لغو مسابقات جام امام محمد باقر

انوشه

New member
"بدينوسيله به اطلاع مي رساند برگزاري مسابقات كشور كمانگيري روي اسب جام امام محمد باقر (ع) مورخه 26/6/89 لغو گرديد."
روابط عمومي فدراسيون تير و كمان ج.ا.ا

"بدينوسيله به اطلاع مي رساند برگزاري مسابقات كشور كمانگيري روي اسب جام امام محمد باقر (ع) مورخه 26/6/89 لغو گرديد."
روابط عمومي فدراسيون تير و كمان ج.ا.ا

دوست گرامی لطفا" لینک منبعی که ذکر کردید رو بگذارید ممنونم.

انوشه

New member
دوست گرامی لطفا" لینک منبعی که ذکر کردید رو بگذارید ممنونم.

دوست عزيز اين خبر از طريق سامانه پيام كوتاه فدراسيون تيراندازي با كمان به دست من رسيده لذا لينك اينترنتي ندارم. چون شما درخواست لينك داشتيد باز هم در گوگل گشتم ولي هيچ منبع موثقي لغو مسابقات جام رو ذكر نكرده بود و جستجو نتيجه اي نداشت.

در ضمن علت لغو همونطور كه فروغ خانم هم گفتند تغيير مديريت ناگهاني مجموعه آرياسب مي باشد.

hormoz

Member
تغيير مديريت ناگهاني مجموعه آرياسب

آيا اين قضيه واقعيت داره
چون من در آرياسب تعليم ميبينم و به خاطر دولتي بودن مجموعه شهريه خيلي مناسبه

به نظر شما

به نظر شما دوستان آيا اين تغيير بنفع آرياسبه يا به ضررش؟

دوست عزيز اين خبر از طريق سامانه پيام كوتاه فدراسيون تيراندازي با كمان به دست من رسيده لذا لينك اينترنتي ندارم. چون شما درخواست لينك داشتيد باز هم در گوگل گشتم ولي هيچ منبع موثقي لغو مسابقات جام رو ذكر نكرده بود و جستجو نتيجه اي نداشت.

در ضمن علت لغو همونطور كه فروغ خانم هم گفتند تغيير مديريت ناگهاني مجموعه آرياسب مي باشد.

ممنونم منم همینو می خواستم بدونم ،گفتم شاید جای دیگه ای غیر از sms فدراسیون مطلب رو خوندید ببینم چه سایتی بوده.

خدا نکنه زبانتان را گاز بگيريد

زبانهامون رو گاز گرفتیم، اشکهامون رو هم ریختیم، دعواهامونم کردیم، حرصهایی خوردیم از این بی تدبیری ها، از این خنجر خوردنهای از پشت سر که امیدوارم نصیب هیچ کدومتون نشه.