مسابقه زیبائی خوزستان (فولاد)

سینا

Member
یه پشنهاد دارم در مورد معلوم کردن دقیق محل برگزاری این مسابقه.
شاید خیلی از دوستان محل برگزاری مسابقه رو بلد باشن اما امثال من که نمیدونن محل دقیق برگزاری مسابقه کجاست کم نیستن. بهتره یک نقشه دقیق از شهر همینجا بگذارید که در اون محل برگزاری مسابقه هم معلوم شده باشه.
موفق باشید....
جناب رهام/نمیدونم این حرفوجدی زدید یا شوخی!ولی محل برگزاری خوده اهواز.تومجموعه ورزشی فولاد خوزستان.ابتدای ورودی شهراهواز.ازشرق یعنی شماازیزد تشریف بیارید نزدیکترید.مسابقه توچمنه زیر نوروتاریخشم 4آذرماهه.

roham

Member
سینا جان
اولا" ممنون از رهنماییتون.دوما" به جد گفتم.سوما" قسمت بشه و بیام بار اولم هست که اهواز میام.اینطوری بهترشد هم محل برگزاری و هم تاریخ مسابقه رو اعلام کردید که هم من دونستم هم دوستان .
در ضمن برای تماشا گران چه امکاناتی رو فراهم کردید؟

سینا

Member
سینا جان
اولا" ممنون از رهنماییتون.دوما" به جد گفتم.سوما" قسمت بشه و بیام بار اولم هست که اهواز میام.اینطوری بهترشد هم محل برگزاری و هم تاریخ مسابقه رو اعلام کردید که هم من دونستم هم دوستان .
در ضمن برای تماشا گران چه امکاناتی رو فراهم کردید؟
به نظر شما چه چیزی باید براتماشاچی ها فراهم بشه.چی مده نظرتونه بفرمایید.ولی سعی شده ازالان برای همه احترام یکسان قائل بشیم وتوفکر رفاه همه باشیم.سعی میکنم عکس از محل برگزاری بزارم

انشا ا... یزدیها اسبهاشون رو با خودشون بیارند
مثل زیبایی آبادان نشه که از یزد هیچ اسبی نبود.
توی فکر این نباشید که رکورد مسابقات بره بالا

roham

Member
به نظر شما چه چیزی باید براتماشاچی ها فراهم بشه.چی مده نظرتونه بفرمایید.ولی سعی شده ازالان برای همه احترام یکسان قائل بشیم وتوفکر رفاه همه باشیم.سعی میکنم عکس از محل برگزاری بزارم

منظور من جایگاه استقرار تماشاچی ها و کلا" امکانات رفاهی که برای یک تمشاچی میشه در نظر گرفت بود که شما هم اشاره ای به اون داشتید که با گذاشتن عکس بهتر میتونیم در این امر یاریتون کنیم...

منم مثل شما امیدوارم که دوستانمون بتونن با اسبهاشون بیان و شاهد یک مسابقه دیدنی و زیبا باشیم.

فربود

Active member
1- تبلیغات تبلیغات تبلیغات که خیلی مهمه این رو حتما از الان انجام بدین
2- دفترچه مسابقه مثل دفترچه آبادان باشه و یا شبیه اون خوبه
3- جایگاه تماشاچیان تو سایه باشه نه مثل آبادان تو آفتاب
4- سیستم صوتی مناسب با فضای داخل ورزشگاه باشه که بتونه تمام ورزشگاه رو پوشش بده
5- مهمتر از همه سیستم روشنایی برای شب که احیانا اگه مسابقه به شب انجامید محیط کاملا روشن باشه برای قضاوت
6- به نظرم برای خالص ایرانی ها داور ایرانی استفاده بشه بهتره چون داور های خارجی دیدشون عرب مصری هست
7- برای تماشاچیان پذیرایی در نظر گرفته بشه
8- از گوینده توانا استفاده بشه
9- یه فصلی در نظر بگیرید که با توجه به فصل بارون نباشه مثلا منطقه جنوب حالا بوشهر و خوزستان تو آبان ماه هوا خوبه

البته خودتون استاد هستید و من اضافه گویی کردم ولی این نظرات من بود حداقل کاری هست که از دستم بر میاد
موفق باشید

سینا

Member
ازاینکه منت گذاشتید ونظراتتونو فرمودید تشکر میکنم .رخش خزانه عزیز/آبان وآذر ماه یکی ازبهترین فصول سال توخوزستانه نه گرمه نه سرد آفتابه سوزانی هم نداریم اگه لطف خدا شامل حالمون نشه وبارندگی نداشته باشیم که بعید میدونم باشه.ولی ازالان تدابیری برای رفاه حال کلیه شرکت کنندها اندیشیده شده.زمین چمنه و4 طرف زمین برگزاری نور بسیارقوی داره.قبول کنید شاید نشه ازهمه تماشاچیان یکسان پذیرایی بشه ولی اونم حتما تو برنامه هست.درمورد قضاوت خالصا بستگی به نظر کمیته زیبایی داره.ممنون از راهنمایی های سازندتون.

سینا

Member
تو آبادان اسب از یزد بود ولی زیاد نبود .هرکس تشریف بیاره قدمش سر چشم.مسابقه مختص 1شهر یا1استان نیست.مطماءنان دوستاتی که علاقمندن وهدفشون ارتقاء جایگاه اسب کشوره توهمه جشنوارها حضور پیدا میکنن .ولی مطمئن باشید این جشنواره متفاوته هرکی نیاد ضرر کرده:winksmiley02:

سینا

Member
نحوه ثبت نام اسبها انشا....بعدازجلسه کمیته زیبایی استان وتصمیم گیریهای نهایی اعلام میشه.1شماره تماس خدمت دوستان اعلام میکنم که اطلاعات بیشترو تلفنی بگیرن.

بالا