مسابقه انتخاب اعضای برتر

سنا

Active member
پاسخ : مسابقه انتخاب اعضای برتر

hilda گفت:
من خیلی در این مورد اطلاع ندارم.
ولی به کسانی میشه گفت بهترین که به خاطر اسب هر چیزی رو تحمل کنن
کسی که میره شاید خوب بوده ولی بهترین نبوده....
به اين بستگي داره كه چه چيزي باعث شده برن

sezar1972

Member
نفس گفت:
من هم براتون آرزوی موفقیت دارم جناب سزار.
و اینو بدونید که اگر جایی غیر از ایران بود عمرا مطرح نمیکردم.چرا بی دلیل عرصه رو برای خودتون و دیگران تنگ میکنید.این یک مسابقه ی ساده ست و قرار نیست که بمب اتم اینجا منفجر بشه که نگران میشید و سیاسیش میکنید میگید اینجا ایرانه.
در اخر :
چو ایران نباشد تن من مباد
;D
زیاد نگران نباش بمب اتمی هم منفجر میشه
واقعا ......................
خوش باشید ;D

sohrab

Active member
کم لطفی نکنید.
بحث بهترین و بدترین نیست اصلا.
کسانی هم که امروز نیستند یا کمتر هستند هر کدام دلیل موجهی دارند. تعهدی که نبوده، همه به خاطر علاقه شان به اسب و سواری نوشتن.
همه از حضور سمیر و سمیرا و دکتر غفاری و هادی کرباسی و دیگران استفاده کردیم و میکنیم. الان هم با هم دوست و در ارتباط هستیم

نفس گفت:
دقیقا همینطوره
من اصلا نمیدونم کی رفته و کی مونده.خدای نکرده در حق کسی بی انصافی نشه.من اصل حرف امیر حسین خان رو تایید کردم(نه منظورشون از این حرف رو) چون به خاطر نتیجه یه مسابقه جا زدن کار بهترین نیست.

hilda

Member
پاسخ : مسابقه انتخاب اعضای برتر

اقا سهراب من منظوری نداشتم و اصلا شخص خاصی مد نظرم نبوده.قصد ناراحت کردن دیگران رو هم نداشتم.منظورم همون بود که نفس جان گفتن
همونطور که گفتم من خیلی در این مورد نمی دونم.یعنی نمیدونم دقیقا منظور امیر حسین خان چی بوده.شما درست میفرمایید .هممون از وجود این عزیزان و عزیزان دیگه بهره مند شدیم و این به خاطر علاقمون به اسب هست که هممون الان اینجاییم.
من عذر میخوام از همه....از همه ی کسانی که حرف من ممکنه باعث ناراحتیشون شده باشه.

سهراب گفت:
کم لطفی نکنید.
بحث بهترین و بدترین نیست اصلا.
کسانی هم که امروز نیستند یا کمتر هستند هر کدام دلیل موجهی دارند. تعهدی که نبوده، همه به خاطر علاقه شان به اسب و سواری نوشتن.
همه از حضور سمیر و سمیرا و دکتر غفاری و هادی کرباسی و دیگران استفاده کردیم و میکنیم. الان هم با هم دوست و در ارتباط هستیم
نفس گفت:
من اصلا نمیدونم کی رفته و کی مونده.خدای نکرده در حق کسی بی انصافی نشه.من اصل حرف امیر حسین خان رو تایید کردم(نه منظورشون از این حرف رو) چون به خاطر نتیجه یه مسابقه جا زدن کار بهترین نیست.

♘ امیرحسین ♞ گفت:
شما هدف دارید؟ راه درست را نشان بدید,راهنمایشون کنید

ببینید تو بحث اسب عرب ما خون خالص ایرانی داریم و وارداتی
تقسیم کردن این دو گروه برای حمایت از خون خاص همینجا باعث شد تعدادی نارحت بشوند و دیگه حتی نیان.
آنها رفتند
ولی دلیل نشد اینجام از حرکت بایسته
چون هدف بالاتر بود از این حرفها

به نقل از گفته های شما؟

♘ امیرحسین ♞ گفت:
منظور از سوالتان را نمیفهمم
ببینید اینجا دو نوشته از شماست
1-علت هیچکدام ناراحتی نیست ,مشغله زندگی علتشه.

2-ببینید تو بحث اسب عرب ما خون خالص ایرانی داریم و وارداتی
تقسیم کردن این دو گروه برای حمایت از خون خاص همینجا باعث شد تعدادی نارحت بشوند و دیگه حتی نیان.

قاعدتا" یکیش درسته؟

shabdiz

Member
به نظر من اونطور که مد نظرتونه این مسئله جواب نمیده و خب همچین اتفاقی بیفته، بعد؟! منظورم تاثیرش هست.
هدف نداره یه جورایی و شاید نتیجه عکس بده،بازم اگه فکر میکنید به ارقا و بهتر شدن کمکی میکنه فقط
باید ملاک رو مشخص کنید.

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
oliveira گفت:
ببینید اینجا دو نوشته از شماست
1-علت هیچکدام ناراحتی نیست ,مشغله زندگی علتشه.

2-ببینید تو بحث اسب عرب ما خون خالص ایرانی داریم و وارداتی

قاعدتا" یکیش درسته؟
دسته اول رو من باهاشون ارتباط دارم, گاهی سر میزنن, ولی وقت قبل برای نوشتن رو ندارند و پیگیری
دسته دوم تعدادشون یکی دو نفر بیشتر نیست, که اگر بودند اطلاعات خوبی در زمینه عرب داشتند ولی حالا هم که نیستند جاشون خالی نیست.

دسته بعدی هم هستند که اصلا اهل نوشتن نیستند

مرضیه

Member
تعداد ارسال تنها لطفی که داشت این بود که اختیارات ما رو هم ازمون گرفت!!!!
دروغ میگم امیر حسین؟
من که همش دارم چوب کسایی رو که بیخود تعداد ارسالشون بالا میره میخورم!!!
من نه بیخود به کسی امتیاز دادم نه ارسال بیهوده ای داشتم!درسته که کمتر فعالیت میکنم و سرور ناسازگار هر از چندگاهی همون تک و توک ارسالهام رو هم حذف میکنه ولی من از حق امتیازدهی خودم بخاطر اون عده ی معدود نمیگذرم!
امیر حسین این اعتراض رو خیلی وقته تو دلم نگه داشته بودم!!
تازه کاری به تشکرهای قبلی ندارم ،چون بودند اعضایی که خیلی بیشتر از من حق آب و گل داشتند و الان امتیازاشون از خیلیا کمتره!!!!!
فغااااااااااااااان!

مرضیه گفت:
تعداد ارسال تنها لطفی که داشت این بود که اختیارات ما رو هم ازمون گرفت!!!!
دروغ میگم امیر حسین؟
من که همش دارم چوب کسایی رو که بیخود تعداد ارسالشون بالا میره میخورم!!!
من نه بیخود به کسی امتیاز دادم نه ارسال بیهوده ای داشتم!درسته که کمتر فعالیت میکنم و سرور ناسازگار هر از چندگاهی همون تک و توک ارسالهام رو هم حذف میکنه ولی من از حق امتیازدهی خودم بخاطر اون عده ی معدود نمیگذرم!
امیر حسین این اعتراض رو خیلی وقته تو دلم نگه داشته بودم!!
تازه کاری به تشکرهای قبلی ندارم ،چون بودند اعضایی که خیلی بیشتر از من حق آب و گل داشتند و الان امتیازاشون از خیلیا کمتره!!!!!
فغااااااااااااااان!
مرضیه عزیز
به شخصه حاضرم تمام این امتیازها!! رو بدم وشما قدیمیها بمونید وهمچنان بنویسید.

مرضیه

Member
ممنون از لطفتون .
من به حق خودم راضی هستم،و انجمن رو هم هیچوقت ترک نمیکنم.
چون دوستان خوبی مثل شماها اینجا دارم.

مرضیه

Member
در مورد پیشنهادت نفس عزیزم،
ایده های جالبی میدی که ازت ممنونم.
اگر انجمن جنبه ی عملی به خودش بگیره من هم پیشنهاداتی دارم که به وقتش میگم.

خواهش میکنم مرضیه جان.
خوشحالم به شادی دوستان و اینکه استقبال شد.
شما هم مطرح کنید،انجمن قابلیت های بالایی داره،و مدیران لایقی.