مجید شریفی

یک مربی خوب و یک سوار کار خوب علاوه بر داشتن سوارکاری خوب و با تکنیک و علم روز و اسبهای خوب باید از اخلاق بسیار خوب و صفات برآزنده ای برخوردار باشند که انشالله آقای شریفی هم دارند و خواهند داشت.

خوب ایشونم شکر خدا همه اینا رو با هم داره
من که 2 3 سال هست اسبم پیششون هست خدایی کلی ازشون راضیم

carbon

Member
یک مربی خوب و یک سوار کار خوب علاوه بر داشتن سوارکاری خوب و با تکنیک و علم روز و اسبهای خوب باید از اخلاق بسیار خوب و صفات برآزنده ای برخوردار باشند که انشالله آقای شریفی هم دارند و خواهند داشت.

کاملا موافقم.جا داشت اسامی بیشتری از سوارکاران حرفه ای میدیدیم(پرش)

علی واحدی

Active member
کاش به همون اندازه که برای اسب های خارجیشون وقت می زاشتن به اسب های ایرانی هم اهمیت می دادن...:hmmsmiley02:

luigia جان ورودتو به سایت تبریک میگم و باید بهت بگم که با یکی از بهترینها داری کار میکنی ولی آقای شریفی جزو تیم ملی بودند در گذشته و همان سالیکه تیم به دوحه قطر اعزام شد ولی در حال حاضر تیم ملی ایران هنوز تشکیل نشده عزیزم.

ایشان از سال 68 را شروع و 2 سالافتخار شاگردی مرحوم سرهنگ نشاطی را داشتند
در باشگاههای مختلف از جمله سیاهپوش چیتگر ولیعصر فرمان آرا و در حال حاضر در آزمون فعالیت داشته و دارند
در سالهای83, 86,85,84, 87 سالانه چندین ماه به آلمان سفر کرده و در این سفرها چندین ماه زیر نظر آقایان اتووسک و مارکوس انینگ سواری کرده اند و اسبهای بسیاری وارد کشور کرده اند
نام ایشان در کنار نام آقای علی نیل فروشان به عنوان سوارکاران مطرح ایران در سایت فدراسیون جهانی آورده شده است

البته که با آمده اسبهای خارجی اسبهایی که نه چندان دور برای آقای شریفی افتخر میآوردند از یادشان رفته اند(تفلکیها).

بله در حال حاضر تیم ملی تشکیل نشده و سوارکاران لایق بسیار زیاد شده اند.

شما مطمئن هستیسد که ایشان 2 سال در مکتب مرحوم سرهنگ نشاطی سوارکاریس نموده و شاگرد بوده اند.

البته که با آمده اسبهای خارجی اسبهایی که نه چندان دور برای آقای شریفی افتخر میآوردند از یادشان رفته اند(تفلکیها).

بله در حال حاضر تیم ملی تشکیل نشده و سوارکاران لایق بسیار زیاد شده اند.

شما مطمئن هستیسد که ایشان 2 سال در مکتب مرحوم سرهنگ نشاطی سوارکاریس نموده و شاگرد بوده اند.

بله تا اونجا که من نسز اطلاع دارم حرف قهرمان عزیز رو تائید میکنم

بالا