختصاص داد و سجاد خانی از شیراز سوم شد.در رده نوجوانان نیز علیرضا زارع از شیراز اول شد. ایوب فتوحی و مرتضی پورشمسی هر دو از گراش به ترتیب بر سکوی دوم و سوم این رقابتها ایستادند.

علی فولاد فر هم حذف شد فکر کنم به خاطر اینکه زمین خورد!!:ph34r-smiley::ph34r-smiley::ph34r-smiley::ph34r-smiley:

مطمئن هستین که تاریخ رو اشتباه نگرفتید؟!! این مسابقه پارسال بوده و احتمالا اگر نتایج اشتباه بود زودتر از این ها اعتراض می شد.

وای خیلی ببخشید فکر کردم مال امساله خیلی معزرت میخام آخه امسالم یک مسابقه توی باشگاه عقاب بود فکر کردم اونه:sadsmiley::sadsmiley::sadsmiley::wacsmiley::wacsmiley:

بالا