مبارک mobarak

امید زمانی

Active member
پاسخ : مبارک

پروازجان!عشق وعلاقه ات به اسب ایرانی را می ستایم .
اسبهای آقای بهزادپور را دیده ام مادیانهای مسنش معرکه اند و اکثرا نسب ممتازی دارند ولی آقای بهزادپور چندین سال سیلمی مرغوبی نداشت وبه نظر من نسل جدید تولیدیهایش مثل مادر بزرگها نشده .درضمن چندتا از همون رمه هم کره مبارکند!! و شاید بعضی از اسبهایش شباهت فنوتیپی بیش از حدی به دره شور داشته باشند!

s.parizimanesh

Active member

سلام اقای زمانی
اقای بهزاد پور دره شوری هم دارند از بهترینها هم دارندکه با عرب ها نگه میدارن

sohrab

Active member

براي يک تازه وارد که در جريان جزئيات بحث نيست و در نتيجه علاقه به اسب (که همه ي ما در آن با هم مشترکيم) گذرش به اينجا افتاده، ميتونه خيلي عجيب باشه.
اگر به انجمن عرب سري زده باشيد از ديدگاه من در مورد "خون خالص ايراني" مطلعيد. مهمترين عناوين انجمن مربوط به هشدار در مورد نابودي اسبهاي خالص خوزستان و عواقب کشش هاي بي برنامه با سيلمي هاي وارداتيست. ظاهرا بعد از مدتها ادامه بحث سر از انجمن "معرفي" و موضوع "مبارک" درآورده. جاي خوشحاليه که به تعداد همفکران در مورد حفظ اسب خالص ايراني افزوده شده. اينجا هم همه بر سر اصل موضوع هم عقيده ايم اما مسئله بر سر نوع عنوان کردن هست. وقتي مطالب با نا آگاهي و تعصب کورکورانه عنوان ميشه دقيقا اثر عکس داره.
بنابراين چه لزومي داره جبهه جنگ ترتيب بديم و به قول زلزله " به عشق موافقان بنويسيم" ( حتي وقتي که چيزي براي نوشتن نداريم؟)
همه ما حتي اگر طرفدار سرسخت خالص ايراني باشيم با ديدن يک کره زيباي مبارک به وجد ميايم.مثل پرواز که عکس "طغرل" رو براي پروفايلش انتخاب کرده. پس فراموش نکنيم که در يک مورد با هم مشترکيم و اون "عشق به اسبه"

زلزله

New member

چرا ميگين که khبرتر از خون مصري يه ...... همين خون مصري که يابو هاي کله قوچيkhرو اصلاح کرده.يابو هايي مثل يافته که خودش وکره هاش به خاطر خالص بودن معروفند

cruz

Member

یه کرهی مبارک هم من سراغ دارم خیلی زیباست عکسش واستون میزارم

OJANG

Member

زلزله گفت:
چرا ميگين که khبرتر از خون مصري يه ...... همين خون مصري که يابو هاي کله قوچيkhرو اصلاح کرده.يابو هايي مثل يافته که خودش وکره هاش به خاطر خالص بودن معروفند
اینها اگه یابو هستن ،اگه کله قوچین،اگر خوبن و اگر بدن !میراث جد وآباد من و تویی هستن که باید حفظ بشن .حالا اگه کسی دوست داره بره شوهر بلوند واسه دخترش پیدا کنه تا نوه کاکل زری داشته باشه ولی من همون قیافه آریایی و مردان مرد ایرانی را قبول دارم و در حفظ آن در حد توانم کمک میکنم.
هرکسی کو دور ماند از اصل خویش ....

kahar

Member

کنستانتین گفت:
اینها اگه یابو هستن ،اگه کله قوچین،اگر خوبن و اگر بدن !میراث جد وآباد من و تویی هستن که باید حفظ بشن .حالا اگه کسی دوست داره بره شوهر بلوند واسه دخترش پیدا کنه تا نوه کاکل زری داشته باشه ولی من همون قیافه آریایی و مردان مرد ایرانی را قبول دارم و در حفظ آن در حد توانم کمک میکنم.
هرکسی کو دور ماند از اصل خویش ....

فکر کنم بین غرب و شرق جنگ شد.

cruz

Member

G:\390663-b.jpg
اینم مبارک

پیوست ها

• 390663-b.jpg
    390663-b.jpg
    47.6 کیلوبایت · بازدیدها: 93

امید زمانی

Active member

این مبارک نیست از سایت باشاه کمرد گرفته شده و یه اسب خارج ایرانه ! وجه اشتراکش با مبارک فقط عرب بودنه !

ایمان

Active member

تیره مبارک چیه؟ومتولدچه سالیه؟از دوران جوانی مبارک عکس ندارید؟بخصوص عکسهای سایت های خارجی

pirzadi

Member

سلام دوستان
چه خبره 1 میلیون تومان مگه چیکار میخواد بکنه؟

بالا