مسابقه زیبایی اردیبهشت 90 یزد

reza eslahi

Member
نریان های بزرگسال خون خالص
DSC01066.jpgDSC00966.jpgDSC01085.jpgمشاهده پیوست DSC01053.jpgمشاهده پیوست DSC01092.jpgمشاهده پیوست DSC01119.jpgمشاهده پیوست DSC01025.jpgDSC00972.jpgDSC01095.jpgمشاهده پیوست DSC01047.jpgDSC01089.jpgDSC00948.jpgDSC01106.jpgDSC01005.jpgمشاهده پیوست DSC01043.jpgمشاهده پیوست DSC01122.jpgمشاهده پیوست DSC01113.jpgمشاهده پیوست DSC00996.jpgDSC01083.jpg
pencil.png

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
اصلاحی اینجوری عکس نزار.
لیست اسم ها رو بنویس در این تاپیک
و در تاپیک های اسب ها عکسهاشون رو بگذار.

Soheil Sanati

Active member
سلام به همه دوستان عزیز.ببخشید که من نتونستم زودتر بیام .درگیر مسابقه بودم.منتظر خیلی از شماها بودم.حتی هتل واستون گرفته بودم.حامد جان ممنون که انتقاد میکنی.بگذار تا برات بشکافم که چی شد.1-در مورد کلاس هندلری که نوشتی چرا کارت صادر نشد برای این بود که فدراسیون مقرر کرد تمام کارتها باید با مهر و امضای فدراسیون باشد.ما هم عکس و مشخصات کسانی که قبول شدن رو فرستادیم تا کارت رسمی صادر شود.2-در مورد هندلرها که با داوران دوست بودن تمام هندلرها با داوران دوستند ولی حامد جان 3 اسب اصلی من رو هندلرهای خارجی اوردن 2تا کره مادیانهام که چیزی نشدن خروش هم که من خودم میگفتم در گروهش 1 میشود در گروهش 3 شد که هندلرش هم المانی بود.3-کدام اسب قهرمان یا نایب قهرمان با هندلر خارجی بود.4-تعداد195 راس اسب در هیچ جا نبوده ایا این مهم نیست.5 - زمین مسابقه زیر نظر 2 هندلر خوب ایرانی ساخته شد پس به ما خرده نگیر چون انها گفتند زمین خوب است.6-چطور این حرف را مینویسی که داوری به داوران بگوید این اسب را من فروختم مگر داوران دفترچه داشتند یا داور چطور میتواند ان اسب را به انها نشان دهد.7 -کلاس سر کلانتری همه جا هست.اگر نباشد این سرکلانتران با این قوانین سخت از زیر بوته که به عمل نیومدن.ای کاش در کلاس بودی تا کتاب قوانین رو میدیدی و با قوانین اشنا میشدی.8-در مورد عوض شدن محل کلاس سر کلانتری حق با شماست.9-روز پنجشنبه که میگی همه پیش داوران بودن پس دی سی میدان چه کارست.چرا یک مسابقه با این عظمت رو دوست دارید خراب کنید.

Soheil Sanati

Active member
سال پیش که 145 اسب اومد گفتین سال دیگه نمیایم.امسال شد 195 اسب.سال دیگه هم نیاین میشه250 اسب

Soheil Sanati

Active member
تمام اعضای کمیته زیبایی توافق به حضور وارداتیها داشتند.البته هم خوب بود هم بد.بدیش این بود که هیچ تولید داخلی مقام جالبی نیوورد.خوبیش این بود که فهمیدیم با دنیا در زیبایی چقددددددددر فاصله داریم

Soheil Sanati

Active member
پس من شکر خدا میکنم که از بوشهر این همه راه رو برای دیدن مسابقه نیومدم :rolleyessmileyanim:. پارسال مثل اینکه بهتر از امسال بوده :eek:hno-smiley02:
چرا بچه های یزد نمیان و جواب بدن ؟؟؟
دیگه با این جشنواره فاتحه اسب خالص خونده شد:smile: . الفاتحه

ما منتظر شما بودیم .خیلی خوب نیست چیزی رو که ندیدی قضاوت کنی دوست عزیز

امید زمانی

Active member
بهترین کار اینه که چند سال وارداتیها جدا مسابقه بدند ، خون وارداتیها و خالص ها هم جدا تا این میزان تفاوت کاهش پیدا کنه بعد ادغام بشن .

♘امیرحسین♞

بهترین کار اینه که چند سال وارداتیها جدا مسابقه بدند ، خون وارداتیها و خالص ها هم جدا تا این میزان تفاوت کاهش پیدا کنه بعد ادغام بشن .
بعد از جدا شدن معیارهاشون عوض میشه. و دوباره نیمشه ادغامشون کرد

امید زمانی

Active member
نه دیگه معیار چی؟ اصلا معیاری وجود نداره هر سیلمی که خوشگل تره ملت میرن باهاش می کشن و بعد از 20 سال همه شجره ها میشه مبارک+ وارداتیهای چند سال اخیر اتفاقی که تو کورس افتاد واسه دوخون ها و بعد تروبرد ها

♘امیرحسین♞

نه دیگه معیار چی؟ اصلا معیاری وجود نداره هر سیلمی که خوشگل تره ملت میرن باهاش می کشن و بعد از 20 سال همه شجره ها میشه مبارک+ وارداتیهای چند سال اخیر اتفاقی که تو کورس افتاد واسه دوخون ها و بعد تروبرد ها

منظورم مقایسه خالصهابا خون وارداتیاس که اگر بازم قاطی بشن خارجیا اول میشن.

امید زمانی

Active member
خالص ها که همیشه جدا هستند و جدا خواهند ماند ولی خون وارداتیها بعد از چند نسل می تونند با وارداتیها ادغام بشن

ضمن عرض خسته نباشید به کمیتۀ زیبایی یزد و آقای صنعتی و تقدیر از ضحماتشون برای برگزاری هر چه بهتر مسابقات و تبریک به برگزار کننده ها برای برگزاری مسابقه در سطح قابل قبول چندتا انتقاد که توی مسابقه به ذهنم رسید رو عرض می کنم:

1- برگزار نشدن مسابقه در ساعت های پیش بینی و اعلام شده.
2-کند برگزار کردن مسابقه و وقفه زیاد بین گروه ها
3-برگزاری مسابقه تا ساعت 15 در آن هوای گرم ( که باعث اعتراض برخی از هندلرها نیز شد)
4-جلوگیری از ورود وسایل نقلیۀ بعضی از مالک ها به داخل دانشگاه
5- تخلیۀ برخی از اسب ها خارج از محیط مسابقه ( خارج از دانشگاه )و انتقال آنها به داخل
6-خراب شدن جایگاه vip در روز 5 شنبه
7- نداشتن جایگاه مناسب برای عکاسی وجلوگیری از عکاسی خیلی از علاقمندان و مالکان
8-بالا رفتن قیمت دفترچه از 2000 تومان به 5000 تومان
9-عدم دسترسی به بوفه یا دکه مناسب و بالا بودن قیمت اجناس در دکه موجود
10-دور بودن محل برگزاری از اصطبل ها و شهر یزد
11-برگزار نشدن کلاس آموزش هندلینگ طبق قرار قبلی
و12-عدم تقسیم ناعادلانۀ مقام ها در 2 گروه که آخرش نفهمیدیم چرا اینطور شد.

البته دوستان یزدی مطمئناً تمام تلاش خودشون رو کرده بودن.برخی از این نکات هم اینقد ریز و غیر قابل پیش بینی هستن که کار خوب یزدیها رو خراب نکنن.
فراموش نکنیم با همۀ این مشکلات یزد جزو بهترین برگزار کنندگان مسابقات است و مطمئناً بیشترین تلاششون رو در جهت برگزاراری بهتر و عادلانه مسابقات انجام دادن.
باامید برگزاری بهترو عادلانه تردر سال های آینده.

بالا