مسابقه جام دهه فجر امروز برگذار شد

ناشناس

Active member
محل برگذاری مسابقه باشگاه سوارکاری بهارستان(شیراز
مسابقه در 2 رده جوانان وبزرگسالان برگذارشد/تعداد سوارکاران شرکت کننده در رده نوجوانان 8نفرودر رده بزرگسالان 15نفر بود/
در رده جوانان
نفر اول خانم مانیا مسجدی با اسب (رابی)
نفر دوم سوارکاری از گراش
در رده بزرگسالان
نفر اول علی فولادفر با اسب(بلوط)
نفر دوم علی مسجدی با اسب(گلپا)
نفر سوم علی واحدینیا با اسب (فایر)

تصاویری از مجموعه بهارستان
در ظمن امروز نیز روز افتتاحیه سالن سر پوشیده باشگاه هم بود

پیوست ها

• DSC01962.JPG
    DSC01962.JPG
    115.8 کیلوبایت · بازدیدها: 9
  • DSC01963.JPG
    DSC01963.JPG
    117.5 کیلوبایت · بازدیدها: 6
  • DSC01964.JPG
    DSC01964.JPG
    119.8 کیلوبایت · بازدیدها: 5
  • DSC01965.JPG
    DSC01965.JPG
    75.6 کیلوبایت · بازدیدها: 12
  • DSC01967.JPG
    DSC01967.JPG
    103 کیلوبایت · بازدیدها: 9
  • DSC01969.JPG
    DSC01969.JPG
    65.5 کیلوبایت · بازدیدها: 15

مسجدی

New member
سلام من عبدالرضا مسجدی دبیر هیئت سوارکاری استان فارس هستم و به پیشنهاد چند تن از دوستان عزیز اینجا حضور پیدا کردم برای پاسخ گویی به سوالات شما عزیزان درخصوص هیئت و سوارکاری

علی واحدی

Active member
مسجدی گفت:
سلام من عبدالرضا مسجدی دبیر هیئت سوارکاری استان فارس هستم و به پیشنهاد چند تن از دوستان عزیز اینجا حضور پیدا کردم برای پاسخ گویی به سوالات شما عزیزان درخصوص هیئت و سوارکاری
با سلام و عرض احترام و خوش آمد گویی به سایت:
جناب آقای مسجدی من یک سوال داشتم و میخواستم بدانم که چرا قبل از مسابقه افتتاحیه مانژ سرپوشیده استان(که به همت شما و جناب پیش بین انجام گرفت) و جام دهه فجر نام گذاری گردید میزان جوائز قبل از مسابقه مشخص نگردید و در برشور مسابقه به این مهمی درج نگردید. مقام اول 200000 دوم 150000 و سوم 100000. مبلغ جوائز با توجه به اینکه از طرف هیئت اعلام شده بود که اسپانسر (عکس پنجم از بالا به نام کالای چوب صفات)دارید خیلی کم بود و حتی هزینه ایاب و ذهاب سوارکاران و اسبهایشان تامین نگردید(با توجه به اینکه مبلغ ثبت نام سوارکاران بالغ بر 420000 تومان بود و داشتن اسپانسر). حال با توجه به اینکه رشته سوارکاری خیلی پرخرج است و سوارکار بیشتر برای احراز مقام و جایزه ثبت نام میکند، این مقدار بر چه اساسی و توسط چه شخصی تعیین شده بود؟ با تشکر و تقدیم احترام برادرتان.

مسجدی

New member
زمانی که جایزه نفر اول مسابقه200000 هزار تومان باشد هیچ وقت ورودی آن 42000 هزار تومان نبوده و نمیشود ورودی بزرگسالان 20000 هزار تومان بوده و خبر درستی نداشتید ما در اینده به یاری خدا ورودی مسابقه ها را از 20000هزار تومان سعی می کنیم اضافه تر نشود و جوایز به بالای 500000 هزار تومان برود البته با کمک اسپانسرهایی که در آینده میگیریم چون بودجه ی هیئت سوارکاری خیلی ناچیز است
در ضمن میزان تبلیغات اسپانسرها بستگی به خودشان دارد

علی واحدی

Active member
مسجدی گفت:
زمانی که جایزه نفر اول مسابقه200000 هزار تومان باشد هیچ وقت ورودی آن 42000 هزار تومان نبوده و نمیشود ورودی بزرگسالان 20000 هزار تومان بوده و خبر درستی نداشتید ما در اینده به یاری خدا ورودی مسابقه ها را از 20000هزار تومان سعی می کنیم اضافه تر نشود و جوایز به بالای 500000 هزار تومان برود البته با کمک اسپانسرهایی که در آینده میگیریم چون بودجه ی هیئت سوارکاری خیلی ناچیز است
در ضمن میزان تبلیغات اسپانسرها بستگی به خودشان دارد
باسلام:
مطلب بنده را بدرستی نخوانده اید مرقوم نموده بودم 420000 تومان نه 42000 تومان آنهم ورودی کل سوارکاران نه ورودی یک نفر. 12 نفر رده بزرگسالان بودند با ورودی 20000 تومان که میشود 240000 تومان. 5 نفر رده E پریدند با ورودی 10000 تومان که میشود 50000 تومان. 240000 تومان با 50000 تومان میشود 290000 تومان. با داشتن اسپانسر که ذکر نموده بودم که قرار بود مبلغ قابل توجهی باشد (قرار بود 300000 تومان باشد) میشود 590000 تومان کل میزان جمع آوری شده از شرکت کنندگان و اسپانسر که من دست کم را گرفته بودم که نوشته بودم 420000 تومان پس شما خبر درستی نداشتید. خواهش میکنم مطالب را با دقت مطالعه فرموده و پاسخ دهید.میزان تبلیغات اسپانسر ها هم که در این مسابقه خوب بود چون مانع دیوار کار محصولات چوبی صفات بود و تبلیغشان هم کاملا روی مانع کاملا مشخص بود. این مسابقه که خیلی مهم بود و تقریبا جزو مهمترینهای استان فارس(افتتاح اولین مانژ استاندارد سرپوشیده فارس). حال برای آینده امیدواریم که بشود ولی بهتر بود که کار امروز به آینده موکول نمیشد که هم انگیزه ها جهت شرکت در مسابقات بالاتر رفته و هم هیئت کار امروز را به آینده موکول نمیکرد (کاریکه همیشه انجام شده).
در هر حال از زحماتتان ممنونیم.

مسجدی

New member
سلام
قابل توجه دوستان عزیز اسپانسر مسابقه آقای فرزاد صفات مبلغی را به عنوان تبلیغات به ما ندادند .. بلکه ایشون زحمت کشیدند مانع دیوار را خود ساخته و به عنوان هدیه به هیئت دادند و در مسابقه نیز تبلیغات خود را بر روی آن چسباندند این هم تا یک مدتی

مسجدی

New member
با توجه:
23 اسفند مسابقه روز بزرگداشت شهدا را در پیش داریم که آخرین مسابقه سال و قهرمان استانی میباشد
مبلغ جوایز هم در بروشور نوشته خواهد شد

علی واحدی

Active member
مسجدی گفت:
با توجه:
23 اسفند مسابقه روز بزرگداشت شهدا را در پیش داریم که آخرین مسابقه سال و قهرمان استانی میباشد
قهرمانی استان که نمیتواند باشد چون طبق تقویم ورزشی استان از آن مدتها است که گذشته است. در ضمن قهرمانی استان باید حداقل 2 ماه قبل تر اطلاع داده شود که سوارکاران خودشان را آماده کنند نه 17یا 18 روز جلوتر(آنهم قهرمانی استان که باید 120 باشد). ما مگر چند راس اسب 120 در شیراز داریم که....
در هر حال قهرمانی استان در بین 6 ماهه نیمه سال برگزار میگردد نه در آخر سال که همه اسبها از مسابقات خسته و بیروحیه و احتمال به یقین همگی درد دارند.

حق با آقای برادر است.قهرمانی استان بايد پارکور 120 سانت باشد و طبقه استاندارد سواری،در نيمه سال در ماه های 6 يا 7 برگزار شود نه در اواخر ماهه 12.
مسجدی گفت:
با توجه:

علی واحدی

Active member
parvardeh bar asb گفت:
بله.فاير سوم شد.تازه با بد شانسی،و اگر نه بايد اول ميشد......
ببینید که مسابقه پرش چقدر حواس جمع چه اسب و سوار میخواهد. فایر با سوارکاری علی واحدی نیا سر یک پیچ که بعد از آن هم یک مانع مضاعف بود براحتی میتوانم بگویم که 20 الی 30 سانت پیچو برید و باعث شد که نقطه جهشش برای اولین مانع جور نشه و بره زیر مانع و با دست مانع رو کشید. به همین راحتی از اولی به سومی. ولی کارش خوب بود و راضی کننده.

علی واحدی

Active member
محل برگذاری مسابقه باشگاه سوارکاری بهارستان(شیراز
مسابقه در 2 رده جوانان وبزرگسالان برگذارشد/تعداد سوارکاران شرکت کننده در رده نوجوانان 8نفرودر رده بزرگسالان 15نفر بود/
در رده جوانان
نفر اول خانم مانیا مسجدی با اسب (رابی)
نفر دوم سوارکاری از گراش
در رده بزرگسالان
نفر اول علی فولادفر با اسب(بلوط)
نفر دوم علی مسجدی با اسب(گلپا)
نفر سوم علی واحدینیا با اسب (فایر)

تصاویری از مجموعه بهارستان
در ظمن امروز نیز روز افتتاحیه سالن سر پوشیده باشگاه هم بود
حیف که از شرکت در مسابقات هیئت منصرف شده ایم چون مسابقه دادن توی مانژهای سرپوشیده مخصوصا در زمستانها خیلی خوبه و مهمتر از اون چون حواس اسبها جمع تره نتیجه ها بهتر میشه.

بالا