مادیان دره شور

srafil

Member
جنس=مادیان
رنگ=کهر طلایی
سن=5سال
مالک=حسین دره شوری
محل نگهداری =سمیرم777.jpg345.jpg333.jpg222.jpgIMG_0490.JPG

srafil

Member
والا این ماذیان از نسل مادیانهای هلاکو خان هستش من چیز دیگه ای ازش نمیدونم باید بپرسم

srafil

Member
اقا شاهین بنظر من تناسب این ماذیان بد نیست حالا تا نظر دوستان چی باشه

srafil

Member
محسن جان بیخیال بابا کرد کجا بوده این مادیان مال اقای حسین فرهنگ دره شوری هستش و ایشان نمیدونم چه نسبتی با اقای مسکوب دارن فکر میکنم پسر عمه ایشان باشن این اسب از اسبای هلاکو خان هستش بعد شما میگی با کرد قاطی داره؟:eek:hno-smiley02::eek:hno-smiley02::eek:hno-smiley02::eek:hno-smiley02::eek:hno-smiley02:

امیرحسن جان من هم یک مادیان دره شوری دقیقا همین استیل رادارم که مادیان کردم رابا اسب دره شور مسکوپ کشیدم والان یک کره 5ساله داره که دقیقا شبیه این مادیان است پیش وگردن کوتاه کرد داره ولی کپل ودم گیری دره شور وپرخون برات رقص میکنه کیف بکنی

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
خوب دلیل نمیشه این مادیان هم با کرد قاطی شده باشه !

هر چند قاطی شدن کرد و دره شور و عرب کاملا طبیعیه

srafil

Member
اقامحسن ببخشید که من این حرف رو میزنم ولی دلیلت خیییییییلی بچه گانست چون شما 1 کشش کرد و دره شور داشتید و کره.................پس بنا بر این این مادیان هم کرد قاطی داره:laughingsmiley: مادیان ریز نیست تو عکس اینجوری افتاده و اینکه اگر دره شور زیاد بزرگ بود جای حرف داره این چند ساله بنا به ذلایلی که ما کاری باهاشون نداریم بعضی دره شوری ها خیلی بزرگن تازه قوس کمر که مختص دره شوری هست رو هم ندارن

باشد بابا بی خیال من قانع شدم حالا نگفتی از سیلمی شهنوازکه پیش هلاکوخان بوده اطلاعاتی داری دست دردنکنه -فردا هم عکس مادیان خودم رامیذارم تادوستان نظر بدهند البته من دو تا مادیان دارم

بالا