مازیار جمشید خانی

مرسی sattar جان.
آقا مازیار که شنیدم تو باشگاه خودشون هستند.آقا شراگیم رو کجامیشه پیدا کرد؟
من هم از سواری شراگیم خوشم میاد.البته میشه گفت اون و مازیار هر تو یک سبک سواری میکنند.
شراگیم الان باید باشگاه حبیبی باشه ومازیار هم همانطور که گفتی باشگاه خودشونه به اسم جم.
پیشنهاد میکنم حتما بری و کار مازیار جمشیدخانی رو از نزدیک ببینی .ضرر نمیکنی.

michael

New member
مرسی Louise عزیز
از راهنماییت ممنون.
میشه آدرسی شماره ای اگر داری ازشون لطف کنی برام بفرستی.
در ضمن عکس آواتارتون خیلی قشنگه.

ارتفاع مسابقه پرش المپیک 1.6 متر هستش و این اسب واقعا یه اسب استثناییه !:coolsmiley02:
البته خواهر و برادرای این اسب خیلی هاشون با همین کیفیت میپرند!:winksmiley02::biggrin:

درسته. البته این مانع استثنا 1.7 متر بود .بعضافه حدود 15-20 سانت هم پایه اش .خودتون میتونین حدس بزنین اسب هم چقدر بالا تره.
2 متر دست کم.اونم نه تک مانع.
درضمن اون عکس که شما (قهرمان) گذاشتی مال یک راید دیگه است.

مرسی Louise عزیز
از راهنماییت ممنون.
میشه آدرسی شماره ای اگر داری ازشون لطف کنی برام بفرستی.
در ضمن عکس آواتارتون خیلی قشنگه.
مرسی عزیزم. آواتار تو هم به نوع خودش قشنگه.
شماره شراگیم رو ندارم اما موبایل آقا مازیار 09127152803 هست.منتها فکر کنم الان sweden رفته باشه
واسه یکی دو ماه دیگه برمیگرده.

کاربران لوییز و قهرمان پیشنادتون برای پربار کردن قسمت پرش چیه؟
سلام
ببخشید مدتی نبوم
والا چه عرض کنم شما که همچین سایتی راه انداختی خودت استادی. اما به نظر من مصاحبه به روز با سوار های مطرح روز. یا البته با کمی شیطونی پرداختن به مسایل حاشیه ای مسابقات و اسبها و سوارهای مطرح میتونه بترکونه.

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
سلام
ببخشید مدتی نبوم
والا چه عرض کنم شما که همچین سایتی راه انداختی خودت استادی. اما به نظر من مصاحبه به روز با سوار های مطرح روز. یا البته با کمی شیطونی پرداختن به مسایل حاشیه ای مسابقات و اسبها و سوارهای مطرح میتونه بترکونه.

از کجا شروع کنیم؟
شما کدوم باشگاهی؟

منم تا حدی که بتونم میخوام کمک کنم
حتی میشه عکس گذاشت از پرش سوارکارای مختلف و بررسی کرد پرششون رو

منم با louise موافقم.
از هر جایی شروع بشه به مرور زمان ائده های نو میاد و پر بار تر میشه .
به هر حال از هر جا خواستید شروع کنید منم هستم:coolsmiley02:

علی واحدی

Active member
خیلی ممنون.شما sattar جان اطلاعات خوبی دارید.
من خیلی به پرش علاقه دارم.از استیل دو نفر خیلی خوشم میاد یکی آقای شراگیم هست.یکی هم همین آقای مازیار جمشیدخانی که تا حالا خیلی کم سواریشون رو دیدم.
به نظر شما پیش کی پرش رو شروع کنم؟

مایکل عزیز سلام
بهت تبریک میگم چون با اینکه میگی زیاد از پرش سر در نمیاری رو 2 نفری دست گذاشتی که واقعا جزو نوابغ این رشته هستن.
آقای جمشید خانی که کارنامه اش برای همه مشخصه .
چیزی که امسال همه را شگفت زده کرد نایب قهرمانی ایشون بود که واقعا همه شگفت زده شده بودن.

مازیار جمشیدخانی اطلاعاتش در این رشته خیلی زیاده من از کارش خیلی خوشم میاد.
اسبایی که تو میدون میاره همه را خودش تربیت میکنه و از رده های پایین تا قهرمانی کشور( prince ulisina & centoriya bz) اونا رو میاره و اتفاقا امسال هم جوون ترین اسب میدون(centoriya bz) را اورده بود و دوم کشور شد.
من پیشنهاد میکنم بری و از نزدیک کارش و ببینی پشیمون نمیشی.

با عرض ادب و احترام برای شما دوستان گرامی
با اینکه هر کسی یک نظری داره ولی باید بگم که قهرمان کشور بزرگسالان جناب آقای محمد نقاشی در مسابقات امسال خوشتر و با تکنیک تر از همه ظاهر شدند و با اسبیکه از آلمان آوردند(ronkarlos) که حرف و حدیث های زیادیهم از طرف آقایان غیر حرفه ای عنوان شد نشان دادند که در انتخاب اسب در رده 150 اشتباه نکرده بودند با اینکه قهرمانی کشور 140 بود. من بشخصه ایشان را مربی و ترینری با علم و خصوصیات منحصر به فرد میدانم. با تقدیم احترام برای شما سروران گرامی.

با عرض ادب و احترام برای شما دوستان گرامی
با اینکه هر کسی یک نظری داره ولی باید بگم که قهرمان کشور بزرگسالان جناب آقای محمد نقاشی در مسابقات امسال خوشتر و با تکنیک تر از همه ظاهر شدند و با اسبیکه از آلمان آوردند(ronkarlos) که حرف و حدیث های زیادیهم از طرف آقایان غیر حرفه ای عنوان شد نشان دادند که در انتخاب اسب در رده 150 اشتباه نکرده بودند با اینکه قهرمانی کشور 140 بود. من بشخصه ایشان را مربی و ترینری با علم و خصوصیات منحصر به فرد میدانم. با تقدیم احترام برای شما سروران گرامی.

درود بر تو علی واحدی عزیز
مرسی از این که نظرت رو گفتی منم با شما موافقم و در اینکه آقای محمد نقاشی امسال لیاقت قهرمانی رو داشتن شکی نیست ولی چیزی که باید بگم اینه که این تایپیک به اسم آقای جمشیدخانی بود و ما هم در مورد ایشون تو همین قسمت نظر دادیم اگر هم دقت کنی میبینی که هر سوارکاری 1 تایپیک داره که کسانی که میخوان میتونن تو همون قسمت بهش نظر بدن پس اگر از سوارکار دیگه ای اسمی اینجا برده نشده نباید خرده بگیری.

دوستان منم حاضرم کمک کنم که سایت 1 خورده رونق بیشتری بگیره
الانم سعی میکنم واسه شروع چندتا عکس از آقا مازیار بذارم و دربارش بحث کنیم

علی واحدی

Active member
درود بر تو علی واحدی عزیز
مرسی از این که نظرت رو گفتی منم با شما موافقم و در اینکه آقای محمد نقاشی امسال لیاقت قهرمانی رو داشتن شکی نیست ولی چیزی که باید بگم اینه که این تایپیک به اسم آقای جمشیدخانی بود و ما هم در مورد ایشون تو همین قسمت نظر دادیم اگر هم دقت کنی میبینی که هر سوارکاری 1 تایپیک داره که کسانی که میخوان میتونن تو همون قسمت بهش نظر بدن پس اگر از سوارکار دیگه ای اسمی اینجا برده نشده نباید خرده بگیری.

باسلام خدمت mexx عزیز:
ببخسید شاید برای شما دوسنت گرامی سوء تفاهم شده اصلا منظور خرده گیری نبود و چون اسم قهرمانی و اسبهای خوب آورده شده بود من این مطلب روهم اضافه کردم و شخصا برای مازیار جان و خصوصا پدر بزرگوارشان احترام خاصی قائلم.درود بر شما.

اینم از عکسها

پیوست ها

• back on track karpe.jpg
    back on track karpe.jpg
    66.7 کیلوبایت · بازدیدها: 11
  • dezmond-1.jpg
    dezmond-1.jpg
    76.9 کیلوبایت · بازدیدها: 15
  • dezmond-2.jpg
    dezmond-2.jpg
    122.5 کیلوبایت · بازدیدها: 13
  • elita-1.jpg