مدت زمان لازم براي ترين كردن يه اسب جهت پرش

شهاب

New member
دوستان من مي خوام بدونم اكه بخواي يه كره 2.5 تا 3 سال رو كه تازه زين روش رفته براي پرش ترين كنن حدودا" چقدر زمان ميبره تا تقريبا" كامل بشه
و آيا به جاي وقت صرف كردن روي ترين يك كره از يه اسب ترين شده استفاده كرد بهتر نيست؟
اين براي اثبات يه حرف به يكي از دوستانم هست
لطفا" جواب ها تا جايي كه امكان داره كامل باشه ممنون

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
آموزش دادن اسب برای پرش یا هر ورزش دیگری یک پروسه زمان بر هست و کار یک سوارکار نیست
ترینر لازم داره

برای آموزش صحیح سواری باید از اسب 7-8 سال به بالا با مغز سالم و سواری شده کامل استفاده کنید

شهاب

New member
benzaram natoonestam manzoram ro khob beresonam
agar asb ro be ye triner bedim cheghar zaman hododan mibare te betoone asb ro amade kone ?

شهاب

New member
من حدود 3 سال دارم سواري ميكنم
اما تا الان هر چي اسب داشتم ترين شده بوده
الان يه كره 2.5 ساله دارم مي خواستم ببينم مي تونم خودم ترينش كنم يا نه
البته و صد البته با كمك دوستان

3 سال به نظرم مدت کمی است....ولی اگه پشت کار داشته باشی وعلاقه زیاد....کار نشد نداره......ولی باز خیلی سخته .....وقت زیادی باید صرف کنی...به خیلی چیزها بستگی داره.غیر از علاقه خودت وپشتکار...به استعداد اسب هم بستگی داره....البته لذتی که خودت میبری با این اسب صد چندان است...
من در حد اطلاعاتم در خدمتم....یکی از اسبهای که از 0 به مسابقه رساندمhttp://www.horse.ir/forum/thread9775.html

خوب براي شروع لطف ميكني مراحل رو بگي ؟
اول یک نکته شما اطلاعاتی راجع به من که نداری که بدونی تا چه حد به هدفت نزدیکت میکنم.............اینو همیشه در نظر بگیر....شهاب جان.......
دوم یک عکس از اسبت وکارهایی که تا حالا شده لطفا بگذار...تا باهم یک کاری بکنیم.....
سوم کتاب کاوالتی آقای جمشید خانی بخر....حتما..
مطمعن باش با پشتکار درست میشود..

بالا